Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 07:41:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MOZAIKA TOPAZ AGAT-KANARKI  (Przeczytany 3039 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gosia121
Gość
« : Lipiec 09, 2008, 02:44:31 »

Zakupiłem te kanarki i interesuje mnie wszystko na ich temat,łącznie z doborem par,lęgami,karmieniem i.tp.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2008, 08:26:50 »

Twoje pytanie to temat-rzeka. Najogólniej rzecz biorąc dla tej rasy obowiązują te same reguły, co u kanarków kolorowych. Może sprecyzuj swoje pytania w taki sposób, by odnosiły się do jakiegoś konkretnego zagadnienia, które Cię aktualnie interesuje.

Na marginesie przekażę Ci jeszcze jedną uwagę. Tak naprawdę to nie ma na świecie osoby, która wiedziałaby wszystko o doborze par, lęgach, i karmieniu kanarków, a co tu dopiero mówić konkretnej rasy, która w dodatku nie należy do popularnych.

Ten wortal powstał wprawdzie z myślą, aby dzielić się spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami z zakresu hodowli kanarków, ale nie wymagaj aby ktoś kto przez wiele lat uczył się hodowli odpowiedział na Twoje ogólne pytanie jednym zwięzłym postem.

Myślę, że się nie obraziłaś i sprecyzujesz dokładniej co chciałabyś wiedzieć w pierwszej kolejności.
Zapisane

gosia121
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 13, 2008, 10:46:28 »

Nie Jacky,nie obraziłem się.Pytanie było uzasadnione,lecz nie konkretne.Poprawie się na przyszłość.,lecz nie dziw się , to dopiero początek mojej "hodowli",więc potrzebna mi wiedza teoretyczna,którą na wortalu mogę uzyskać.Pozdrowienia.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!