Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 19, 2024, 05:14:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Basztard  (Przeczytany 3614 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ana
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 24


?wirka i Migotka


« : Sierpień 24, 2012, 01:11:56 »

Witam, mam takie pytanie czy samiczka basztarda która ma roczek może przebywać w jednej klatce z samiczką kanarka? Chciałabym zakupić samiczkę basztarda ale nie wiem czy moja samiczka kanarka będzie ją tolerować. Czy ktoś z was wie może mi napisać coś na ten temat:) pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane


"Przygoda z kanarkami to nauka cierpliwości"
 Przeczytałam to gdzieś na naszym forum i strasznie mi się spodobało...
Ana
Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273



« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2012, 07:05:12 »

Witam.
Wydaje mi się , że bardzo trudno jest przewidzieć reakcję twojej samiczki. Ogólnie biorąc nie ma żadnych przeciwwskazań aby obie samiczki były w jednej klatce, ale czasami ujawnia się niezgodność charakterów. Nie dowiesz się o tym dopóki nie wprowadzisz nowej lokatorki, oczywiście z zachowaniem ostrożności i po wcześniejszym zapoznaniu się samiczek w blisko stojących siebie odrębnych klatkach.Ważna jest również wielkość "lokalu" w jakim masz zamiar je umieścić.
życzę powodzenia.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!