Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2020, 05:42:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowca Roku 2010  (Przeczytany 10246 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 734« : Grudzień 24, 2010, 12:30:50 »

Minęły już 3 lata od chwili założenia wortalu. Nasz serwis ciągle się rozwija. Nowe posty, nowe wątki, nowe sprawy i problemy. A wszystko o ptakach i dla ptaków.

Mamy coraz więcej zarejestrowanych użytkowników. W grudniu ich liczba przekroczyła 850. Z miesiąca na miesiąc powoli rośnie ilość wejść na wortal. Każdego dnia średnio odwiedza nas 2500 osób, a bywają dni, że statystyki naszego serwisu notują nawet ponad 5 tys. unikalnych wejść. Obecnie łączna liczba wyświetleń naszego serwisu przekroczyła już 2,8 miliona. Nadal wszystkie te informacje udostępniamy naszym Użytkownikom. Cały czas macie dostęp do naszego centrum statystyki. Jako jedni z nielicznych administratorów zdecydowaliśmy się na ten krok.

Ciągle rośnie liczba działów naszego serwisu. Obecnie istnieje 358 różnych działów tematycznych poświęconych ptakom i ich hodowli. Mimo tak dużej ich ilości sprawnie można odnaleŹć to czego poszukujecie. Pod względem struktury  nasz serwis należy do największych w polskim Internecie.

Razem napisaliśmy 14 tys. postów. Na przestrzeni ostatniego roku ich ilość się podwoiła. W postach pojawiły się setki zdjęć i dziesiątki klipów filmowych.

Wasze posty owocowały licznymi awansami i wzrostem reputacji.

Chyba polubiliście nasz serwis, ponieważ przy lekturze postów spęczacie długie chwile. W tym miejscu chcielibyśmy wspomnieć fakt, że spora część naszych Użytkowników przy lekturze wypowiedzi o ptakach spędziła łącznie ponad tydzień, a są też tacy, którzy spędzili z wortalem nawet kilkanaście dni.

Obaj z Markiem nie ukrywamy, że ciągle z wielką uwagą czytamy Wasze wypowiedzi. Miło nam, że możemy w Wami wymieniać swoje doświadczenia i toczyć rozmowy o hodowli ptaków.

Trzeci rok działalności znacznie podniósł poziom naszych formowych dyskusji. Zmieniła się też nieco ich tematyka, która związana była głównie z szeroko pojętą kwestią wystaw oraz z hodowlą ptaków egzotycznych innych niż kanarki. Powstał nawet dość obszerny dział „Egzotyka”. Poznaliśmy na wortalu również kawałek życia organizacyjnego hodowców.

Szerokim echem wśród hodowców odbił się wywiad z Prezydentem PFO Andrzejem Jenczurą, który jest jednocześnie Użytkownikiem naszego wortalu. Zebraliśmy za ten wywiad sporo ciepłych słów. Bieżąca praca Rady Federacji jest zawsze komentowana na różne sposoby na łamach serwisu. Mamy nadzieję, że już tak zostanie.

Duże znaczenie mają dla nas dwa nowe działy „Opowiadania” oraz „Poezja”. Wprawdzie nie są one obecnie zbyt popularne, ale wierzymy, że to się w przyszłości zmieni. Wiersze Anki zasługują na wyróżnienie i pokazują duchowe piękno ptasiej przyrody. Obaj z Markiem jesteśmy zachwyceni tymi dziełami. Sądzimy, że będą one dla Was inspiracją do tworzenia kolejnych arcydzieł ptasiej poezji i literatury.

Od początku 2010 roku wprowadziliśmy na wortalu zasady netykiety i choć początki były trudne, to jednak życie pokazało, że był to strzał w dziesiątkę. Wypowiedzi użytkowników stały się bardziej powściągliwe, kulturalne, zanikły niecenzuralne słowa. Netykieta ma też, jak się okazuje aspekt wychowawczy. Wielu z Was poprawiło zarówno gramatykę i ortografię, jak też poziom językowy swoich wypowiedzi. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować naszemu Użytkownikowi, który anonimowo pełni na serwisie niewdzięczną funkcję „kata” nadzorując wszystkie nasze wypowiedzi.

Bardzo cieszy nas też fakt, że wszystkie nasze znaczki z logo wortalu sprzedały się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Spotykamy Was na wystawach ze znaczkami przypiętymi do ubrań i miło popatrzeć, że potraficie się zintegrować wobec ptasiej idei.

Otrzymujemy od Was wiele ciepłych słów, emaili, prywatnych wiadomości. Powoli widzimy, że nasz wortal żyje już własnym życiem.

