Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 06:36:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obrączki 2011 łSHKiPO  (Przeczytany 25689 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
holahola1
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 209



« Odpowiedz #15 : Styczeń 12, 2011, 08:41:57 »

Mark ,
ale nie będe ich mial na za max 3 dni Smutny
Co nie zmienia postaci żeczy że tak chyba zrobie zrobie
Zapisane

NORWIK 24
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 208


« Odpowiedz #16 : Styczeń 12, 2011, 08:55:50 »

Niestety łódz namieszała z obrączkami i maja teraz opóŹnienie. A ja mam pytanko do Ciebie czy dalej interesują Cię bossu belge Duży uśmiech
Pozdrawiam Jarek.
Jest sposób na to. Możesz odkupić od kogoś obrączki z 2011r. i je zaprolongować. Z prolongowanymi obrączkami też można wystawiać ptaki na wystawach.
Czy bīłbyś tak miły i napisał mi dokładnie, jak to moge zrobić?Co?
Czy moge to załatwić w Warszawie żeby zdążyć zaobrączkować ptaki?

Zamawiałem przez łSHKiPO do którego należe , należe też zapisałem się do KHKK .
Zapisalem się tam po tym jak zamówiłem obrączki i wystąpiłem o CIH w łSHKiPO i nie chciałem się dublować , a teraz Du......
Zaraz po otrzymaniu wszystkich danych dokumenty zostały przesłane do PFO (posiadam potwierdzenia). Do dnia dzisiejszego sekretarz nie przekazał Twojego CIH. Napisałem również pismo do PFO z żądaniem wyjaśnień i też nie ma żadnej odpowiedzi.
Jeżeli chodzi o obrączki to też zostały zamówione z pominięciem PFO. Termin dostawy zaplanowany był na 5 stycznia (posiadam fakturę od producenta). Z tego co wiem na dzień dzisiejszy obrączkami dla łSHKiPO zajmuje się ZBYSZEK 0710. Jeżeli chodzi o pomoc to jest możliwość przerejestrowania obrączek z innego hodowcy na Twoje nazwisko. Odpowiednie druki znajdują się w siedzibie łSHKiPO.
Mogę zamieścić fakturę którą łSHKiPO powinno opłacić. Cena obrączki dla łSHKiPO od tego samego producenta (STRAKA) i tym samym wzorze dla rozmiaru 2,4-4,5 to 075 zł (75 gr). Wzór obrączki nie jest zastrzeżony i każdy członek PFO ma prawo z niego korzystać. Ponadto PFO w obecnym statucie nie posiada żadnych zapisów o sposobach obrączkowania jak również, że jest wyłącznym dystrybutorem obrączek.
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #17 : Styczeń 12, 2011, 09:55:55 »

holahola1 Twoje nieszczęście polega na tym ze wstąpiłeś i zamówiłeś dla siebie obrączki przez stowarzyszenie,które jako jedyne w naszym kraju nie potrafiło na czas zamówić obrączek dla swoich członków.
Cała Polska ma obrączki od Mistrzostw Polski oprócz łSHKiPE ,której Prezes nie wywiązał się ze swoich podstawowych obowiązków i nie zamówił obrączek dla swoich członków.
W związku z tym wszelkie 'podziękowania' należy kierować pod adresem Prezesa łSHKiPE,który jak widać ma swoich członków w głębokim poważaniu.
Członkowie stowarzyszenia nie mają czym obrączkować młodych, które już siedzą w gniazdach ale Prezes za to pisze ze ma 'potwierdzenia','żądał wyjaśnień' i 'posiada faktury'.
Jak Prezes możne  tak bardzo lekceważyć swoich członków i nie wywiązywać się ze swoich podstawowych obowiązków to do prawdy jest to dla mnie nie pojęte.

