Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 11, 2018, 05:21:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc przy legach dzikim ptakom.  (Przeczytany 1168 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sijs
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Sint-Truiden Belgia

OrnithoVipClub

« : Luty 18, 2013, 10:59:05 »

Jako ze jestem początkującym fotografem przyrody, ptaków (gorszym, lepszym Uśmiech ) ale tez ciekawi mnie ornitologia   gniazdowanie i ogólnie bytowanie i zachowanie ptaków żyjących na wolności. a jako ze nadchodzi wiosna nasunęło mi się pewne pytanie do głowy. jak pomoc ptakom przy legach?? wiadomo zawiesza się budki mniejsze najczęściej dla sikorek i podobnym ptakom większe dla dzięciołów dla jeżyków pulki pod dachami a jak pomoc ptakom które gniazdują w otwartym gnieŹdzie np łuszczakom ale nie tylko tez kosom szpakom  sojkom??? zawieszać koszyczki lęgowe coś na wzór tych dla kanarków tylko odpowiedniej wielkosci Uśmiech Sa wogule jakieś sposoby na to czy raczej te ptaki rzadko korzystają z takich pomocy?? Co?

Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**

Warszawa

« Odpowiedz #1 : Luty 19, 2013, 07:40:45 »

Z moich obserwacji wynika że raczej same sobie radzą i nie korzystają z naszej pomocy.Można ewentualnie jeśli mamy taką możliwość zwiększać ilość drzew i krzewów żeby miały gdzie te swoje gniazda budować. Co się tyczy budek to i owszem, a to dlatego że coraz mniej jest starodrzewu a co za tym idzie naturalnych dziupli więc budki są taką ich namiastką.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!