Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 10:28:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: przedwczesne legi, co o tym sadzicie?  (Przeczytany 1929 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aleksanderalien
Gość
« : Listopad 27, 2009, 11:23:41 »

Dowiedzialem sie od znajomego, iz widzial ogloszenie w internecie na ktorym sprzedawal regal z kanarkami i samiczki siedza juz na jajkach. Sprzedawal okolo 10 samic czerwonych (ile samcow nie jestem w stanie powiedziec ale kupila to osoba zajmujaca sie masowym rozmnażaniem i sprzedaza kanarkow "handlarz"). Sprzedaje wraz z samcami, z powodu slubu corki(taki powody podal dla jakich sprzedaje kanarki). Co o tym sadzicie?
Zapisane

rufin
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #1 : Listopad 28, 2009, 01:55:40 »

często na aukcjach widzę ogłoszenia sprzedaży kanarków -ptaki wystawiane na sprzedaż któryś raz z kolei, raz jako np ptaki z hodowli, kiedy "nie idą", sprzedawca wystawia je z opisem (np) "jestem zmuszony sprzedać ptaszka, kupiłem córce i ma alergię na ptaki"
...ale tu nie o tym Uśmiech
możliwe, że ptaki przystąpiły już do lęgów, ja osobiście od 01.12 zacznę wydlużać ptakom dzień świetlny (do 15godzin, aktualnie dzień moich kanarków trwa 9godzin), podniosę temperaturę, zacznę podawać jajko, murzynek itd tak że przed świętami Bozego Narodzenia zamierzam zacząć lęgi, około nowego roku będa pierwsze jajka (jak wszystko dobrze pójdzie). Dużo hodowców tak własnie robi, inni czekają do marca/kwietnia i twierdzą, że ptaki z wiosennych lęgów lepiej się pierzą niż ptaki z zimy, ja równiez mam część ptaków w nieogrzewanym pomieszczeniu aż do kwietnia, wtedy część moich samic kończy lęgi a druga część zaczyna... nie zauważylem żeby była jakaś różnica w rozwoju czy pieżeniu młodych.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!