Niestety nie wszystko nam się udało zrealizować w tym 2010 roku. Ciągle zaniedbywana jest sprawa kanarków ras śpiewających. Niestety obaj z Markiem nie uchodzimy za specjalistów od ras śpiewających. Mamy jednak nadzieję, że może ktoś z Was podjąłby się zadania prezentacji śpiewu kanarków. Jest tyle pięknych i ciekawych ras kanarków śpiewających, że warto byłoby je poznać bliżej. Problemy napotkaliśmy też z rozwojem działu o egzotyce. Okazuje się, że do naszego serwisu przylgnęły tylko „kanarki” i miłośnicy innych ptaków z pewną rezerwą podchodzą do naszego serwisu. Będziemy się starali zmienić oblicze wortalu, tak by przyciągnąć także hodowców papug i drobnej egzotyki. Kuleje też nieco kwestia relacji z wystaw ornitologicznych. Wprawdzie jest ich więcej niż w ubiegłych latach, pojawiają się nawet relacje z zagranicznych wystaw, ale ciągle Wasze oczekiwania w tym zakresie są większe.

Udało nam się powołać do życia Przedstawicieli Terenowych. Wprawdzie jest ich zaledwie dwóch, ale swoimi relacjami wnieśli Oni sporo kolorytu do naszych dyskusji. Sądzimy, że wkrótce ich grono się rozszerzy i będziemy mieli swoich przedstawicieli także w innych regionach kraju. Szczególnie przydałby się nam ktoś na Śląsku, gdzie znajduje się ptasie zagłębie.

Trzeci rok działalności naszego wortalu zaowocował wreszcie wysypem wielu tytułów najlepszych hodowców na różnych wystawach, które zdobyli nasi Użytkownicy. Cieszy nas fakt, że portalową wiedzę przekuwacie na wystawowe sukcesy.

Również i w tym roku postanowiliśmy nagrodzić Użytkowników, którzy wnieśli znaczący wkład w rozwój serwisu. Dodatkowo jeszcze postanowiliśmy uhonorować hodowców, którzy biorą aktynie udział w promocji i rozwoju hodowli ptaków oraz wystawiają swoje ptaki na wystawach.

W przeciwieństwie do ubiegłego roku mieliśmy niesamowitą łamigłówkę z przyznaniem nagród. Już same nominacje do wyróżnień doprowadziły do tego, że pokłóciliśmy się z Markiem. Godzinami analizowaliśmy wszystkie nasze kandydatury. Omawialiśmy wszystkie „za i przeciw”. Wymieniliśmy ze sobą dziesiątki, jeśli nie ponad setkę, emaili. Dyskutowaliśmy na Gadu-Gadu i przez telefon. Prosiliśmy też o pomoc naszych Redaktorów. Negocjacje były trudne, twarde, ale wreszcie zaowocowały ustaleniem ostatecznej listy kandydatów. Oto ona:

Panie! Panowie!
Z wielkim zaszczytem możemy Wam przedstawić listę naszych tegorocznych laureatów w konkursie „Hodowca Roku 2010”.

Hodowcą Roku 2010 zostaje Marcin!

Nagroda przyznana za obiektywne wypowiedzi na wortalu oraz szereg sukcesów na wielu wystawach ornitologicznych łącznie z Mistrzostwem Polski. Marcin jest przykładem hodowcy, który zaczynając od zera w krótkim czasie stworzył bardzo profesjonalną hodowlę ptaków z elektroniczną ewidencją.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie pogratulować zwycięzcy i życzyć wielu sukcesów hodowlanych na przyszłość.

Chcielibyśmy też wyróżnić kolejnych użytkowników i ich trud w rozwój naszego wortalu:
  • tymm - za pracę Przedstawiciela Terenowego, za merytoryczność wypowiedzi i świeże spojrzenie na hodowlę ptaków
    Postanowiliśmy też uhonorować tymma tytułem najlepszego Przedstawiciela Terenowego.
  • Daniel K. - ze wkład pracy przy rozwoju działu „Egzotyka” i organizację wystawy w Gaszowicach
  • Laki - za popularyzację hodowli drobnej egzotyki i za szczegółowe informacje o astryldach
  • piotrek -  za wypowiedzi o bastardach i egzotyce, za prostotę wypowiedzi oraz pomoc początkującym hodowcom
  • Granos - za kontynuację rozwoju hodowli, za aktywność i stworzenie działu o Ziemi łódzkiej
  • Logiełka - za stworzenie czatowni i wspaniałe fotografie dzikich ptaków.

Wszyscy wyróżnieni użytkownicy zostaną uhonorowani okazałymi pucharami i statuetkami naszego wortalu.

Dodatkowo nasz laureat Marcin, jako Hodowca Roku 2010, otrzyma jeszcze nagrodę specjalną.

Wszyscy wyróżnieni użytkownicy proszeni są o kontakt z Markiem i podanie swoich adresów w celu przesłania nagród.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym użytkownikom i dziękujemy za ich pracę i wkład włożony w rozwój naszego serwisu. Składamy również podziękowanie wszystkim pozostałym użytkownikom i gościom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do obecnego kształtu wortalu.

