Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 10:18:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cześć witam wszyztkich  (Przeczytany 4346 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
robertrosinski
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

czestochowa
Wiadomości: 217



« : Listopad 08, 2009, 02:02:29 »

Witam wszystkich miłośników ptaków.Nazywam się Robert Rosiński mieszkam w Częstochowie moje syg.to R-38,hoduję kanarki od 15-stu lat,do związku PZHKiPE należę od 1997r.i od tamtej pory poznałem wielu fantastycznych ludzi.Hoduję glostery,fiorino,agaty i agaty w mutacji opalowej,z agatami to debiut ponieważ mam je pierwszy rok, zawsze związany byłem z kształtem.Mieszkam w M-3 więc hodowla moja jest troszkę ograniczona,co roku do lęgów przystępóje ok. 18-stu par,na balkonie mam dwie duże fruwale.O waszym wortalu dowiedziałem się od mojego kolegi Krzysia Jeziorskiego i jestem mu za to bardzo wdzięczny,wortal ten to prawdziwa skarbnica wiedzy dla początkujących jak i dla doświadczonych hodowcówbo człowiek uczy się całe życie.Wielki to zaszczyt dla mnie być w tak zacnym gronie.Jestem otwarty na nowe znajomości i służę pomocą.życzę wszystkim samych sukcesów hodowlanych i udanych lęgów.Pozdrawiam Robertskete&Activdigs
Zapisane


R038
Lukas
Redaktor
Użytkownik
*
Offline Offline

Lasocice/Nysa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 746


Z066


« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2009, 02:13:52 »

Witamy Cię Robercie i cieszymy iż wszedł do naszego wortalowego grona kolejny tak doświadczony hodowca Mrugnięcie

PS. 18 par to raczej nie aż tak ograniczona hodowla Mrugnięcie
Zapisane

Michał94
Kanarki - Moja Pasja
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Kraków
Wiadomości: 54



WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 08, 2009, 06:09:45 »

Witam w naszym gronie forumowiczów... Mam nadzieję, że dowiem się od pana wiele nowych rzeczy o hodowli ptaków - potrzeba nam doświadczonych hodowców  Duży uśmiech. Zgadzam się z Luką , 18 par  Szok to chyba nie duże ograniczenie  Chichot...
Zapisane


Hodowla kanarków, od 2007 roku...
hazel92
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Opolskie
Wiadomości: 178



« Odpowiedz #3 : Listopad 08, 2009, 06:42:05 »

Witam. Mam nadzieje ze wymienimy się na forum doświadczeniami.
Zapisane

ROBERTO
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Jaworzno
Wiadomości: 271



« Odpowiedz #4 : Listopad 11, 2009, 09:30:10 »

Witam i jak tak długoletniego miłosnika i hodowcę kanarków. Z niecierpliwoścą czekam na zdięciaia i pozdrawiam .
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #5 : Listopad 12, 2009, 12:03:21 »

Witam i ja na naszym wortalu.Na pewno jako doświadczony hodowca będziesz mógł pomóc swoimi radami innym użytkownikom tego forum.Cieszę się, że dołączyłeś do "wortalowej" społeczności.Sądząc po Twoich licznych wpisach czujesz się już tutaj jak w domu.I tak trzymaj.
Ciekaw jestem czy wiesz kto się kryje pod nickiem "Jot-Ka11"?
Pozdrawiam.
                  Krzysiek J.
Zapisane

globus-kraków
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

KRAKÓW
Wiadomości: 87



« Odpowiedz #6 : Listopad 12, 2009, 11:03:11 »

ja osobiscie nie mam pojecia, co sie kryje pod tym nikiem,moge sie dowiedziec? Mrugnięcie
Zapisane

robertrosinski
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

czestochowa
Wiadomości: 217



« Odpowiedz #7 : Listopad 13, 2009, 09:18:11 »

Witam i ja na naszym wortalu.Na pewno jako doświadczony hodowca będziesz mógł pomóc swoimi radami innym użytkownikom tego forum.Cieszę się, że dołączyłeś do "wortalowej" społeczności.Sądząc po Twoich licznych wpisach czujesz się już tutaj jak w domu.I tak trzymaj.
Ciekaw jestem czy wiesz kto się kryje pod nickiem "Jot-Ka11"?
Pozdrawiam.
                  Krzysiek J.
Dziękuje wszystkim za ciepłe przyjęcie do tak wspaniałego grona miłośników ptaków Duży uśmiech.Bardzo chętnie służę radą lub wymianą doświadczeń myślę że od państwa jeszcze się dużo nauczę i pogłębię swoją wiedzę.Myślę że pod nickiem"Jot-Ka11"kryje się SZ.P. KRZYSZTOF JEZIORSKI J-75 jeśli się mylę to przepraszam i proszę o poprawienie.POZDRAWIAM wortal-owych kolegów ,koleżanki i całe przemiłe grono. Robert Buziak Mrugnięcie
Zapisane


R038
jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #8 : Listopad 13, 2009, 10:05:14 »

No..nie tak szanowny,ale to on.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!