Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 09, 2019, 07:08:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Brak lotki lub sterówki  (Przeczytany 1581 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem

« : Październik 27, 2009, 01:47:50 »

Czy brak lotki lub sterówki może być przyczyną dyskwalifikacji ptaka na wystawie? Jak to jest i jak to powinno być Waszym zdaniem?

rufin
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Październik 27, 2009, 03:29:06 »

znam hodowców gołębi, którzy przed wystawą wyrywają ptakom lotki, które mają "niechciany" kolor, sędziowie nie zwracają na to uwagi (już nie mówię o innych piórkach - plamkach), sędziowie powinni bezwzględnie zwracać na to uwagę.

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora

« Odpowiedz #2 : Październik 27, 2009, 11:50:21 »

Myślę, że jest to troszkę krzywdzące.O ile w przypadku kanarków kolorowych może to rodzic u eksperta obawy, czy tego piórka brakuje bo wypadło, czy wypadło bo miało niepożądany kolor? O tyle u kanarków kształtnych nie powinno prowadzic to do dyskwalifikacji ptaka, czy całej kolekcji.
Wiem, że na tegorocznym PPKK były przypadki dyskwalifikacji kolekcji z bardzo dobrymi ptakami z tego powodu(gloster szafirowy-consort).
Może niedługo sędziowie będą liczyc pióra u "harcenów'?

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!