Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 16, 2018, 09:52:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mistrzostwa Polski Kananarka Wodnotokowego  (Przeczytany 11523 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem

« Odpowiedz #30 : Grudzień 04, 2012, 07:20:20 »

Z informacji jakie do mnie dotarły wynika, że w Czeladzi wodnotoki będzie oceniał ten sam ekspert, który w ubiegłym roku oceniał ptaki w Ostrowie Wielkopolskim.

jasioj
Uczeń2
Nowy użytkownik
**

« Odpowiedz #31 : Grudzień 13, 2012, 05:22:56 »

Witam tytuł Mistrza Polski Kananarka Wodnotokowego nie nadaje PFHPO tylko Canaria poniewarz taka organizacja jak PFHPO nie istnieje w tej federacji zostało tylko Małopolskie Stowarztszenie z tego co się dowiedziałem to cały zarząd Federacji zrezygnował, Tak więc tytuł Mistrza Polski Kanarka Wodnotokowego nadaje PFO a Canaria może co najdalej nadać tytuł Mistrza Stowarzyszenia Śpiewu  Kanarka Wodnotokowego

Skoro PFHPO nie istnieje to ciekawe kto płaci za ogłoszenia ukazujące się w pismach poświęconych ptakom? Przejrzyj choćby "Nową Exotę". W każdym prawie numerze są ogłoszenia PFHPO. No chyba, że zapłacili na wiele lat z góry, ale nie posądzam Ich o to.

stanley
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Pozdrawiam

« Odpowiedz #32 : Grudzień 13, 2012, 07:12:47 »

Z informacji jakie do mnie dotarły wynika, że w Czeladzi wodnotoki będzie oceniał ten sam ekspert, który w ubiegłym roku oceniał ptaki w Ostrowie Wielkopolskim.

sa gdzies wyniki?mozna gdzies uslyszec mistrza?Uśmiech

ciesz się zdrowiem, ale pamiętaj, że niedługo umrzesz

"jesteście ważniejsi niż wiele wróbli, u Was nawet włosy na głowie są policzone" - Pan Jezus
kerry
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 13, 2012, 07:23:29 »

http://www.youtube.com/watch?v=p1llXr6BFTg&feature=plcp-masz tu najlepszą kolekcję.

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!