Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 11:17:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zrób to sam.  (Przeczytany 16895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jg1945
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 67


« : Listopad 09, 2009, 09:37:40 »

Witam.
Dział który powstał pomoże bardz wielu hodowcą.Wykonanie różnego typu klatek bez spawania, lutowania czy klejenia.Wykonanie zgniatarki do ziarna(nie takiej jak w sklepie Animals z Sosnowca trudno -jak to można sprzedawać posiadam zdjęcia tego urządzenia ).Wykonanie urządzenia do czyszczenia ziarna. Oświetlenia.Ogrzewania.Wykonanie bardzo prostej kiełkownicy do ziarna .To tyle na dzisiaj.
                                                                                                                     Pozdrawiam.
                                                                                                                                 Jan
Zapisane

Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273



« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2009, 11:33:31 »

Witam.
Myślę że ten dział to strzał w dziesątkę.Są tu przedstawiciele wielu zawodów ,którzy będą mogli wesprzeć chętnych wiedzą fachową, są też pasjonaci i majsterkowicze ,którzy wypróbowali i wprowadzili w życie pomysły swoje bądŹ też podpatrzone u innych. Teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką ,tak więc doświadczenie innych będzie tu bardzo pomocne i oszczędzi innym niepotrzebnych stresów i wydatków. Poza tym nic tak nie cieszy jak coś zrobione własnoręcznie, nawet jeżeli brak mu troszkę do ideału (co jest niewykluczone).Mam nadzieję że każdy się chętnie podzieli swoją wiedzą i doświadczeniem,a chętnych do skorzystania z tej wiedzy też nie zabraknie.
Pozdrawiam Bogusław.
Zapisane

jg1945
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #2 : Listopad 09, 2009, 04:22:54 »

Dołączam zdjęcia młynka.

Młynek, który kupiłem od Animals Sosnowiec:








Młynek po moich przeróbkach:






Zapisane

ROBERTO
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Jaworzno
Wiadomości: 271



« Odpowiedz #3 : Listopad 09, 2009, 06:05:20 »

Dział pierwsza klasa nareszcie będzie można zobaczyc budowę różnych rzeczy od poctaw bo po samym opisie naraz ciężko coś wykminić  Mrugnięcie. Pozdrawiam.
Zapisane

men
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #4 : Listopad 14, 2009, 02:06:36 »

Jak widac na zdjęciu młynek strasznie wygląda,jak od strony technicznej sprawa wyglądała,czy
potrzebne były modifikacje jeżei tak to jakie.
Zapisane

ZBYSZEK O710
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Odpowiedz #5 : Listopad 14, 2009, 05:46:30 »

praca wspaniała czy cena uległa zmianie po modyfikacji .
Zapisane

wojtek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

KOłO
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #6 : Listopad 15, 2009, 09:58:40 »

Super gdyż w moim rejonie nic nie ma gdzie podpatrzec i dowiedziec się na temat hodowli kanarków to dzięki wortalowi mam już kilku procentową wiedzę na temat kanarków ,dzięki i pozdrawiam WOJTEK.
Zapisane

jg1945
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #7 : Listopad 15, 2009, 10:40:58 »

Witam
Młynek który kupiłem w Animal w Sosnowcu był  skorodowany
nie działający, popękany i nie fachowo wykonany. Po rozpakowanu i sprawdzeniu wrzuciłem do kosza. Po zastanowieniu się odzyskałem tylko walce i wykonałem całą obudowę z tworzywa.
Pytasz o cenę to wiadomo ,że koszty wzrosły o zakup materiału i nowe wykonanie. Jak wiadomo nie wszędzie można kupić materiału tyle ile się chce tylko cały arkusz  i to są koszty. Na szczęście wykonuje przody do swoich klatek z tworzywa i drutu nie korodującego tak,że całe przody myje i nie martwie się o korozje.
                                                                                           Pozdrawiam
                                                                                                             Jan
Zapisane

men
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #8 : Listopad 15, 2009, 06:37:09 »

Witam.
Dzięki za odpowiedz,z samą rdzą bym sobie poradził do lakierni i po sprawie na inne przeróbki
niemam warunków.Może się trafi w pełni sprawny Pozdrawiam.
Zapisane

Kolega_Jaszczur
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

żory
Wiadomości: 149



« Odpowiedz #9 : Marzec 29, 2010, 05:21:26 »

Ten dział jest super!
Wprawdzie nie wykorzystałem jeszcze żadnego pomysły (brak czasu), ale może kiedyś...
Zapisane


Jeżeli mój wątek, post, pytanie Ci pomógł daj mi pochwałę! 8o)
><>* ><>* ><>*  *<>< *<>< *<><
Mój kanarek nazywa się Michael (czyt.Majkel).
Nie od Jackssona, czy Jordana, po prostu Michael... Mrugnięcie
Ann
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Odpowiedz #10 : Czerwiec 30, 2010, 09:54:19 »

jaka farbą najlepiej pomalowac starą troszke pordzewiałą klatke ,czy wogóle mozna cos takiego zrobic?
Zapisane

rafcio181
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 30, 2010, 10:01:11 »

UUUU cp dp farby hmmm. Srodek klatki jak jest drewniany to ja malowałem emulsją białą i wyszło bardzo fajnie. Pewnie Ann chodzi Ci o pręciki- ja bym strzelał na olejną o jakimś specjalnym przeznaczeniu, ale lepiej czekaj na odpowiedż aby być pewnym w 100%.
Zapisane

Ann
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Odpowiedz #12 : Czerwiec 30, 2010, 10:26:31 »

tak chodzi o preciki wprawdzie mam dylemat co lepsze nowa klatka czy odnowienie starej ,problem polega na tym ze nie moge nigdzie znalezc takiej samej klatki(chodzi mi o wymiary) wiec zanim kupie pomyslalam o pomalowaniu tej starej.
Zapisane

Kolega_Jaszczur
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

żory
Wiadomości: 149



« Odpowiedz #13 : Lipiec 01, 2010, 12:52:48 »

Przed pomalowanie potraktuj pręciki jakimś odrdzewiaczem. Pewnie na to wpadłaś, ale na wszelki wypadek piszę  Duży uśmiech
Zapisane


Jeżeli mój wątek, post, pytanie Ci pomógł daj mi pochwałę! 8o)
><>* ><>* ><>*  *<>< *<>< *<><
Mój kanarek nazywa się Michael (czyt.Majkel).
Nie od Jackssona, czy Jordana, po prostu Michael... Mrugnięcie
rafcio181
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 01, 2010, 08:21:50 »

Ann jakbyś mogła to zrób zdjęcie klatki.
Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!