Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 02:32:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prosze o pomoc:(  (Przeczytany 2551 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Joasia
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Utrecht
Wiadomości: 31


Kocham kanarki...


« : Styczeń 29, 2011, 05:44:04 »

Witam...Bylabym bardzo wdzieczna,gdyby ktos umial mi pomóc...Od jakiegos czasu zauwazylam,ze jeden z moich samców zaczal rzadziej sie wyprózniac.Samce trzymam osobno w klatkach i pamietam,ze zawsze czyscilam im w ten sam dzien,poniewaz zawsze mialo tak samo nabrudzone..Teraz to sie zmienilo-jeden samiec wypróznia sie jak dotychczas a drugi w tym samym czasie,ma zaledwie pare kupek:( Nie mam pojecia,czy to jakas choroba,czy co...Zauwazylam tez,ze ta zmiana nastapila mniej wiecej wtedy,gdy zmienilam ptakom poidelka z wielkich na takie malutkie-do których tylko dziubek moga wlozyc,no ale czy to moze miec jakies znaczenie Co? Samcowi równiez zaczely wypadac piórka i te duze i puch...Czyzby pierzenie zaczelo sie tak wczesnie Co? No i dziwi mnie,ze duze piórka tez gubi,bo przeciez przy wiosennym pierzeniu powinien gubic tylko puch...Podczas spoczynku troche sie napusza ale tak poza tym kanarek spiewa,jest zywy,je normalnie..Prosze o opinie-przyznam,ze troche mnie to stresuje-nawet juz mi sie po nocach snia chore kanarki...Pozdrawiam
Zapisane

Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Olkusz - Niesułowice
Wiadomości: 481



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2011, 08:52:07 »

Jeśli wydala rzadki kał podawać przez jakiś czas mak aby wyregulować natomiast gdy ma zatwardzenie czy coś z tych rzeczy to można podawać więcej owocy np jabłko . Możliwe że kanarki się rozpieżyły mogło być to spowodowane zmianą temp. lub zmianą mieszanki ( ziaren ) ewentualnie zmianą pomieszczenia .
Zapisane


Sygnum - D027
Joasia
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Utrecht
Wiadomości: 31


Kocham kanarki...


« Odpowiedz #2 : Styczeń 29, 2011, 09:21:15 »

Dziekuje za odpowiedz...Kanarek wydala normalny kal,tylko po prostu jest go bardzo malo Co? Spróbuje podawac wiecej jablka,moze wszystko wróci do normy Co? To pierzenie tez mnie martwi,zaczelo sie jakies 1,5tyg. temu.Czy zmiany temp. naprawde mogly spowodowac,ze ten jeden kanarek tak zareagowal pierzeniem??? U mnie panuje temp. 20-22 stopnie ale w nocy,gdy mam wylaczone ogrzewanie,temp.spada do 17st. Jedynie pocieszajace jest to,ze kanarek normalnie je i spiewa.Zmienilam im poidelka na te zwykle,co mialy wczesniej i mam nadzieje,wszystko wróci do normy a jak nie,to czeka mnie wizyta u weterynarza Smutny
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!