|
|
waluś
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Wiadomoci: 148
|
 |
« Odpowiedz #1 : Czerwca 02, 2011, 01:42:12 » |
|
Witam.Regał o takich wymiarach nadaje się na trzymanie parki kanarków i na rozmnażanie jej.Bardzo estetyczne wykonanie.Patrząc na cenę też jest dostępna.Wiadomo że robiąc samemu wychodzi taniej.Ale trzeba liczyć się z tym że każdy produkt będzie zamawiany w innym miejscu i dojdą koszty wysyłek,plus czas który temu poświęcisz.Ja osobiście tak do 5 klatek bym kupił-jak więcej juz bym się zastanawiał nad własnym montażem.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik

Offline
Warszawa
Wiadomoci: 273
|
 |
« Odpowiedz #2 : Czerwca 02, 2011, 02:00:11 » |
|
Oczywiście masz świadomość że podana cena dotyczy jednej klatki,czyli całość X 4
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Olkusz - Niesułowice
Wiadomoci: 481
|
 |
« Odpowiedz #3 : Czerwca 02, 2011, 03:01:26 » |
|
Bogusław cena dotyczy regału 4-ro klatkowego czyli od 140-170 zł za regał cały ( 4 klatki ) więc wydaje mi się , że cena dobra i ptaki też się będą dobrze czuły. Wykonanie solidne oraz praktyczne. Osobiście bym wolał robić sam i będę robił w tym roku regał 8 klatkowy ( lęgowy ) bo jeżdżę na giełdę w Pszczynie i tam mogę kupić plastykowe szuflady , fronty , pojniki , karmidełka itd. W Castoramie jest możliwość kupna tanich płyt podajże 12 mm bez okleiny i docinają na wymiar.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Sygnum - D027
|
|
|
zielony793
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Kępno
Wiadomoci: 9
|
 |
« Odpowiedz #4 : Czerwca 02, 2011, 03:19:03 » |
|
Obawiam się Panowie, że cena 150-170 zł dotyczy tylko jednej klatki, a w Regale znajdują się takowe cztery. A więc 150-170zł x4 = cena całego kompletu.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik
  
Offline
woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017
Wiadomoci: 452
lizard, czerwona i żółta mozaika
|
 |
« Odpowiedz #5 : Czerwca 02, 2011, 03:27:33 » |
|
zielony793 ma rację, to jest cena za jedną klatkę
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Olkusz - Niesułowice
Wiadomoci: 481
|
 |
« Odpowiedz #6 : Czerwca 02, 2011, 03:34:08 » |
|
Gdzie to pisze ? O.o
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Sygnum - D027
|
|
|
Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Olkusz - Niesułowice
Wiadomoci: 481
|
 |
« Odpowiedz #7 : Czerwca 02, 2011, 03:36:19 » |
|
Jeśli całego regału to polecam zamówić sobie wszystko i zrobić samemu . Na pewno duuużo taniej wyjdzie.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Sygnum - D027
|
|
|
Mikolaj
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Leńcze
Wiadomoci: 107
|
 |
« Odpowiedz #8 : Czerwca 02, 2011, 03:39:31 » |
|
Pojedyncza klatka o wymiarach wys.40 szer. 64 gł. 30 cm wykonana z
* wysokiej jakości płyty meblowej kolor buk 18 mm * front ocynkowany, tylko u nas z dodatkowymi drzwiczkami * szuflada plastikowa mocna i lekka, niezwykle łatwa do utrzymania w czystości * ćwierćwałek nad szufladą * karmidła, poidła,patyczki * łuskołap zapobiegający śmieceniu * całość funkcjonalna i estetycznie wykończona * cena w zależności od wyposażenia od 140-170 zł za szt.
Z tego wychodzi ze jedna klatka 150-170 zl
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
Olkusz - Niesułowice
Wiadomoci: 481
|
 |
« Odpowiedz #9 : Czerwca 02, 2011, 03:54:12 » |
|
W sumie jak sobie to tak przemyśleć to na 4 klatki to by to była za mała cena 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Sygnum - D027
|
|
|
Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik

Offline
Warszawa
Wiadomoci: 273
|
 |
« Odpowiedz #10 : Czerwca 02, 2011, 09:49:06 » |
|
Koledzy to jest na pewno cena za jedną klatkę ja sobie sam robiłem i znam realne ceny materiałów.Oczywiście samemu wychodzi trochę taniej, ale przecież ktoś jak to robi to oczywiście nie robi tego za darmo.W dziale ogłoszenia jest regał który zrobiłem i niestety muszę go sprzedać a wyszedł mnie 1000 zł.Wracając do regału z linku ,to tam jest podany kontakt do producenta, wystarczy zadzwonić i wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Siwobrody
Uczeń1
Nowy użytkownik
Offline
'Las Kabatos' :)
Wiadomoci: 365
'kundelki' też są ok!
|
 |
« Odpowiedz #11 : Czerwca 03, 2011, 02:33:58 » |
|
Koledzy, koledzy, tam są choć by 4 'kompiałki' - każda po dyszku = 40zł a to 1/4 ceny  Więc na pewno jest to cena za 1 moduł właśnie w widełkach cenowych w zależności, czy będzie kopiałka i oświetlenie Led itp itd!
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
Offline
Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomoci: 1 140
|
 |
« Odpowiedz #12 : Czerwca 03, 2011, 09:10:16 » |
|
Wracając do regału z linku ,to tam jest podany kontakt do producenta, wystarczy zadzwonić i wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2011, 01:32:24 wysane przez Luka »
|
Zapisane
|
|
|
|
|