Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 11:25:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kupowanie ptaka na wystawie  (Przeczytany 8213 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
hazel92
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Opolskie
Wiadomości: 178



« : Grudzień 07, 2013, 03:37:50 »

Witam
Jak wygląda kupowanie ptaków na wystawie? Nigdy na żadnej nie byłem a planuje jechać teraz 14 grudnia. Czy hodowcy mają ptaki na sprzedaż osobno czy sprzedają również te ocenione już itp po konkursie
Zapisane

JK
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Czeczewo
Wiadomości: 164


« Odpowiedz #1 : Grudzień 07, 2013, 05:01:09 »

Mają na sprzedaż zarówno nie wystawiane, ale czasami i sprzedają te z wystawy po jej zakończeniu
Zapisane

hazel92
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Opolskie
Wiadomości: 178



« Odpowiedz #2 : Grudzień 07, 2013, 10:29:34 »

Czyli wystarczy pytać:)
Zapisane

CarIvan
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 08, 2013, 04:38:18 »

hazel92 jeśli wybierasz się na Czeladź i chciałbyś kupić ptaka po ocenie to jedynie w niedzielę możesz kupić, jadąc w sobotę kupisz ptaki z giełdy, tych samych często hodowców co mają kolekcję na wystawie a nadwyżki sprzedają poza wystawą, nierzadko ptak nie oceniany nie jest w jakikolwiek sposób gorszy do dalszej hodowli od wystawianego.  Mrugnięcie
Zapisane

hazel92
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Opolskie
Wiadomości: 178



« Odpowiedz #4 : Grudzień 08, 2013, 12:40:10 »

Wiem wiem planuję jechać w niedziele.
Zapisane

malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik
****
Offline Offline

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017
Wiadomości: 452


lizard, czerwona i żółta mozaika


WWW
« Odpowiedz #5 : Grudzień 08, 2013, 01:10:34 »

Wiem wiem planuję jechać w niedziele.

weż też pod uwagę, że niektóre ptaki z wystawianych są sprzedane np. w piątek, ale ich odbiór jest dopiero w niedzielę po wystawie.
Zapisane


hazel92
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Opolskie
Wiadomości: 178



« Odpowiedz #6 : Grudzień 08, 2013, 02:51:55 »

Myślałem nad tym malypro ale mam do czeladzi 150 km więc jak już pojadę to na 1 dzień i tyle
Zapisane

oranżada
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 74


« Odpowiedz #7 : Grudzień 11, 2013, 08:45:52 »

Czy w piątek w Czeladzi jest giełda czy dopiero od soboty się zaczyna?
Zapisane

CarIvan
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 12, 2013, 07:44:16 »

oranżada z tego co wiem najwięcej osób sprzedających na giełdzie jest w sobotę, wielu z tych co się wystawia zjeżdża w piątek wieczorem lub w sobotę rano, łatwią sobie hotel i zostają do niedzieli wystawiając nadwyżki ptaków na giełdzie w sobotę od rana - taką mam informację od znajomych którzy byli w zeszłym roku. Pytałem czy warto by jechać w piątek to powiedzieli że nie chyba, że chcesz kupić ptaka po ocenie to wtedy płacisz za niego w piątek a odbierasz po wystawie o ile wystawca będzie chciał sprzedać ocenionego ptaka.  Mrugnięcie
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!