Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 01:06:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Ankieta
Pytanie: Jakie rasy kanarków hodujesz?
kolorowe (barwne) - 76 (46.3%)
kształtne (posturalne) - 48 (29.3%)
śpiewające - 40 (24.4%)
Głosów w sumie: 100

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rasy kanarków  (Przeczytany 41756 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
NORWIK
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Opole
Wiadomości: 120



« Odpowiedz #15 : Kwiecień 03, 2008, 04:46:49 »

Troszeczke czasu dziennie musze poswiecic ale mam wszystko w domu to daje rade a jak cos wyskoczy ze musze wyjechac słuzbowo to żona dzielnie zastepuje.A tak na marginesie to mam też papugi,pawie,bażanty,kury ozdobne itd Uśmiech
Zapisane


U-010
Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 03, 2008, 07:45:40 »


Gratuluje Ci imponującej hodowli.Witaj na naszym forum i zapraszamy Cię do obfitych wypowiedzi bo na pewno masz wielką wiedzę o ptakach.
Zapisane


damianoski
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Odpowiedz #17 : Kwiecień 05, 2008, 10:58:38 »

Nic nadzwyczajnego, czerwone i harceńskie (tylko kilka sztuk - zaczynam)
Zapisane

kerry
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 08, 2008, 06:04:35 »

Jestem tu nowy,ja hoduję kanarki belgijskie wodnotokowe.Sprowadziłem je ostatnio z Włoch.Mam ich 10 sztuk i wydaję mi się,że przy nich pozostanę.Wcześniej miałem harceny.

Zapisane

tadeusz
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Nowy sącz
Wiadomości: 72



« Odpowiedz #19 : Wrzesień 01, 2008, 10:11:03 »

Witam wszystkich.
Moje ptaki, no trochę ich jest:
agat czerwona mozaika,
agat opal czerwona czerwona mozaika,
topazy czerwona mozaika,
border-miniatura,
miniatura hiszpańska,
w tym roku wprowadzana amadyna wspaniała,
amadyna ostrosterna,
amadyna diamentowa,
papuziki czerwonogłowe,
astryldy trzcinowe,
astryldy kratoskrzydłe,
zeberki różne mutacje,
gołąbki diamentowe,
ryżowce,
lilianki,
łąkówki turkusowe ''standard'';" opalinowe" -czerwonobrzuche,
sorry jeszcze glostery.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2008, 08:02:26 wysłane przez Jacky » Zapisane

tadeusz
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Nowy sącz
Wiadomości: 72



« Odpowiedz #20 : Wrzesień 02, 2008, 09:18:54 »

witam wsystkich nie chcę sie chwalić ale tego trochę jest                                                                                                  agat czerwona mozaika                                                                                                                                             agat opal czerwona mozaika                                                                                                                                          agat topaz                                                                                                                                                                czerwona mozaika                                                                                                                                                       glostery                                                                                                                                                                     border miniatura                                                                                                                                                     hiszpańska miniatura                  wprowadzam w tym roku                                                                                                amadyna wspaniała                                                                                                                                                    amadyna ostrosterna                                                                                                                                               amadyna diamentowa                                                                                                                                                   papuziki czerwonogłowe                                                                                                                                                astryld trzcinowy                                                                                                                                                      astryld kratoskrzydły                                                                                                                                                    zeberki różne mutacje                                                                                                                                                 gołąbki diamentowe                                                                                                                                                    lilianki                                                                                                                                                                       łąkówki turkusowe   opalinowe czerwonobrzuche żółte i standarty                                                                                        ryżowce
Zapisane

Maly
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #21 : Październik 20, 2008, 10:16:37 »

Witam Wszystkich !
W mojej skromnej hodowli posiadam:
Agat czerwona moizaika
Agat czerwony
Czerwona moizaika
Dziwonia ogrodowa
Zeberki
Amadyna ostrosterna
Przepiurka chinska
Szczygiel
Zapisane

gosia121
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 20, 2008, 10:38:44 »

Witam,hoduje kanarki barwne t.j.czerwone intensywne i nieintensywne,mozaika czerwona i mozaika agatowo topazowa.Pozdrawiam Jacky.
Zapisane

Sławek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 142



« Odpowiedz #23 : Grudzień 06, 2008, 06:22:17 »

Witam wszystkich  Spoko
No to w mojej skromnej hodowli jest mozaika żółta
I nie wiem czemu z tego co widzę każdy z was jak ma mozaikę to jest to czerwona  Duży uśmiech
Zapisane

BOOG22
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 06, 2008, 07:58:07 »

Witam.Zaczynam dopiero hodowle od borderów.Pozdrawiam.
Zapisane

gosia121
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 09, 2008, 03:58:50 »

Witam ! Sławek to nie jest obojętne kto jakie kanarki hoduje.Jeden woli mozaikę czerwoną,drugi mozaikę żółtą.Wszystkie kanarki są piękne,to tylko rzecz gustu i upodobania,więc nie podchodż do sprawy w ten sposób.Za to przesyłam Tobie pozdrowienia.
Zapisane

wini
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 47


« Odpowiedz #26 : Grudzień 09, 2008, 06:41:54 »

Wankiecie 30% hoduje śpiewajace a tak mało jest pisane na ten
temat, śmiało.
Zapisane

Ryszard
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Lądek Zdrój
Wiadomości: 20



WWW
« Odpowiedz #27 : Grudzień 12, 2008, 10:21:02 »

Witam Wszystkich !

W mojej  hodowli posiadam:

Kanarki Czerwone
Czerwona Moizaika

Amadyna Wspaniała

Zeberki

W przyszłym roku wprowadzę do hodowli  inne  odmiany.
Zapisane

Granos
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 12, 2008, 03:22:45 »

Glostery
Zapisane

Robert_1
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #29 : Grudzień 17, 2008, 08:27:13 »

Witam!
ja hoduję fiorino, lizardy oraz kanarki kędzierzawe północnoholenderskie
Robert
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!