Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 08:26:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: karmienie pisklat  (Przeczytany 6380 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aleksanderalien
Gość
« : Grudzień 07, 2008, 01:43:50 »

witam
prosze mi opisac wasze sposoby karmienia pisklat, a dokladniej pokarm jajeczny jaki podajecie i jak go wzbogacacie podajac np marchewke itp wraz ze wzrostem pisklat tzc co kiedy mozna podawac i do kiedy podajecie pokarm jajeczny.
pozdrawiam
Zapisane

aleksanderalien
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 12, 2008, 02:34:52 »

do ktorego dnia zycia pisklat podajecie karme jajeczna?
Zapisane

Balcar
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

Orzesze-Królówka
Wiadomości: 219



« Odpowiedz #2 : Grudzień 12, 2008, 05:51:28 »

Nie chce być nie miły ale temat pokarmu jajecznego był już tyle razy wałkowany, że.....
Ale powtórzę to: Jest tyle przepisów na pokarm jajeczny ilu jest hodowców. A takie przykładowe na pewno można znaleŹć na tym forum, w internecie ( na mojej stronie są przynajmniej ze 2) lub w książkach o kanarkach.
A jeżeli chodzi do kiedy go podawać to ja kończę podawanie po całkowitym wypierzeniu a czasem nawet i dłużej.
Zapisane


aleksanderalien
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 13, 2008, 12:17:04 »

to co w ksiazkach pisze to wiem ale chcialem sie zapytac was jak sie nie chce to nie odpowiadac i tyle:/
Zapisane

Granos
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 26, 2009, 09:49:59 »

Cytuj
to co w ksiazkach pisze to wiem ale chcialem sie zapytac was jak sie nie chce to nie odpowiadac i tyle:/

Nie przesadzasz trochę? Nie dość że kolega Balcar praktycznie podstawił ci pod nos wszystkie Źródłą informacji (miał racje ten termat ja ktak dalej pójdzie będzie w 100 miejscach a wszędzie o tym samym...) to jeszcze "strzelasz fochy". Jeśli masz książki to czemu z nich nie korzystasz ?
Zapisane

gosia121
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 26, 2009, 10:19:21 »

WITAM! Fakt,ten temat był już tyle razy poruszany że,powinien się utrwalić.Jednak użytkownicy tego Wortalu nie odpowiadajcie w hardy sposób innemu użytkownikowi,bo to jest przykre.Nie każdy może sobie przyswoić tak bogaty materiał o hodowli kanarków,więc trochę więcej umiaru.Pozdrawiam . Duży uśmiech
Zapisane

Granos
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 27, 2009, 09:06:59 »

Przepraszam ale trochę mnie poniosło Niezdecydowany.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!