Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 12:11:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: moja frówarka  (Przeczytany 9947 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marlo-m1
Kanarki to mój konik.
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

dolnośląskie
Wiadomości: 186



WWW
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 30, 2011, 09:21:51 »

Nie wrzucaj na priv tylko na forum Uśmiech Może ktoś coś podpatrzy jeszcze. Pozdrawiam
Witam
O.K po lęgach, zrobię kilka fotek to wrzucę, a chciałem jeszcze dodać że ta fru walka przypomina mi klatkę dla królików z tym że nie do końca brak w niej rusztu.
Pozdrawiam i powodzenia w lęgach
Zapisane

Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Olkusz - Niesułowice
Wiadomości: 481



WWW
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 30, 2011, 09:25:39 »

No tak może i nie jest jakoś wspaniale wykonana ale uważam że jak na 13 lat to całkiem dobrze sobie poradził. Człowiek uczy się na błędach , na pewno gdy będzie robił następną swoją klatkę przemyśli co by w niej można było zmienić ,żeby było lepiej Uśmiech
Zapisane


Sygnum - D027
arekson
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Topola
Wiadomości: 109


« Odpowiedz #17 : Kwiecień 30, 2011, 04:23:10 »

z 1 się nie zgodzę bo stara szafka to była ale nie zawilgocona chociaż by była to nie które części wymieniłem z2 może się zgodzę ale dla mnie nie stwarza to problemu z3 nie robiłem żeby mi się fru warka  podobała tylko żeby moim kanarkom było dobrze Mrugnięcie nie gniewam się że tak uważasz ale ta fru warka była robiona na tylko jeden rok na następny będę miał wolierę tylko na razie miejsca nie mam Uśmiech: Uśmiech Mrugnięcie
 
Zapisane

marlo-m1
Kanarki to mój konik.
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

dolnośląskie
Wiadomości: 186



WWW
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 30, 2011, 10:12:02 »

z 1 się nie zgodzę bo stara szafka to była ale nie zawilgocona chociaż by była to nie które części wymieniłem z2 może się zgodzę ale dla mnie nie stwarza to problemu z3 nie robiłem żeby mi się fru warka  podobała tylko żeby moim kanarkom było dobrze Mrugnięcie nie gniewam się że tak uważasz ale ta fru warka była robiona na tylko jeden rok na następny będę miał wolierę tylko na razie miejsca nie mam Uśmiech: Uśmiech Mrugnięcie
 
Witam
Widzisz każdy wyraża swoje zdanie, jednemu się podoba drugiemu nie, jak by  każdy poklepał Cię po plecach i powiedział jest O.K to by tak zostało. A tak zmobilizowało Cie do tego że w przyszłym sezonie zrobisz coś lepszego, gdzie twoje ptaszki będą się czuły jeszcze lepiej, bo chyba oto tu chodzi? To dobrze że się nie gniewasz bo nie oto mi chodziło. Mrugnięcie
Pozdrawiam
Zapisane

przygoda
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #19 : Czerwiec 01, 2011, 10:44:22 »

AREKSON ,,powodzenia w dłubaniu przy tych klateczkach,,liczą sie chęci a walory estetyczne przyjdą potem,,,no oczywiście żeby tylko ptaszkom było dobrze ;-) Twoja klatka przy moich,(robionych 20 lat tem bez dostępu do materiału  i pieniędzy na to wszystko )  to istne cudo ;-))  więc rób następną i wrzucaj fotki ;-))
Zapisane

arekson
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Topola
Wiadomości: 109


« Odpowiedz #20 : Czerwiec 07, 2011, 03:46:34 »

na razie inne nie są mi potrzebne
Zapisane

Siwobrody
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

'Las Kabatos' :)
Wiadomości: 365


'kundelki' też są ok!


« Odpowiedz #21 : Czerwiec 07, 2011, 08:53:55 »

Może i nie są Ci potrzebne ale jak masz wolny czas, jakąś starą szafkę do odzysku to majstruj Kolego bo Ci to dobrze idzie!
Zawsze znajdziesz kogoś w okolicy kto odkupui za parę grosze które na pewno Ci się przdadzą!
A dla Ciebie ani grosza i umiejetności i doświadczenia nigdy nie za dużo!!!  Uśmiech
Fruwalka - malina i to stolarz po TD Ci mówi!
Powodzenia
Zapisane


Są w życiu sprawy ważne i ważniejsze.
Zapraszam na www.schpolnoc.pl
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!