Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Wrzesień 25, 2018, 12:56:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Ankieta
Pytanie: Czy stan/wizerunek PFO Cię do współpracy...
zaprasza
odstrasza
i tak pomogę
i tak nie pomogę
mam na to przewrócone

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak postrzegasz PFO  (Przeczytany 3812 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #30 : Marzec 24, 2018, 06:32:23 »

Tak to rozumieć,że Justyna z tymi swoimi doradcami ma do przeproszenia pięćset osób.A ja się śmieję,bo uważam,że stało się bardzo dobrze.

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #31 : Marzec 24, 2018, 06:36:47 »

Rada widać jest zesrana:)Nie idziemy,nie odwołujmy się,odwołujemy ambasadora przy PFO.Teraz chętnie by nam kilka oddziałów zabrali.Sekcja komunikacji społecznej chyba przestała istnieć.Chyba kierownik jest z PZHKiPE:)
Zesrali się:)

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #32 : Marzec 24, 2018, 01:48:51 »

Na pewno ktoś odejdzie i to z PZHKIPE i PFO. to jest oczywiste. Każdy może sobie wybrać gdzie mu jest lub może być lepiej.

Podobno tegoroczne OMP mają się odbyć w garażach w Czeladzi, Kozłowski ma jakieś znajomości:)

Ale do rzeczy. To wszystko co się stało to słodka zemsta prezydentowej za to że kiedyś nie została powołana na delegata na Walne PFO. Gdy stanęła na czele PFO nadarzyła się okazja aby się zemścić, i szybko zemstę zrealizowała. Na szczęście karma wraca Uśmiech

Co wyszło Pani prezydent przez rok kadencji w PFO ?

PZHKiPE

- dobre:)

Słyszałem że Delegaci PZHKiPE są telefonicznie nawoływani do bojkotu jutrzejszego WZD. Nie dajcie się na to namówić! To najgłupsza i najtchórzliwsza rzecz, jaką można teraz zrobić! Czy całe PZHKiPE na prawdę chce odejść od PFO? Nie pozwólmy żeby ambicje kilku osób zniszczyły relacje naszego stowarzyszenia z PFO i innymi stowarzyszeniami! Koleżanki i Koledzy Delegaci, przybądźcie na WZD PFO!

- przecież PZHKIPE nie chce odejść. Zostało wyrzucone w całości a nie w kawałkach. W Twoim dużym poście stawiasz tylko na PFO. Oczywiście to Twój wybór, nikt Ci tego nie broni i nikt Cię palcem nie wytyka tylko PZHKIPE nic Ci nie zabrało. PFO zabrało Ci wszystko poprzez wyrzucenie PZHKIPE.

Skoro strony nie mogły dojść do porozumienia to ok, stało się jak się stało. To przecież nie koniec świata.
Czy te wszystkie brudy powinny być prane publicznie, teraz ''po wszystkim'' nie wiem, myślę że trzeba było rozmawiać o problemach na bieżąco. Czy to by pomogło? trudno powiedzieć bo jak PFO postawiło sobie za cel wyeliminowanie PZHKIPE o i tak by do tego dążyli. Większość RF jest tam tylko dla stanowiska. Nie mają zdolności menagerskich a takich trzeba bo odpowiedni zarządzać taką dużą organizacją jaką BYŁA PFO.

Czy to dobre rozwiązanie aby pozbierać swoich ziomków którzy już kiedyś byli wysoko w PFO i tytułować ich doradcami? chyba nie. Służy to tylko temu aby teraz wprowadzić burdel którego kiedyś, kiedy siedzieli na stołkach nie mogli wprowadzić.

Teraz każdy powinien sie skupić na tym na czym chce. Jeśli ktoś chce być z PFO czy PZHKIPE to proszę bardzo.

I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #33 : Marzec 24, 2018, 01:52:58 »

Co wyszło Pani prezydent przez rok kadencji w PFO ?

PZHKiPE

- dobre:)

Bo nie moje Duży uśmiech

maromak
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Grudziądz

« Odpowiedz #34 : Marzec 24, 2018, 05:01:06 »

Wysłany przez: Gregorov
Umieść cytat
Cytat: maromak  Marzec 22, 2018, 08:56:35
stowarzyszenie do którego nalezę nie jest członkiem ani PFO ani PZHKiPE.
Jak widać, można żyć bez PFO.

Cytat: maromak  Marzec 22, 2018, 08:56:35
tak na prawdę była sztuczna przynależność w PFO
PZHKiPE założyło struktury PFO

Oczywiście że można żyć bez PFO ale jaki jest tego sens bez rywalizacji i nowości hodowlanych które nie mają granic  ,a zrzeszenie pod jednym szyldem wszystko ułatwia i tylko człowiek mało rozumny tego nie potrafi dostrzec. jeśli będziemy się dzielić na rożne federacje jak kiedyś to nigdy nie dogonimy Europy pod względem rozwoju hodowli ptaków czy tez nic nie załatwimy z rządzącymi odnośnie absurdalnej rejestracji  ptaków ,a  którą dyktuje nam podobno  Unia Europejska ,a w unii nie jest tak drastycznie to uregulowane jak w Polsce ( cała Polska mentalność) a przez to zawsze zostajemy w tyle.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #35 : Marzec 24, 2018, 06:11:33 »

no tak faktycznie PFO wprowadzała niezliczone nowości hodowlane.
Rywalizować można bez przynależności do jakiejś organizacji.

Fakt, że będzie jakiś chaos ale to tylko trochę większy niż jest teraz.

