Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 19, 2024, 11:30:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 6487 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał MSHKiPE
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Łazy k. Bochni
Wiadomości: 1



« : Grudzień 04, 2017, 10:18:32 »

Miło mi zostać nowym użytkownikiem Wortalu o kanarkach. Nazywam się Michał Kik i moją przygodę z kanarkami tak na serio rozpocząłem 3 lata temu. Jestem członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Wcześniej moją wielką pasją była ( i trochę nadal jest) kynologia, terrarystyka i akwarystyka. Od kiedy ,przez przypadek szukając artykułów nt. psów rasy border terrier (mam suczkę tej rasy - Daisy), trafiłem na kanarki rasy border, zakochałem się w kanarkach kształtnych, głównie ras brytyjskich (border, fife, norwik, crested, gloster, lizard). Obecnie zaczynam przygodę z hodowlą Fife fancy. W zeszłym roku dochowałem się swoich pierwszych młodych tej rasy. Na 2018 mam już przygotowane 3 parki. Mam nadzieję znaleźć tu wiele ciekawych artykułów, informacji i porad. A może ktoś kiedyś czytał moje artykuły w czasopiśmie "Fauna i Flora"? Uśmiech A pierwszy kanarek to był "Kubuś", którego miałem jako dziecko i cała rodzina bardzo miło go wspomina (stą chyba sentyment do kanarków). Był on kupiony na targu, na ulicy Barskiej w Chorzowie, gdzie spotykali się hodowcy ptaków egzotycznych (pochodzę ze Śląska)  Gorąco wszystkich Pozdrawiam! Uśmiech

Michał
Zapisane


pełne kłosy chylą się z pokorą ku ziemi, puste z wyższością spoglądają z góry
Gregorov
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Ruda Śląska
Tytuły: Hodowca Roku 2016
Wiadomości: 346


Kanarki harceńskie


« Odpowiedz #1 : Grudzień 05, 2017, 08:23:05 »

Witaj Michał na naszym wortalu. Mam nadzieję że miło tutaj spędzisz czas.
P/S. Również czasami zaglądam na "Barską".
Zapisane


Sygnum (CIH) C-060
PZHKiPE oddział KNURÓW
PFO CSO klub Radzionków
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!