Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Maj 26, 2020, 07:50:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: nowa kanarzyca-czy jest chora?  (Przeczytany 66 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
biska
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« : Maj 14, 2020, 08:47:19 »

witam!dokupiłam dla mojego kanarka samiczkę.Samiec dwuletni,samica z tamtego roku.Po wpuszczeniu samca do niej-samiec zadowolony,samica siedzi napuszona,podsypia cały dzień,dosyć szybko oddycha,praktycznie siedzi skulona w miejscu,jakby sie go bała.Czy to tylko stres,czy ona jest chora,a teraz to dopiero zauważam,że coś nie tak...Czy zostawić je razem,czy oddzielić ponownie na jakiś czas?

michel
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Maj 14, 2020, 08:01:33 »

Witam! Z mojego doświadczenia wnioskuje że samica jest chora !
Nie potrafię powiedzieć co to za choroba ale wskazane by było ptaki rozdzielić!

biska
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Maj 14, 2020, 09:20:32 »

Rozdzieliłam ptaki, klatki stoją obok,samica spokojniejsza,jakby mniej zestresowana...bardziej aktywna w dzień,jednak wydaje mi się,że jej oddech jest za szybki...kupki normalne,apetyt też jej dopisuje,jednak mój samiec caly dzień skacze po klatce,a ona nawet jak nie śpi,to siedzi praktycznie w miejscu.Czy to mozliwe,ze tak długo się aklimatyzuje,czy jednak udać się z nią do weta,tylko nie chciałabym jej za bardzo stresować.Nie mam zbyt dużego doswiadczenia z kanarkami,ale mój samiec po przybyciu do domu już po dwóch dniach koncertował,skakał,a ta tylko siedzi,je,albo podsypia.Proszę o radę,co dalej?jutro też dostanę spray na pasożyty zewnętrzne,bo się zastanawiam,czy to nie jest czasem powodem jej zachowania.

biska
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Maj 17, 2020, 03:33:37 »

Kanarzyca wróciła do życia,to nie ten sam ptak!skacze,ćwierka,wszystko już dobrze z nią.Wychodzi na to,ze tak cięzko zniosła zmianę.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!