Wszystko wskazuje na to że będą w Polsce dwie imprezy o randze OMP i tylko od organizatorów będzie zależeć kogo będą chcieli widzieć na tych imprezach, bo hodowca sam sobie wybierze.

PFO nie jest władzą wykonawczą! To ''coś'' istnieje dla hodowców aby im pomagać poprzez organizowanie szkoleń i egzaminów na sędziów, poprzez organizowanie pod jednym dachem konkursów i wystaw, poprzez zamawianie obrączek w lepszej cenie.

Nic więcej oni nie robią! Każdy hodowca może sobie znaleźć osobę która przygotuje go do roli sędziego, każdy hodowca może sobie zamówić obrączki, każdy hodowca może sobie zorganizować konkurs i wystawę np. z sąsiadem który też hoduje ptaki.

w PFO jest sporo niejasności których nikt nie chciał wyjaśnić. Zarabianie np. na obrączkach to jakiś absurd! Dlaczego zarabiają! Dlaczego biorą Wasze pieniądze które moglibyście przeznaczyć na coś innego? Zarabiają kasę tylko za zsumowanie zamówień i wysłanie maila a później za zrobienie przelewu i rozesłanie tych obrączek. Ja to mogę robić dla Was za darmo !

Polska Federacja Ornitologiczna - czyli de facto dla wszystkich hodowców ptaków od zeberek do sokoła. w PFO nie ma związku hodowców gołębi pocztowy czy rasowych, nie ma związku hodowców drobiu. I co ? Radzą sobie bez PFO. !

maromak
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Grudziądz

« Odpowiedz #36 : Marzec 24, 2018, 06:29:33 »

Moje wypowiedzi można po prostu ignorować gdyż jeszcze nigdy nie wystawiałem swoich ptaków na forum całej polski ,ale per Pan DarekF pewnie jesteś doświadczonym i uznanym hodowcom że w sprawach które pewnie nie do końca cie dotyczą. Z pewnością tacy ludzie jak np.  yotan są większym autorytetem dla mnie i wielu innych hodowców  którzy coś robią a nie tylko mówią i sieją hejt .Dlatego aby coś poprawić nie należy od razu wszystkiego popsuć i robić od nowa.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #37 : Marzec 24, 2018, 07:11:08 »

Ja nie hoduje ptaków by być autorytetem dla kogoś. Komentuję tylko to co się dzieje i są to moje opinie. Przecież nie każę Ci się z nimi zgadzać. Jest wolność słowa, wolność wyboru to korzystam z tego.

Jakie sprawy Twoim zdaniem mnie nie dotyczą? Płacę składki to mogę się wtrącać we wszystkie sprawy dotyczące organizacji.

Po za tym odskakujesz trochę od tematu. jeśli chcesz pogadać o autorytetach to możesz założyć nowy wątek. W tym wątku rozmawia się o sytuacji pomiędzy PFO a PZHKIPE

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #38 : Marzec 24, 2018, 07:38:40 »

Pamiętna dyskwalifikacja harcenów na OMP,zawieszenie Sławka Steca,teraz wywalenie PZHKiPE z PFO...
Ciągle jedna i ta sama ekipa i ciągle komuś się coś nie podoba.Ciągle nowe awantury,zawieszenia,kary,groźby kar, wypisywanie pierdół o harceniarzach, dopieprzanie się do PZHKiPE...Ciągle te same nazwiska w tle...Nie chce Wam się od tego rzygać?
Mleko się rozlało.Zobaczymy jak będzie.Ja robię popcorn i obserwuję.
ahh...i kibicuję Pawłowi  Duży uśmiech PZHKiPE to zbyt poważny klub na takie infantylne igraszki personalne.

Gregorov
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Ruda Śląska
Tytuły: Hodowca Roku 2016

Kanarki harceńskie

« Odpowiedz #39 : Marzec 24, 2018, 08:03:23 »

Zawieszenie na rok zasłużonego eksperta sekcji A

Sygnum C-060
PZHKiPE oddział BYTOM
krzysieksolec
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Solec Kujawski

« Odpowiedz #40 : Marzec 24, 2018, 08:46:46 »

Ahhh te biedne PZHKiPE... Smutny Smutny

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #41 : Marzec 25, 2018, 08:43:39 »

Pożyjemy, zobaczymy.Czy prezes oddziału Bydgoszcz Marcin Piskorski usunął wieloletniego członka Ryszarda Szymczaka?Czy to jest prawda?

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #42 : Marzec 25, 2018, 09:07:00 »

Nowa / stara RF PFO

http://pfo.info.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=881:rfwalne&catid=4:aktualnoci&Itemid=1

Jedyna zmiana polega na wybraniu prezesa Bydgoskiego oddziału. Także wloczykij nie musi się już martwić o jego przyszłość.

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #43 : Marzec 25, 2018, 09:48:16 »

Ja się nie martwię  Duży uśmiech
Patrz,jak się trzeba nakombinować,żeby członkowie wywalonego klubu mogli zasiadać w radzie. Duży uśmiech
Podobno tylko nas zawiesili Duży uśmiech
Odbieram to jako prestiżową porażkę rady federacji.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #44 : Marzec 25, 2018, 09:55:45 »

Pewnie sami nie wiedzą co zrobili bo raz że wykluczyli a raz że zawiesili.

A zresztą niech sobie radzą. Uśmiech niech planują, niech realizują tylko aby nie kosztem hodowców którzy przy nich stoją.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!