Zainspirowany swoim pytaniem o dylemacie eksperta
http://kanarki.eu/index.php/topic,2390.0.html (a raczej waszymi wypowiedziami w tym wątku) zacząłem rozmyślać nad regulaminem wystawy. Im więcej myślałem tym więcej pojawiało się pytań.
Jak powstaje taki regulamin? Kto go tworzy? Na bazie czego tworzy się regulamin? Zatwierdza, aprobuje go ktoś? Jest on tworzony raz na zawsze (jeżeli tak, to z którego roku pochodzi ten regulamin?) czy też przed każdą wystawą tworzy się nowy regulamin?
Kiedy ekspert zapoznaje się z tym regulaminem? Otrzymuje go na długo przed wystawą, żeby się zapoznać z jego treścią (np. otrzymuje go emailem na tydzień lub miesiąc przed wystawą), otrzymuje go zaraz po przybyciu na wystawę i jest każdy zapis regulaminu jest omawiany z organizatorami wystawy (np. z zarządem stowarzyszenia), czy też otrzymuje go tylko do wglądu na czas oceny?
Mam tu prośbę szczególnie do tych Użytkowników, którzy są ekspertami bądŹ organizują wystawy, żeby opowiedzieli jak to wygląda praktycznie w Waszych stowarzyszeniach?