Ze swej strony chcielibyśmy zapewnić wszystkich, że dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości nasz wortal był jeszcze lepszy niż dotychczas.
Zapisane

Marcin
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

Cyprzanów
Tytuły: Hodowca Roku 2010
Wiadomości: 351


Kanarki: żółte, białe recesywne


WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 24, 2010, 01:31:58 »

Dziękuje administratorom za to wspaniałe wyróżnienie.  Uśmiech Naprawde nie spodziewałem sie tego. Dziękuje.
Zapisane
CIH F-047
Logiełka
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 50


WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 24, 2010, 09:11:04 »

Gratuluę serdecznie Marcinowi oraz wszytkim wyróżnionym. Jednocześnie dziękuję za wyróżnienie  Mrugnięcie

Wszystkim życzę Zdrowych Wesołych pełnym Miłości żwiąt Bożego Narodzenia Uśmiech

Pozdrawiam

Piotr
Zapisane

Marcin
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

Cyprzanów
Tytuły: Hodowca Roku 2010
Wiadomości: 351


Kanarki: żółte, białe recesywne


WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 24, 2010, 09:42:27 »

Ja również gratuluje wszystkim wyróżnionym.
Zapisane
CIH F-047
Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709WWW
« Odpowiedz #4 : Grudzień 24, 2010, 09:59:00 »

Dla wszystkich nagrodzonych naszych użytkowników jeszcze raz moje gorące i serdeczne gratulacje.
Obyśmy wszyscy  w dobrym zdrowi i w dużej radości z naszych ptaków mogli się tutaj spotkać w następną wigilie świąt Bożego Narodzenia.
Udało się nam tutaj stworzyć już nie tylko wirtualna rodzinę hodowców kanarków i innych ptaków egzotycznych ,ale także rodzinkę realną bo spotykamy się na wystawach,gdzie naszym rozmowom i serdeczności nie ma końca.
Obyśmy zawsze wszyscy byli zdrowi,uśmiechnięci i pełni serdeczności dla naszych ukochanych ptaków i innych hodowców.
"Cześć hodowli"
Zapisane


Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Olkusz - Niesułowice
Wiadomości: 481WWW
« Odpowiedz #5 : Grudzień 24, 2010, 10:09:03 »

Gratuluje Hodowcy roku 2010 i pozostałym wyróżnionym hodowcom Uśmiech Pozdrawiam i życzę sukcesów w zbliżającym się roku 2011 ! Mrugnięcie
Zapisane


Sygnum - D027
tymm
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2012
Wiadomości: 376« Odpowiedz #6 : Grudzień 24, 2010, 10:58:53 »

Gratuluje serdecznie wszystkim wyróżnionym i dziękuję za wyróżnienie! Jest to wspaniały świąteczny prezent! Administratorom dziękuję również za trud włożony w prowadzenie tego wspaniałego wortalu i życzę dalszych sukcesów, tak naprawdę dzięki Wam on powstał i tak szybko się rozwinął oraz zdobył niesłychaną popularność Uśmiech
Pozdrawiam gorąco Chichot
Tymoteusz 
Zapisane

Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273« Odpowiedz #7 : Grudzień 24, 2010, 12:48:05 »

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.
Zapisane

sebas
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

woj.lubelskie
Wiadomości: 129« Odpowiedz #8 : Grudzień 24, 2010, 01:36:41 »

Gratuluję Hodowcy Roku i wszystkim wyróżnionym i życzę dalszych sukcesów w hodowli a Tobie Logiełka życzę samych wspaniałych zdjęć i tylko udanych "łowów".
Zapisane

ROBERTO
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Jaworzno
Wiadomości: 271« Odpowiedz #9 : Grudzień 24, 2010, 01:51:17 »

Witajcie ja również serdecznie gratuluje wszystkim wyróżnionym hodowcą. I korzystając z okazji pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i ciepłej rodzinnej światecznej atmosfery oraz licznych sukcesów hodowlanych w nadchodzącym nowym roku całej braci forumowej .  Uśmiech
Zapisane

piotrek
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

opolskie
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #10 : Grudzień 24, 2010, 03:20:39 »

Serdecznie dziękuję za wyróżnienie. Gratulacje dla wszystkich osób wyróżnionych, szczególnie dla hodowcy roku.
Pozdrawiam serdecznie Piotrek.
Zapisane

Priam
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Sosnowiec
Wiadomości: 82WWW
« Odpowiedz #11 : Grudzień 24, 2010, 03:22:56 »

Serdecznie gratuluję ZWYCI?ZCY i wszystkim wyróżnionym!
Zapisane


gosia121
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 24, 2010, 08:16:57 »

Gratuluje Marcinowi za tytuł "Hodowca Roku 201o" oraz wszystkim wyróżnionym hodowcą i wielbicielom za zaszczytne  tytuły.Pozdrawiam wszystkich na Wortalu w ten Wieczór Wigilijny,życząc spokoju,radości
i ciepła rodzinnego.
Zapisane

Granos
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 25, 2010, 01:03:30 »

Gratulacje!
Zapisane

maxjot
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

łódŹ
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #14 : Grudzień 25, 2010, 01:35:59 »

Gratulacje zwycięzcy
Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!