Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 06:05:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kanarek nie chce śpiewać  (Przeczytany 8391 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kana.rek
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« : Maj 11, 2011, 05:40:45 »

Witam
Od dnia wczorajszego, jestem szczęśliwym posiadaczem kanarka czerwonego, ma rok.
Ptak nie jest przestraszony, cały czas skacze z żerdki na żerdkę (co było dla mnie bardzo dziwne, w porównaniu do moich papug nimf)
Lecz mam jeden problem, jedyne odgłosy, które wydaje to są ciche podpiskiwania (wydaje takie ogłosy bardzo często)
Czy jest to normalny wśród kanarków?
Czy kanarek zacznie śpiewać?
Zapisane

krzysiekp
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

kraków
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #1 : Maj 11, 2011, 05:51:15 »

Daj mu dwa dni na poznanie nowego domu , puśc mu radio lub zaśpiewaj tylko nie falszuj
Zapisane

Kana.rek
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #2 : Maj 11, 2011, 06:43:08 »

Mam mu puszczac radio?
Czy lepiej mu dac troche czasu?

Zapisane

zaba89
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 11, 2011, 08:56:15 »

Radio? bez przesady to nie papuga ktora uczymy nasladowac dzwieki:P

Kanarek jest w nowym otoczeniu wiec trzeba dac mu troszke czasu, a jaka masz pewnosc ze to samiec w 100%? bo samice tez lekko podspiewuja( ale oczywiscie mniej okazjonale niz samce)

Daj mu pare dni i obserwuj jak nie zacznie podspiewywac ladnie to warto upewnoc sie czy to nie samiczka:) a Od kogo masz tego kanarka ? ze sklepu, od znajomego?

A moze kanarek jest mocno zapasiony i dlatego nie spiewa.
Zapisane

Kana.rek
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #4 : Maj 12, 2011, 06:35:55 »

Kanarek został kupiony od hodowcy, jest obrączkowany. Przed zakupem słyszałem jak śpiewał, lecz jedynie razem z innym kanarkiem Niezdecydowany
Upasiony? wczoraj dostał troche wiecej ziaren, to zajadał je baardzo długo, aż sie przestraszyłem i odsypałem mu ich  Język
Zapisane

zaba89
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 12, 2011, 09:31:39 »

no to trzeba czekac czekac czekac i napewno samiec zacznie spiewac, a jak bardzo potrzebujesz pilnie aby spiewal dokup mu konkurenta to beda nawzajem przez siebie spiewac:)
Zapisane

Kana.rek
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #6 : Maj 13, 2011, 03:40:48 »

A czy wasze kanarki też cały czas piszcza Co? bo mój właśnie tak robi
Zapisane

zaba89
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 13, 2011, 04:09:30 »

Piszcza xd raczej nie, jak cos to juz spiewaja a nie piszcza bo to nie piszczalki:P poczekaj i zobaczysz czy zacznie spiewac jak sie bardziej zadomowi. pozdro.
Zapisane

Kana.rek
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #8 : Maj 14, 2011, 11:00:05 »

Dzisiaj kanarek zaczął śpiewać Uśmiech
Zapisane

zaba89
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 14, 2011, 11:07:34 »

No widzisz ptak jak czlowiek musi sie w nowym miejscu zaklimatyzowac:) z dnia na dzien bedzie coraz lepiej:)
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!