Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 01:33:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obrączki 2011 łSHKiPO  (Przeczytany 25686 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
WIL.K.
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 278


« Odpowiedz #30 : Styczeń 12, 2011, 06:02:30 »

Witam
KARAIM w/g mnie brak obrączek dla Ciebie hodowcy PZHKiPE i hodowcy łSHKiPO to dwa odrębne tematy.
Pozdrawiam
Zapisane

jan.gorzycki
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Netykieta: Ortografia skandaliczna! Proszę zwracać uwagę na ortografię!
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #31 : Styczeń 12, 2011, 06:58:11 »

Chacholo! Nie znasz Sokolła ? ? a to jest najlebszy łócki hodowca. Kupe ptaków nakupiłem od nigo. On, mieszka prrz9y trase na Warszawe. A ty należysz do towaszystwa w łodci? Sokoł jest na kazdej wystawie i zajmuije xzołowe miejcsa. Zwruć sie so niego to ci  zzaletfi obromczki szypko.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #32 : Styczeń 12, 2011, 07:15:49 »

A czy poza holahola1 pozostali hodowcy łSHKiPE otrzymali zamówione obrączki?

Chacholo! Nie znasz Sokolła ? ? a to jest najlebszy łócki hodowca. Kupe ptaków nakupiłem od nigo. On, mieszka prrz9y trase na Warszawe. A ty należysz do towaszystwa w łodci? Sokoł jest na kazdej wystawie i zajmuije xzołowe miejcsa. Zwruć sie so niego to ci  zzaletfi obromczki szypko.

Analizując tę drugą wypowiedŹ mniemać należy, że hodowcy z łSHKiPE mają już obrączki, choć ciężko mi rozumieć wypowiedzi z takimi błędami.

Zapisane

KARAIM
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Iława
Wiadomości: 69



WWW
« Odpowiedz #33 : Styczeń 12, 2011, 08:05:50 »

OK WIL.K a czy mógłbyś podać jakieś namiary na Zarząd Główny PZHKiPE-w Katowicach.Najlepiej telefon bo czas teraz nagli.
Pisałem do PFO w piątek ale nawet nie raczyli udzielić mi odpowiedzi na maila w tej sprawie.
Zapisane

pigmej
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Śląsk, Pszów
Wiadomości: 292


« Odpowiedz #34 : Styczeń 12, 2011, 08:11:54 »

Zarząd PZHKiPE w Katowicach jest czynny tylko w poniedziałki od godz 13.00  tel.322513391
Zapisane

Granos
Gość
« Odpowiedz #35 : Styczeń 12, 2011, 08:32:34 »

Z tego co wiem obraczki zostaly(zostana) zamowione jeszcze raz tym razem tak jak powinno być przez łSHKiPO,mialy być takze regulowane sprawy z danymi hodowcow.
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #36 : Styczeń 12, 2011, 10:28:01 »

Z tego co wiem obraczki zostaly(zostana) zamowione jeszcze raz tym razem tak jak powinno być przez łSHKiPO,mialy być takze regulowane sprawy z danymi hodowcow.
Wygląda na to, że jednak jeszcze ich nie macie.Cała reszta poza jednostkowymi przypadkami (jak np. Karaim) obrączki ma od połowy grudnia.Czyli kto Wam zawalił całą sprawę z obrączkami? Macie problem nie przez nową Radę PFO, lecz przez urażone ambicje osoby, która narobiła zamieszania wokół danych osobowych hodowców.
Zapisane

holahola1
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 209



« Odpowiedz #37 : Styczeń 12, 2011, 11:12:27 »

Pisałęm już kiedyś , nikogo nie osądzam i nie będe osądzał .
Moim zdaniem wszystkiemu winien jest brak dialogu .

Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #38 : Styczeń 12, 2011, 11:31:50 »

Do czego tu potrzebny jest dialog? Jest termin (zamawiania) należy go dotrzymac,są wymogi(dane hodowców) trzeba ich przestrzegac a nie tylko mnożyc problemy.Ja również nie mam zamiaru nikogo osądzac,ale coś w tym jest, że tylko łSHKiPO ma ten problem(z obrączkami).
Zapisane

KARAIM
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Iława
Wiadomości: 69



WWW
« Odpowiedz #39 : Styczeń 13, 2011, 07:47:43 »

Witaj pigmej
Czyli do poniedziałku nie jestem w stanie niczego się dowiedzieć.
Tak na marginesie do wypowiedzi jot-ka11nie w pełni zgadzam się z tobą.W takim razie co ja mam myśleć o moim przypadku skoro ja i prezes wywiązaliśmy się z tych obowiązków. Jak widzisz przyczyna jest różna a problem taki sam nie mam obrączek.
Zapisane

Andrzej
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 113


« Odpowiedz #40 : Styczeń 13, 2011, 08:17:11 »

Witam !
Nie chciałbym sie rozpisywać zbytnio w temacie obraczek dla ptaków, bo tez temat ten nie powinien zaistnieć. Nikt nie powinien miec problemu z zamówieniem obraczek, a dostawa powinna odbyc sie w terminie. Zapewniam Was wszystkich, że tak by sie stało gdyby....ano właśnie.
Warunkiem poprawnie przeprowadzonej operacji od zamówienia, poprzez produkcję a kończąc na dostawie i dystrybucji jest dyscyplina i odpowiedzialne działanie z kazdej ze stron. Tak sie jakos złozyło, że ta dyscyplina wykazało sie 90 procent stowarzyszeń zrzeszonych w PFO i tam nie ma żadnego problemu. Wszyscy hodowcy otrzymali mto co zamówili. tylko dwa stowarzyszenia targały nam nerwy do samego końca: PZHKiPE, które jednak ostatecznie spełniło wszystkie wymogi pozwalajace na przesłanie "arkusza zamówienia na obraczki" i łódzkie stowarzyszenie, którego (odwołany juz prezes) do samego końca z Radą Federacji walczył, wymyslając co chwile inne powody niedostosowania sie do uchwał Rady w kwestiach zamawiania obraczek. W ten sposób pozbawił mozliwości zamawiania obraczek przez łódzkich hodowców. Cieszy mnie i pozostałych członków Rady, ze w pewnym momencie hodowcy tego stowarzyszenia przejrzeli na oczy, szybko zebrali dane członków swojego stowarzyszenia, przekazali je Kierownikowi sekcji obraczek i tym samym otrzymali arkusz zamówienia. W tej chwili Dostawca obraczek dla PFO czeka na dostawę od czeskiego producenta i kiedy ja tylko otrzyma wykona kroki w celu przekazania je stowarzyszeniom. Z ta dostawą dotra również obraczki dla pieciu hodowców, których producent albo pominął, albo wykonał im niepełne zamówienie. Proszę zwrócić uwagę na fakt: na ponad tysiąc osób, które zamówiły obraczki tylko w pieciu przypadkach wystapiły niescisłości i to w PZHKiPE, czyli w stowarzyszeniu które przy tak duzej liczbie członków jako ostatnie przekazało nam dane swoich hodowców!
Intencja rady było aby takie sytuacje sie nie zdarzyły dlatego chcielismy zamknąć prace nad bazą danych hodowców jak najwczesniej. Pirwszym terminem jaki podalismy był koniec czerwca, wskutek opieszałosci PZHKiPE i łSHKiPO przesuwalismy te terminy coraz bardziej sie denerwując. W końcu wyznaczyliśmy termin ostateczny na wrzesień, pisząc wprost upomnienia do tych dwóch stowarzyszeń.

