Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 19, 2024, 05:35:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: drący się kanarek  (Przeczytany 2643 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
83102
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« : Marzec 03, 2010, 06:47:48 »

Witam.od jakiegoś czasu mój kanarek okropnie się drze.Nie jest to normalny śpiew lecz "darcie dzioba",tak że aż łomocze w głowie.Moje pytanie.jak można temu zaradzić i czy to normalne czy mój kanar to "wyjątek"?
Zapisane

szaryspiewak
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 03, 2010, 09:05:01 »

Witam,
mozliwe ze twoj kanarek jest mlody i dopiero uczy sie spiewac lub tez moze ma jakas grypke albo cos podobnego co jest przyczyna wadliwego spiewu. Duży uśmiech
Zapisane

sebas
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

woj.lubelskie
Wiadomości: 129



« Odpowiedz #2 : Marzec 03, 2010, 10:16:28 »

Ja też mam jednego rozdartego. Kanarki kolorowe głośno śpiewają, harceńskie są cichsze i u nich na śpiew ma duży wpływ odpowiednie karmienie.Mój rozdarciuch z początku darł się tak, że sąsiedzi narzekali że im uszy puchną. Ja kupiłem płytę ze śpiewem ptaków i puszczałem moim ptakom. Teraz mój więcej śpiewa, ale też czasem się wydziera że trzeba mu kazać zamknąć dziób i po półtora roku już to działa.Ale u mnie Miki to pan i władca i żaden inny chłop nie będzie śpiewał głośniej na jego terenie.Nikt nie jest doskonały ;)nie? Duży uśmiech
Zapisane

sacrebleu
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Zgierz
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #3 : Marzec 04, 2010, 03:01:45 »

Jeśli nie płyta, to może na początek coś z youtuba : http://www.youtube.com/watch?v=MpFUvKlqHok&NR=1, może jak posłucha to mu się głupio zrobi ... chociaż nie liczył bym na to Mrugnięcie
 
sac
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!