Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 11:02:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wielkości obrączek  (Przeczytany 45547 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #75 : Listopad 02, 2011, 09:12:57 »

NORWIK 24 , LaKi  to ile to ptaków przywieziecie na OTWARTE Mistrzostwa Sląska ?



Zapisane


LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #76 : Listopad 02, 2011, 09:23:47 »

Mark a umiesz czytać ? Już to napisałem, ale specjalnie dla Ciebie nie mam wcale. W tym roku lęgi dopiero zaczynam, mam 15 młodych zeberk, 5 srebrnodziobków indyjskich, 2 amadynki białolice i miałem 3 astryldy malowane, niestety padły! Wszystkie młode jeszcze nie przepierzone, wiec nie nadają się na wystawy. Praktycznie od 2 lat nie miałem lęgów, a dlaczego to nie muszę się Tobie publicznie tłumaczyć, interesuje Cię to zapraszam na PRIV. Stary odbiegasz od tematu i to ostro, ten temat nie jest o mojej hodowli.

Dla ciebie rozwój hodowli to tylko praca w PFO, może i masz racje.

Dla mnie rozwój hodowli to nie tylko czynny udział w związku czy federacji. Są również takie rzeczy jak szeroko pojęte szerzenie wiedzy, pomoc w zakupie materiału hodowlanego, udzielanie się publicznie a to wszystko można robić bez żadnej pieczątki ("szyldu") PFO czy innej Federacji. Stary gdzie ty żyjesz. Czy Ty naprawdę swoją "ptasią" wiedzę czerpiesz tylko z PFO, jeśli tak to bardzo Ci współczuje, bo chyba masz wąskie horyzonty.

pozdrawiam
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #77 : Listopad 03, 2011, 07:35:21 »

LaKi czyli tak jak myślałem ,walczysz o dopuszczenie Cię do konkursów ptaków organizowanych przez Związki należące do PFO ale ptaków do konkursów nie masz ,czyli o co Tobie chodzi ? No wiem "pomącić' bo jak widać dla Ciebie jest to wartość sama w sobie.
Zgłoś się do dyskusji jak już będziesz miał te ptaki i zaczniesz je wystawiać ,wtedy może zacznę wierzyć w Twoje dobre intencje.
Puki co to nie szerzysz wiedzy tylko szerzysz zamęt i dyskredytujesz prace wielu ludzi którzy chcą coś zrobić dla rozwoju Polskich hodowli ptaków.
Na szczęście trochę okrzepliśmy i chociaż psy szczekają to karawana jedzie dalej.

Zapisane


NORWIK 24
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 208


« Odpowiedz #78 : Listopad 03, 2011, 01:52:14 »

LaKi czyli tak jak myślałem ,walczysz o dopuszczenie Cię do konkursów ptaków organizowanych przez Związki należące do PFO ale ptaków do konkursów nie masz ,czyli o co Tobie chodzi ? No wiem "pomącić' bo jak widać dla Ciebie jest to wartość sama w sobie.
Zgłoś się do dyskusji jak już będziesz miał te ptaki i zaczniesz je wystawiać ,wtedy może zacznę wierzyć w Twoje dobre intencje.
Puki co to nie szerzysz wiedzy tylko szerzysz zamęt i dyskredytujesz prace wielu ludzi którzy chcą coś zrobić dla rozwoju Polskich hodowli ptaków.
Na szczęście trochę okrzepliśmy i chociaż psy szczekają to karawana jedzie dalej.


Mark
Wiem, że potrafisz operować słowem.
Jednak Twoje wpisy bardzo odbiegają od tematu. Zobacz jaki był pierwotny wpis LaKi-ego. Jakie zadał pytanie!
Może już czas krótko podsumować ten wątek.


Zapisane

BOOG22
Gość
« Odpowiedz #79 : Listopad 03, 2011, 01:59:00 »

Witam.Zastanawiam sie dlaczego teraz wyszedł ten problem z obrączkami.Dlaczego nikt wczesniej tego nie sygnalizował.Jako neutralny hodowca stwierdzam że faktycznie cieżko Wam sie jest dogadac w waszytch Związkach.Nie wiem czym to spowodowane.Faktycznie ludzie którzy pielegnują funkcję w zwiazku muszą wykazac sie duzym zangażowaniem.Nie sztuka jest wymagac a nic dawac od Siebie.Moim skromnym zdaniem popieram Kol.Marka i jego stwierdzenie że taka dyskusja do niczego nie doprowadzi a zrobi tylko zamet.Panowie poswieccie wiecej czasu dla swoich ptaków a mniej sie przegadujcie w tak błahej sprawie.Pozdrawiam i miłego dnia.
Zapisane

LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #80 : Listopad 03, 2011, 11:07:15 »

koledzy przeczytajcie uważnie moje posty pytałem o ptaki kolegi, czy Wy to rozumiecie ??
ja nie mam ptaków na wystawę i otwarcie o tym mówię nie mam nic do ukrycia, i niczego się nie wstydzę.

Mark naprawdę proszę chcesz wiedzieć coś więcej o mojej  hodowli zapraszam na priv jak, wszyscy chcą wiedzieć co się dzieje u mnie załóżcie inny temat, np. Hodowla WEJMAN-a Uśmiech

pozdrawiam
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #81 : Listopad 04, 2011, 10:02:41 »

Jasioj bardzo zainteresowały mnie te wystawy (w Nitrze, DreŹnie i Wiedniu), na których już praktycznie od kilku lat wystawiasz swoje ptaki.Na konkursach rangi ornitologicznych mistrzostw świata do tej pory swoje ptaki wystawiało zaledwie kilku Polaków.Fakt ten nie jest spowodowany tym, że polscy hodowcy nie mieliby tam co pokazac, lecz np. odległością i wieloma innymi względami.Pytam o te wystawy z uwagi na tą odległośc, która w tym przypadku byłaby możliwa do pokonania przez większą ilośc naszych hodowców.Napisz coś więcej o tych wystawach a możliwe, że zaspokoisz chęc zobaczenia naszej rywalizacji na zagranicznych konkursach.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #82 : Listopad 04, 2011, 12:37:50 »

Mark
Wiem, że potrafisz operować słowem.
Jednak Twoje wpisy bardzo odbiegają od tematu. Zobacz jaki był pierwotny wpis LaKi-ego. Jakie zadał pytanie!
Może już czas krótko podsumować ten wątek.

Chciałem zauważyć, że nie tylko Mark odbiega od głównego tematu. Przypominam, że wątek dotyczy wykazu obrączek jak stworzył Laki. Wszelkie uwagi powinny się tyczyć tylko i wyłącznie tego tematu. Wszystkie inne spawy proszę pisać w innych wątkach i w innych działach. Kwestie krajowych i zagranicznych wystaw czy kwestie ptaków hodowanych przez Lakiego są niezwykle ciekawe tylko nie wnoszą nic do problemu, na który zwrócił uwagę Mark w pierwszym poście tego wątka.

Dyskutujmy w tym wątku o wykazie i o wielkościach obrączek dla poszczególnych gatunków ptaków.
Zapisane

BOOG22
Gość
« Odpowiedz #83 : Listopad 04, 2011, 01:49:18 »

Witam.Panowie moze prosciej jest wszczepic ptakowi chipa zamiast obrączki.Zawierał by on duzo wiecej informacji.Koszt jest troche droższy ale co sie nie robii dla hodowli.Nie było by wtedy problemu z wymiarami obrączek.Pozdrawiam.
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!