Zapisane


ZBYSZEK O710
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Odpowiedz #18 : Styczeń 12, 2011, 10:16:18 »

witam na załatwienie obrączek było czasu pięć miesięcy,jak widać dla niektórych to za mało.
Co do dokumentów chciałem przypomnieć niektórym że obecnie w łSHKiPO jest ZARZ?D KOMISARYCZNY i on decyduje.
holahola1 napisz do mnie na prywat twoje nazwisko imię bo nowi członkowie mają nowe CHI .
Zapisane

KARAIM
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Iława
Wiadomości: 69



WWW
« Odpowiedz #19 : Styczeń 12, 2011, 12:51:14 »

Witam wszystkich czytając wasze wiadomości odnośnie przyczyn opóŹnienia otrzymania obrączek na rok 2011 z którymi w pełni się zgadzam.Ale nie mogę zgodzić się z tym co napisał Mark powód jest taki. Opłaty za składki oraz obrączki opłaciłem
o czasie, a Prezes wywiązał się ze swych podstawowych obowiązków.Może jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi dlaczego do dnia dzisiejszego nie mam obrączek na 2011rok.Jak sądzę jest ktoś PFO zajmujący się dystrybucją obrączek na poszczególne
oddziały.Od Mistrzostw Polski na której wydawano obrączki minął miesiąc wiec było wystarczająco dużo czasu aby wysłać obrączki.
Zapisane

WIL.K.
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 278


« Odpowiedz #20 : Styczeń 12, 2011, 01:26:52 »

Witam
KARAIM do jakiego Stowarzyszenia należysz poniważ piszesz o oddziałach jakiej to organizacji ?
Pozdrawiam
Zapisane

jan.gorzycki
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Netykieta: Ortografia skandaliczna! Proszę zwracać uwagę na ortografię!
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #21 : Styczeń 12, 2011, 01:35:58 »

Chachola! Wez sie skątaktuj z Andzrejiem Sokolem, to mój dobry  kol ega i on ci pomorzże. W towaszystwie do kterego należrzysz są rozłamyy.
Zapisane

holahola1
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 209



« Odpowiedz #22 : Styczeń 12, 2011, 01:44:10 »

nie znam Andrzeja Sokola i nie mam do niego kontaktu, nie należe do żadnego towarzystwa ja tylko chciałek hodować kanarki ,ale jak widać wszędzie są towarzystwa które mnie prześladują.
Zapisane

NORWIK 24
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 208


« Odpowiedz #23 : Styczeń 12, 2011, 02:14:55 »

holahola1 Twoje nieszczęście polega na tym ze wstąpiłeś i zamówiłeś dla siebie obrączki przez stowarzyszenie,które jako jedyne w naszym kraju nie potrafiło na czas zamówić obrączek dla swoich członków.
Cała Polska ma obrączki od Mistrzostw Polski oprócz łSHKiPE ,której Prezes nie wywiązał się ze swoich podstawowych obowiązków i nie zamówił obrączek dla swoich członków.
W związku z tym wszelkie 'podziękowania' należy kierować pod adresem Prezesa łSHKiPE,który jak widać ma swoich członków w głębokim poważaniu.
Członkowie stowarzyszenia nie mają czym obrączkować młodych, które już siedzą w gniazdach ale Prezes za to pisze ze ma 'potwierdzenia','żądał wyjaśnień' i 'posiada faktury'.
Jak Prezes możne  tak bardzo lekceważyć swoich członków i nie wywiązywać się ze swoich podstawowych obowiązków to do prawdy jest to dla mnie nie pojęte.
Mark
Ciężko jest rozmawiać z "fanatykiem"
Obrączki dla łSHKiPO były do odebrania już w listopadzie. PFO włożyło wiele starań by zablokować tą dostawę. Jednak są producenci którzy sprawdzają wiarygodność przesłanych informacji takich jak - informacja o zastrzeżeniu wzoru obrączki.
Co do CIH!. CIH po przesłaniu dokumentów PFO zobowiązane jest nadać w terminie 30 dni lub odmówić jego nadania podając przyczynę.
Na dzień dzisiejszy nic nie przyszło - woda w ustach, a może celowe działanie?. A może nadanie CIH uwarunkowane było zamówieniem obrączek przez PFO?. Cena którą zaoferował pośrednik jest o 25 % wyższa od normalnej ceny producenta. Może spowodował to pośpiech w działaniu, a może brak wiedzy i podstaw ekonomi. Jeżeli  zerkniesz na ilości zamawianych obrączek to kwota którą dopłacili hodowcy do obrączek przewyższa i to bardzo składkę która wpływa rocznie do PFO. Kiedyś na forum o wyższych cenach obrączek w PFO niż u producenta pisał aktualny Prezydent PFO. A co jest teraz?
Z tego co przekazał mi w rozmowie holahola1 dokumentacja dotarła do PFO. W łaziskach zapisywał się do KHKK. Nawet dostał odp. na temat własnego CIH, zostało mu podane. Z tego co pamiętam podał mi, że jest to G006. Więc moje pytanie? Gdzie oficjalne pismo od PFO, które powinien przesłać Sekretarz. A może w PFO na normalne/regulaminowe traktowanie mają wyłącznie Ci którzy wyłącznie przytakują i chwalą całą Radę?


