Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 12:07:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 4411 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zaba89
Gość
« : Luty 12, 2011, 10:30:33 »

Witam serdecznie.
Nazywam sie Jakub Kloczkowski pochodze z Mstowa okolice Czestochowy mam 22 lata.
Swoja przygode z kanarkami zaczolem w styczniu 2010 roku od pary kanarkow harcenskich lecz szybko sie zmianila "hodowla " na kanarki kolorowe. Jestem jeszcze " dzieckiem w pieluchach" ucze sie dopiero o kanarkach lecz wydaje mi sie ze dobrze mi to wychodzi Uśmiech
Aktualnie mam 22 ptaki ( Czerwono-Czarne i Czerwone ) lecz juz mam zamowione ptaki kolorowe Zolte od Pana Balcerka i Franciszka mam nadzieje ze cos dobrego mi wybiora posrod mlodziezy z 2011 roku.Dlaczego Zolte? poniewaz mam zamian zajac sie tylko tymi ptakami od jesieni.

W Marcu mam zamiar udac sie do bdb hodowcy jakim jest Pan Marek Klucinski i zapisac sie do zwiazdku Czestochowskiego, mam nadzieje ze bede sie w nim jeszcze szybciej rozwijal i poglebial informacje o hodowli kanarkow.

Ptakami zyje cale zycie od dziecka hoduje golebie wiec ma sie to we krwi xd

Ok tyle z mojej strony. pozdrawiam serdecznie wszystkich hodowcow.

Kloczkowski Jakub
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #1 : Luty 13, 2011, 10:51:51 »

Witaj wśród użytkowników Wortalu.Za tydzień będzie zebranie naszego oddziału, drzwi są "otwarte" Mrugnięcie
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2011, 11:17:41 »

Witaj Jakub.
Zapraszam Cię do naszego częstochowskiego oddziału PZHKiPE.Miło nam wszystkim będzie jeśli zostaniesz naszym nowym członkiem,zafascynowanym kanarkami. Tak jak już napisał jot-ka11 drzwi do naszego związku stoją otwarte.
Zapisane


zaba89
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 13, 2011, 09:13:26 »

No to super jesli bede mial czas to napewno przyjade odwedzic i zapisac sie do zwiazku, tylko musze dowiedziec sie dokladniej gdzie i o ktorej?
Pozdrawiam
Zapisane

zaba89
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 13, 2020, 04:53:05 »

Witam serdecznie.
Nazywam sie Jakub Kloczkowski pochodze z Mstowa okolice Czestochowy mam 22 lata.

pozdrawiam serdecznie wszystkich hodowcow.

Kloczkowski Jakub
Zapisane

zaba89
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 13, 2020, 04:55:01 »

Witam serdecznie.
Nazywam sie Jakub Kloczkowsk

pozdrawiam serdecznie wszystkich hodowcow.

Kloczkowski Jakub
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!