Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 01:43:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdjęcia ptaków  (Przeczytany 6442 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
matek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

łaziska Górne
Wiadomości: 79


« : Grudzień 11, 2009, 06:27:10 »

Witam! Przeglądałem sobie zdjęcia na ,,Naszej klasie,, i natrafiłem na Pana który fotografuje ptaki i nie tylko -są też krajobrazy itp. Jest to album publiczny więc myślę, że nic nie będzie miał przeciwko żeby wysłać linka do tej stronki. Piękne zdjęcia ptaków które żyją wokół Nas. Jeśli ktoś ma ochotę proszę zobaczyć:
http://nasza-klasa.pl/profile/6277614/gallery

Pozdrawiam!
Zapisane

przygoda
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #1 : Listopad 30, 2010, 05:54:08 »

mistrzostwo :-))
Zapisane

tomeh
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 13, 2010, 02:54:12 »

Dobrze by założyć galerię na picasa czy gdzieś indziej też i tam trzymać te delicje
Zapisane

Chiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 18, 2013, 09:11:13 »

Przepiękne zdjęcia można obejrzeć też na stronie:http://www.garnek.pl/- szczególnie wchodząc w tzw. Podfora o tytułach "Ptaki"(i wszystkie możliwe zdrobnienia począwszy od "Ptaki ptaki ptaki" do "Ptaszątka") oraz "Kanarki" i "Ptaki egzotyczne"- to ja zakładałam, niekoniecznie pod taką nazwą (skleroza nie boli Język ).
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!