Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 19, 2024, 09:36:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Parka Glosterów  (Przeczytany 8591 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aizo
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #15 : Styczeń 05, 2013, 03:31:21 »

robertrosinski , dzień jest już przedłużany. Wit E dokładnie tej firmy podaję. Dzisiaj kolejne 2 kopulacje z rana widziałem, póŹniej mnie w domu nie było także nie wiem czy kopulowały jeszcze. Uśmiech Poczekam aż samiczka złoży jajka, posiedzi na nich 5-6 dni i zobaczę czy zalężone. Gdyby jednak nie to nic straconego jeszcze. Dam gniazdko im za jakiś czas po nieudanym lęgu i może za drugim razem już będzie wszystko dobrze Uśmiech

klapuch, po dokładnym przeliczeniu dzień wynosi 14 godzin, mój błąd.

Jacky , może by się i to udało, tylko problem jest taki, iż nie mam jeszcze takich kontaktów z hodowcami. Raczej nikomu niezaufanego hodowca nie udostępni ptaka Uśmiech No nic, dzięki za radę. Jeżeli nie wyjdzie nic w tym lęgu to zawsze jest drugi Uśmiech

Siwobrody , Cześć, cześć. Dzięki, na pewno kiedyś takie informacje mi się przydadzą, tak na przyszłość. Dziękuję za życzenia, Tobie również tego życzę i oczywiście owocnych lęgów naszych pupili Mrugnięcie

yotan , podobne zdanie mam co Ty do tego. Uśmiech

I jeszcze dziękuję wszystkim za zainteresowanie się tym tematem. Odezwę się za kilka dni jak wszystko się wyjaśni Uśmiech
Zapisane

Mikolaj
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Leńcze
Wiadomości: 107


WWW
« Odpowiedz #16 : Styczeń 05, 2013, 04:19:56 »

Witam może dodam swoje 3 grosze Uśmiech. Śpiew nie jest czynnikiem po którym jesteśmy pewnni że samiec jest pobudzony do legów.Ja w swojej hodowli posiadam samce ,które "otwieraja dzób " dopiero przed kopulacja ,a tak to siedzą sobie spokojnie na patyczku. Samica wcale nie musi kucać na spiew samca , jej pobudzenie już da sie zauważyć jak to zwią hodowcy "kręci młynki po klatce" czyli skacze z payczka na patyczek jak najęta,nosi też różne rzeczy w dziobie. Aizo ja uważam podobnie jak Robert. Nawet jeśli 1 lęg okaże się pusty(co nie musi być prawdą) to nie ma co sie łamać pozostaja jeszcze 2 ,a teraz nie ma sensu skracać dnia ,wykonywać innych czynosci w celu uspokojenia ptaków.
Pozdrawiam Mikołaj
Zapisane

robertrosinski
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

czestochowa
Wiadomości: 217



« Odpowiedz #17 : Styczeń 06, 2013, 06:29:30 »

Witaj Aizo -czy przyciołeś pióra na brzuszku ?w przypadku glosterów to ważna czynność,a jeśli chodzi o samca mogę ofiarować samca dobrej klasy dwu letniego z hodowli super hodowcy i kolegi ptak z lini włochów czyli rodzice włosi- za darmo.Tel 795 135 590. Duży uśmiech Z wielką przyjemnością
Zapisane


R038
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!