Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 11:51:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad z Prezesem odziału Lublin PZHKiPE  (Przeczytany 2599 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gregorov
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Ruda Śląska
Tytuły: Hodowca Roku 2016
Wiadomości: 346


Kanarki harceńskie


« : Styczeń 30, 2020, 10:30:59 »

Wywiad z Markiem Niedźwiadkiem - prezesem lublinieckiego oddziału PZHKiPE.
I Wicemistrzem Polski PZHKIPE 2019 oraz Wicemistrzem Pucharu Prezesa VIII edycji
w kategorii A - kanarki harceńskie
https://www.facebook.com/marek.niedzwiadekkanarki/videos/2538061346449501/

Tak wygląda prawdziwa promocja hodowli kanarka harceńskiego. Brawo Marku  Uśmiech
Zapisane


Sygnum (CIH) C-060
PZHKiPE oddział KNURÓW
PFO CSO klub Radzionków
DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 31, 2020, 09:08:37 »

Bardzo fajny wywiad. Fajnie by było zobaczyć podobne wywiady z innymi hodowcami. oczywiście, nie muszą to być wywiady w TV chociaż było by fajnie.  Duży uśmiech


Niestety, tak jak pan Marek powiedział, nowych hodowców brakuje. Ważniejszy jest komputer. Z innej strony mamy osoby które hodują ptaki, ale nie czuja potrzeby przynależności do żadnego związku, raczej hodują ptaki dla kasy. Są też osoby które hodują ptaki, należą do związku ale nie maja czasu na nic innego, po czasie takie osoby rezygnują z hodowli.

Wiem to po sobie, bo na co dzień mam bardzo mało czasu i czasami mam czas tylko nakarmić ptaki i posprzątać, a na wyjazdy na konkursy nie mam w ogóle czasu. Ja jednak nie mam zamiaru rezygnować z hodowli, wręcz przeciwnie, robię co mogę aby zmienić sytuację, żeby znaleźć więcej czasu dla ptaków a w przyszłości pojechać na konkurs.

Praktycznie każdy związek ma ten problem - małe zainteresowanie hodowlą i każdy związek ma problem jak to rozwiązać. Złotej reguły na to nie ma. Niestety, ciągle jest więcej hodowców którzy nie chcą się angażować od tych którzy chcą.

Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!