Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 09:49:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy kanarek!  (Przeczytany 2499 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Młody
Gość
« : Październik 04, 2011, 03:15:22 »

Jejuuu... No na reszcie mam nowego kanarka Duży uśmiech Jest piękny!Zdrowy i szczęśliwy Uśmiech mam go od wczoraj Mrugnięcie i skacze z żerdki na żerdkę i śpiewa(nie uczył się tylko jak puściłem  jakiegoś ptaka to zaczął prawie tak samo śpiewać).Jest z tego roku.Wszystko fajnie tylko, że skubał tylko wapno, do jedzenia i wody się nie dotykał. ;/ Dałem mu dzisiaj jabłko to dziubał ale spadło z druta.Za drugim podejściem troszeczkę zjadł, posypałem na jabłko karmy podstawowej i dopiero coś przegryzł. Język A więc pytanie.Nie wie gdzie jest jadzenie bo jeszcze się nie zapoznał z klatką? Czy jak? PZDR
Zapisane

kanarek-DS
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Słotwina
Wiadomości: 23


piękność=kanarki


« Odpowiedz #1 : Sierpień 05, 2013, 11:52:20 »

Jejuuu... No na reszcie mam nowego kanarka Duży uśmiech Jest piękny!Zdrowy i szczęśliwy Uśmiech mam go od wczoraj Mrugnięcie i skacze z żerdki na żerdkę i śpiewa(nie uczył się tylko jak puściłem  jakiegoś ptaka to zaczął prawie tak samo śpiewać).Jest z tego roku.Wszystko fajnie tylko, że skubał tylko wapno, do jedzenia i wody się nie dotykał. ;/ Dałem mu dzisiaj jabłko to dziubał ale spadło z druta.Za drugim podejściem troszeczkę zjadł, posypałem na jabłko karmy podstawowej i dopiero coś przegryzł. Język A więc pytanie.Nie wie gdzie jest jadzenie bo jeszcze się nie zapoznał z klatką? Czy jak? PZDR
nie wszystko naraz musi się oswoić przyzwyczaić masz go dopiero od wczoraj nie dzicz przy nim. Uśmiech zrób tak  nasyp nu dużo jedzenia do pojemnika (ja tak robiłem) on zacznie widzieć ziarno i zie jak będie do tego dziobać to odsyp mu to do normalnej porcji pokarmu Spoko. powodzenia i pozdrowienia.
Zapisane


Dawid Socha
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 05, 2013, 07:20:05 »

Oglądasz go 24h/dobę? Nie wyskoczysz nawet na siku? Jeśli jeszcze żyje, to znaczy, że coś je. Daj mu spokój. Kanarek je, kiedy potrzebuje, a nie wtedy, kiedy Ty masz zaplanowany obiad.
Zapisane


Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!