Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 12:54:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: choroba  (Przeczytany 4158 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sławek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 142



« : Czerwiec 11, 2008, 03:36:41 »

mam takie pytanie bo dzisiaj zobaczyłem taką dziwną sytuacje a mianowicie że jest mlodu kanarek gdzieś 3misieczny i jest w klatce z innymi młodymi (rodzenstwem) i nagle zaczęło go tak dziwnie wiginać i nie wiem co mam zrobić żeby się nic nie stało innym kanarkom bo tak już mi zdechł 1 młody
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 11, 2008, 09:40:44 »



Miałem kiedyś taki sam przypadek choroby młodych ptaków.Te młode chore ptaki wychodziły mi po tej samej parze lęgowej przez dwa lata z rzędu..Mogę na ten temat powiedzieć tyle że na pewno nie jest to choroba zakażna,według mnie są to jakieś zaburzenia genetyczne ,lub jakiegoś rodzaju porażenie centralnego układu nerwowego.Takie ptaki przeważnie padają i raczej nie można im w żaden sposób pomóc.Na przyszły rok nie dopuszczaj aby sie lęgły młode ptaki po tym samym samcu i samicy.
Zapisane


Sławek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 142



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 12, 2008, 02:06:17 »

a może być coś nie tak np z samcem zeby jak połącze go na nastepny sezon ze by tego nie bylo ?
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 12, 2008, 05:13:05 »

Sam  samiec i sama samica są w porządku,ale jako para dają wadliwe potomstwo.Samiec na pewno jest ok.bo ja swojego samca puszczałem jeszcze do trzech innych samic i wszystko było dobrze tylko z ta jedna samica wychodziły mi takie chore młode.
Zapisane


Sławek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 142



« Odpowiedz #4 : Czerwiec 12, 2008, 08:37:44 »

oki to dzieki za odpowiedz a na ile % taki kanarek padnie ?? może lepiej bedzie isc do weta
Zapisane

Sławek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 142



« Odpowiedz #5 : Czerwiec 13, 2008, 06:56:37 »

i mama jeszcze pytanie czy może to być dlatego że złączyło sie rodzeństwo bo ja ta pare kupiłem i nie wiem jak to jest dokładnie z nimi
Zapisane

Mark
Administrator
Użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 709



WWW
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 13, 2008, 09:20:45 »

Moje ptaki były całkowicie obce ,a jednak zachorowały.Oczywiście do weterynarza warto iść ,ciekaw jestem co on by o takiej chorobie powiedział.
Zapisane


Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!