 
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #41 : Styczeń 13, 2011, 08:25:05 »

KARAIM nie wiem czego Ty nie rozumiesz ? za Twoje obrączki jest odpowiedzialny Twój Prezes oddziału PZHKiPE do którego należysz.
Znając życie to od dawna te obrączki leżą u niego bo Zarząd Główny PZHKiPE w Katowicach pewnie już dawno  wysłał obrączki do Prezesa Twojego oddziału.
Droga dystrybucji obrączek jest prosta PFO zamawia obrączki dla zrzeszonych w PFO związków i stowarzyszeń a nie dzieli tych obrączek bezpośrednio wśród hodowców.
Zarząd Główny PZHKiPE po otrzymaniu obrączek od PFO rozdziela je na poszczególne oddziały w całej Polsce.
Następnie  Prezesi oddziałów rozprowadzają je wśród swoich hodowców.
Tak ze zapytaj swojego Prezesa bo na pewno od dawna obrączki leżą u niego.
Jedno jest pewne na pewno za to ze do tej pory nie masz obrączek nie jest odpowiedzialne PFO ani ZG PZHKiPE.
Za to ze do tej pory nie masz obrączek jest odpowiedzialny Prezes oddziału ,którego jesteś członkiem.
Zapisane


Andrzej
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 113


« Odpowiedz #42 : Styczeń 13, 2011, 08:43:13 »

Abysmy wszyscy byli zadowoleni, a proces zamawiania obraczek odbywał sie wsposób prawidłowy zamówienia musza zostać zebrane do końca czerwca, we wrzesniu powinna dostawa dotrzeć do Rady Federacji gdzie jest czas aby kazde zamówienie, od kazdego hodowcy przejrzeć. W razie bieprawidłowości jest wtedy czas na złożenie reklamacji, na uzupełnienie braków. W efekcie końcowym z czystym sumieniem i uśmiechem na twarzy mozna wydać stowarzyszeniom a one hodowcom obraczki. Wszystko na czas, spokojnie i bez nerwów. Tak chcielismy zrobić z obraczkami na ten rok, o trudnosciach unimozliwiajacych takie działania pisłem powyzej.
Pozytywem jest to, że w tej chwili pełna bazę juz mamy, mże przyjelismy do PFO trzy kolejne stowarzyszenia nie robiące nam żadnych problemów i chetnie współpracujace z Rada Federacji. Myslę więc, że na nastepny rok zamówimy obraczki wystarczajaco wcześnie i wszystko bedzie w porzadku.
Co do ceny obraczek: na najblizszym Walnym ZjeŹdzie delegatów PFO Rada Federacji przekaże stowarzyszeniom dokładne wyliczenia i składniki ceny, proszę więc uwaznie przyglądać się wywodom sugerującym niuzasadnione zawyzenie ceny obraczki. Jest różnica pomiedzy cena netto a ceną z podatkiem Vat wynoszącym w roku 2010 22%. Proszę przeliczyć sobie np. 4.2 korony czeskiej razy 0.16 zł i doliczyc jeszcze Vat. A gdzie koszty zwiazane z transakcją ?
Na koniec jeszcze taka dygresja: Zaden powaznie podchodzacy do swoich obowiązków Prezes stowarzyszenia wchodzacego w skład PFO nie odwazyłby sie poza plecami PFO posłuzyć się wzorem obraczki zatwierdzonym UCHWAł? przez Radę, nawet jeżeli nie jest zarejestrowany w Urzedzie Patentowym. No chyba, ze chodzi o TEGO prezesa.
Ten wzór jest naszym wspólnym dobrem i wszyscy hodowcy z PFO powinni go chronić tak samo mocno jak nasze logo.    
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #43 : Styczeń 13, 2011, 08:47:47 »

witam na załatwienie obrączek było czasu pięć miesięcy,jak widać dla niektórych to za mało.
Co do dokumentów chciałem przypomnieć niektórym że obecnie w łSHKiPO jest ZARZ?D KOMISARYCZNY i on decyduje.
holahola1 napisz do mnie na prywat twoje nazwisko imię bo nowi członkowie mają nowe CHI .

Zbyszek jak to w łodzi jest Zarząd Komisaryczny ?
Zapisane


ZBYSZEK O710
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Odpowiedz #44 : Styczeń 13, 2011, 09:27:24 »

tak jest łSHKiPO jest ZARZAD KOMISARYCZNY do 23.01.2011 w którym to dniu jest powołane NADZWYCZAJNE ZGROMADZENIE CZłONKÓW tego Stowarzyszenia taka jest prawda.
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!