Zapisane

KARAIM
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Iława
Wiadomości: 69



WWW
« Odpowiedz #24 : Styczeń 12, 2011, 02:51:52 »

Witam Cię WIL.K.
Nalezę do Polskiej Federacji Ornitologicznej.
PZHKiPE oddział w Olsztynie
Zapisane

Granos
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 12, 2011, 03:05:16 »

Cytuj
e znam Andrzeja Sokola i nie mam do niego kontaktu, nie należe do żadnego towarzystwa ja tylko chciałek hodować kanarki ,ale jak widać wszędzie są towarzystwa które mnie prześladują.

 Uśmiech Trochę to śmiesznie zabrzmiało. Może wystarczyło się trochę dowiadywać w sprawie a nie od razu takie opinie. Też jestem członkiem łSHKiPO  i naprawdę jakiś kłopotów z informacja o obraczkach nie było.
Zapisane

holahola1
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 209



« Odpowiedz #26 : Styczeń 12, 2011, 03:26:38 »

Cytuj
e znam Andrzeja Sokola i nie mam do niego kontaktu, nie należe do żadnego towarzystwa ja tylko chciałek hodować kanarki ,ale jak widać wszędzie są towarzystwa które mnie prześladują.

 Uśmiech Trochę to śmiesznie zabrzmiało. Może wystarczyło się trochę dowiadywać w sprawie a nie od razu takie opinie. Też jestem członkiem łSHKiPO  i naprawdę jakiś kłopotów z informacja o obraczkach nie było.
no tak Uśmiech , ale mówiłem o tym że za co się nie wezme kanarki czy bonsai to wszędzie są towarzystwa czyli "obozy".
Zapisane

ZBYSZEK O710
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Odpowiedz #27 : Styczeń 12, 2011, 04:21:21 »

u nas niema żadnych obozów nikt sie nie okopuje tylko trzeba posprzątać czasem tak nieraz jest.
Zapisane

WIL.K.
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 278


« Odpowiedz #28 : Styczeń 12, 2011, 05:38:27 »

Witam
KARAIM ja też należę do Polskiej Federacji Ornitologicznej.Polski Związek Ornitologiczny-Warszawa jest jej stowarzyszonym członkiem.Obrączki na Mistrzostwach Polski  zostały wydane organizacją zrzeszonym w PFO.Polski Związek Hodowców Kanarków
i Ptaków Egzotycznch posiada też w swojej strukturze Oddział Olsztyn.Dlaczgo nie masz obrączek do tej pory takie pytanie
możesz zadać w Zarządzie  Głównym PZHKiPE-Katowice   odpowidzialnemu za prawidłową dystrubucję  obrączek dla członków
swojego związku.Polska Federacja  Ornitologiczna nie żadnego  wpływu na ich sposób  dystrubucji po wydaniu związkowi.
Według mnie brak obrączek dla  hodowcy PZHK i PE i łSHKiPO
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #29 : Styczeń 12, 2011, 05:51:55 »

A czy poza holahola1 pozostali hodowcy łSHKiPE otrzymali zamówione obrączki?
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!