Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 09:04:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Paraliz  (Przeczytany 7777 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ann
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« : Maj 23, 2017, 04:09:43 »

Dzien dobry wszystkim,pomozcie nie wiem co robic,moj cudowny ukochany kanarek dostal jakiegos paralizu,do poludnia bylo z nim wszystko w porzadku spiewal ,jadl pil, gdy wrocilam z pracy zastalam go na dnie klatki, glowa lekko przechylona, odwrocona w prawa strone, jedna nozka odchylona prawa i skrzydelko.Siedzi tak juz 3 godziny i rytmicznie uderza ta lapka o ziemie,tak jakby mial jakis prawoskret i tak drga,na nic nie reaguje. Niestety mieszkam w malej miescinie dzwonilam do weterynarza,uslyszalam ze on nie specjalizuje sie w ptakach ,musze dzwonic gdzies dalej .jak moge mu pomoc i co to wogole jest? pomozcie prosze !
Zapisane

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2017, 09:58:08 »

Czesc
I jak pozbieral sie ptaszek?
Zapisane

Ann
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Odpowiedz #2 : Maj 24, 2017, 05:48:15 »

nie bardzo sie pozbieral, od wczoraj nic nie je nie pije, dostal u weterynarza płyny w tym wit b comlex wczoraj i dzis, to chyba wylew,walcze o niego, dzis juz nie ma drgawek ,siedzi prosto tylko mu sie jescze glowka kiwa ale juz reaguje na moja reke,szanse na przezycie niewielkie, musze jakos zaczac go karmic ale nie wiem za bardzo jak i czym. wet polecil jajko z jabkiem rozciapane do dziobka pinseta podawac choc troszke jeszcze dzis nie dawalam, jutro mam to zrobic jak przezyje . Mozecie cos doradzic jak karmic takiego chorego kanarka? o ziarnach raczej nie ma mowy ,wody tez mam mu nie dawac,mam jakis plyn w strzykawce 2 krople na dzien. jakies rady Co? błagam !
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!