Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Maj 26, 2018, 03:55:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowca Roku 2018 Według Portalu kanarki.pl  (Przeczytany 742 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« : Styczeń 24, 2018, 01:12:02 »

Myślę,że formuła "Hodowcy Roku"mogłaby ulec zmianie.
Niech takim hodowcą według portalu kanarki.pl będzie ktoś wybrany z szerszego grona niż użytkownicy.
Oczywiście mam dwie kandydatury .Osoba,która wygrała wszystko i osoba,która wstrzymała słońce i ruszyła ziemię.
Justyna Krawczyk.Trzeba było baby,żeby zrobić porządek z chłopami.I to chyba najlepiej podsumowuje wszystko.Brawo!Myślę,że należy się "Hodowca Roku - Działacz Roku".Trzeba pamiętać,że dzięki pracy Justyny Krawczyk sukces Polski tak ładnie zaskoczył(przynajmniej mnie).Naprawdę super.
Tutył Hodowcy Roku należy się(moim skromnym zdaniem) Zdzisławowi Mikule.Ha!Bo wygrał?Inni też wygrali.Wygrał a trzecie miejsce zdobył Sławek Stec. Ten drugi jest wychowankiem tego pierwszego.Mistrz wychował sobie zatem godnego siebie następcę.I to jest dla mnie Hodowca przez H.

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem

« Odpowiedz #1 : Styczeń 25, 2018, 07:39:35 »

Trudne zadanie stawiasz przed administratorami!

Mniemam, że Twoja propozycja jest efektem naszego debiutu na Ornitologicznych Mistrzostwach Świata w Cesenie. Tak zza biurka, bez znajomości faktów trudno nam ocenić kto jest faktycznie autorem polskiego sukcesu. Może Pani Prezydent PFO? Może sami hodowcy uczestniczący w mistrzostwach świata? Może to grono 43 delegatów stowarzyszeń, którzy 1 kwietnia 2017 r. głosowali za wyjazdem na mistrzostwa? A może to grono konwojentów (Pruchniewski, Bossy), którzy opiekowali się naszymi ptakami? Jako administratorzy skłaniamy się raczej do opinii, że jest to wspólny narodowy sukces, na który złożyło się wiele różnych okoliczności. Nikt nie może przypisać sobie imiennie tej zasługi, bo jest ona wspólna. Wiele osób i wiele stowarzyszeń pracowało na ten sukces i wyróżnianie pojedynczych osób byłoby nietaktem wobec innych, którzy gdzieś w cieniu pracowali na taki efekt. W Cesenie wygrała polska hodowla!

Niewątpliwie jednak zarówno Prezydent PFO Justyna Krawczyk, jak i legendarny już dziś hodowca harcenów Zdzisław Mikuła oraz utalentowany uczeń Sławomir Stec wnieśli swój niewątpliwie duży wkład w nasz narodowy sukces w Cesenie. Zapewne oboje zapiszą się złotymi zgłoskami w historii polskiego kanarczarstwa. Zapewne też otrzymali i otrzymywać będą wiele ciepłych słów za to co robili i robią dla innych. Ja ze swej strony też chciałbym podziękować im za to co robią na co dzień, a czego tak na ogól nie widać. Ich praca składa się z wielu nieprzespanych nocy, z wielu godzin odebranych rodzinie i poświęconych dla innych, z rezygnacji z wolnego czasu itp.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że praktycznie rok 2018 dopiero się rozpoczął, wiele jeszcze przed nami i trudno przewidzieć co jeszcze się wydarzy. Chcemy by rok 2018 był rokiem polskiej hodowli. Będziemy go podsumowywać w grudniu i chcielibyśmy mieć trudności z wyborem spośród wielu konkursowych kandydatur.

PS.
Kanarki.pl to nie jest nasz serwis. Myślę, że chodziło o kanarki.eu.

Gregorov
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Ruda Śląska
Tytuły: Hodowca Roku 2016

Kanarki harceńskie

« Odpowiedz #2 : Styczeń 25, 2018, 08:17:50 »

Pytanie czy sukces MŚ należy zaliczyć do roku 2018 czy raczej jako finał roku hodowlanego 2017 ? Wtedy podsumowanie roku można by przenieść na koniec stycznia Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2018, 09:12:27 wysłane przez Gregorov » Zapisane

Sygnum C-060
PZHKiPE oddział BYTOM
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #3 : Styczeń 25, 2018, 08:55:46 »

PS.
Kanarki.pl to nie jest nasz serwis. Myślę, że chodziło o kanarki.eu.

Miszcz świata fopa  Duży uśmiech

Trzeba też wziąć pod uwagę, że praktycznie rok 2018 dopiero się rozpoczął, wiele jeszcze przed nami i trudno przewidzieć co jeszcze się wydarzy. Chcemy by rok 2018 był rokiem polskiej hodowli. Będziemy go podsumowywać w grudniu i chcielibyśmy mieć trudności z wyborem spośród wielu konkursowych kandydatur.

A pewnie,że tak.Uważam,że poprzeczka przez te osoby jest zawieszona bardzo wysoko. Myślę,że wortal mógłby promować pewne postawy,stawiać pewne wzorce przed oczy jego użytkowników.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #4 : Styczeń 25, 2018, 06:15:22 »

Wydaję mi się że od ewentualnego nagradzania osób które w jakimś stopniu zaangażowały się w realizację całego przedsięwzięcia jakim były MŚ jest PFO.

Trzeba zadać sobie pytanie kto za tym wszystkim stoi. Kto wyszedł z inicjatywą zorganizowania wyjazdu na MŚ? Czy wszyscy jednogłośnie głosowali za takim wyjazdem? Czy organizacją tego wszystkiego zajmowała się jedna osoba ( wątpię ) czy więcej?

Nie jest problemem przypisać sobie czyjeś zasługi. W kwestii takich nagród / wyróżnień trzeba być ostrożnym aby nie pominąć osób które zrobiły na prawdę dużo.

Widzę wloczykij że Ty to byś nagrodził tylko jedną osobę, pomijając hodowców bo oni sami sobie na sukcesy zapracowali i nagrodzenie ich to priorytet i sprawa oczywista.

Odnoszę też wrażenie że bardzo interesuje Cię vacat w RF  Mrugnięcie

I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #5 : Styczeń 25, 2018, 08:08:21 »

Widzę wloczykij że Ty to byś nagrodził tylko jedną osobę, pomijając hodowców bo oni sami sobie na sukcesy zapracowali i nagrodzenie ich to priorytet i sprawa oczywista.
Nie no,coś Ty tu wymodził?  Duży uśmiech

Odnoszę też wrażenie że bardzo interesuje Cię vacat w RF  Mrugnięcie

...a tu?   Duży uśmiech Duży uśmiech

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!