Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 11:14:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polski Związek Ornitologiczny  (Przeczytany 25335 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273



« : Luty 18, 2012, 09:30:47 »

Witam serdecznie .
Pomimo kilku niezbyt pochlebnych uwag pod kierunkiem PZO chciałbym jednak zaprosić chętnych do wstąpienia w szeregi kanarczarskie do przybycia na spotkanie do siedziby związku przy ul.Lipskiej 40 lokal 7. Nie od razu trzeba się zapisywać , można przecież przyjść jako wolny słuchacz i samemu ocenić czy warto wstąpić czy nie. Przynależność do stowarzyszenia nie polega tylko na zamówieniu obrączek a potem ich odebraniu. żeby jakaś organizacja działała potrzebny jest czynnik ludzki.Wiadomo że najlepiej przyjść 2 razy do roku a potem narzekać, albo zapisać się na drugim końcu Polski to wtedy od razu jest się usprawiedliwionym bo odległość uniemożliwia czynne uczestniczenie w życiu stowarzyszenia.Według mnie należy dać coś od siebie ,przekazać swoje sugestie, oczekiwania, propozycje dalszej działalności no i oczywiście w tym uczestniczyć.Owszem mieliśmy i jeszcze mamy sporo kłopotów organizacyjnych ( o szczegółach nie będę się rozpisywał bo dotyczą one naszego grona i nasi członkowie wiedza o co chodzi) ale zaczynamy wychodzić na prostą . Pisałem już w innych wątkach że brakuje nam świeżej krwi, nowego spojrzenia i nowych pomysłów na niektóre sprawy. Jesteśmy właśnie po walnym zebraniu,jest kilka nowych pomysłów na związek, brakuje jeszcze nowych członków z dużym zapałem do działania. Jak już wcześniej wspomniałem przybycie na takie spotkanie nie obliguje do wstąpienia w szeregi Związku. W związku z tym zapraszam na spotkanie które odbywają się w każdy wtorek od godz.17.00 i osobiste zapoznanie się z nasza działalnością.Osobiście mam nadzieję że wszystko ułoży się pomyślnie i związek stanie na nogi z czynną pomocą nowych członków.
Pozdrawiam Bogusław.
Zapisane

kanarki.com.pl
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 170



WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 19, 2012, 07:57:26 »

Witam. Uśmiech
Bogusław tak szczerze zapraszasz że raczej dam się namówić na twoją propozycję.
Mam kilku kolegów którzy też chętnie się zapiszą z nowymi pomysłami tylko teraz szczerze co to zmieni. Co?
Zarząd ten sam no może z małymi zamianami miejsc poza tym wszystko tak jak było. Duży uśmiech
Jak było tak będzie. Chichot
Masz rację po co dawać ptaki do oceny na końcu Polski jak można u nas w Warszawie-tylko pytanie kiedy ostatnio był u nas sędzia na wystawie.
No właśnie odpowiedz prosta-dawno.
Pozdrawiam.
Mariusz
 
Zapisane

Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273



« Odpowiedz #2 : Luty 19, 2012, 10:40:59 »

Owszem zmiany w zarządzie niewielkie , ale nie ma chętnych żeby to zmienić. Nikt nie chce się podjąć pracy w zarządzie, każdy boi się odpowiedzialności ,tym bardziej że ostatni okres czasu dla związku był naprawdę trudny, staliśmy na krawędzi być albo nie być. Są jednak pewne nadzieje na zmiany, jak się to potoczy czas pokaże . Nikt nie może zapewnić od razu sukcesów , ale trzeba próbować. Uważam że jako członkowie daliśmy sobie ostatnią szansę na reaktywację związku i ten rok pokaże czy nam się to uda, ale muszą być chętni do działania ,pokazali to w PZHKIPE, ale radykalne zmiany były konieczne. Przedstawiam tu oczywiście mój osobisty punkt widzenia na ta sprawę, ale pokrywa się on z opiniami większości kolegów z PZO..Tak czy siak my będziemy próbować ,jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy będziemy szczęśliwi jak to ktoś powiedział "w grupie siła"
Pozdrawiam i zapraszam do osobistej oceny naszych poczynań, a także do przedstawienia własnych sugestii.
Zapisane

Pandan0
Redaktor
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #3 : Luty 19, 2012, 11:24:28 »

Witam,
zapisałem się dwa lata temu ponownie do tego związku i byłem na ostatnim zebraniu. Chętnie się dołączę do spraw poprawy sytuacji, w miarę moich możliwości czasowych,  w naszej organizacji.
Pozdrawiam serdecznie,
Maciek Uśmiech
Zapisane

rafcio181
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 19, 2012, 08:42:14 »

Bogusław sugerujesz w swoim pierwszym pośćie kogoś Co? Bo po tym co napisałeś to skojarzyła się mi jedna osoba  Złość Złość Złość
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #5 : Luty 19, 2012, 10:10:24 »

Mnie skojarzyła się również Mrugnięcie
Zapisane

Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273



« Odpowiedz #6 : Luty 19, 2012, 10:46:30 »

Nikogo nie sugeruję, po prostu oparłem się na faktach, to nie są wyodrębnione przypadki i takie rzeczy po prostu się zdarzają.
Personalia zostawiam sobie a osobiście znam więcej niż trzy takie osoby.

Zapisane

rafcio181
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 20, 2012, 09:06:07 »

Wracając do FAKTÓW do jakich Bogusław się toczy.

1. Czy jest to normalne żeby wpłata członkowska wynosiła najpierw 100zł (co było normalne), rok póŹniej wzrosła o 100 zł czyli wynosiła 200zł, a do tego jeszcze "ktoś" pyta się "może Panie Rafale dołożył by Pan może stówke"- czy to jest normalne 300zł płacić za to że nie ma wystaw ani konkursów oraz za niemiłe towarzystwo w związku i zadymione pomieszczenie.

Boguś czy tak nie jest Co? Co? Co?
Zapisane

Siwobrody
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

'Las Kabatos' :)
Wiadomości: 365


'kundelki' też są ok!


« Odpowiedz #8 : Luty 20, 2012, 09:18:03 »

Ups...
A już miałem się wybrac we wtorek na spotkanie, ale jak mam sie zatruć...
...to sie muszę zastanowić Niezdecydowany
Poważnie jest tak nie ciekawie?
Czy ktos jeszcze ma taki zdanie?
A może ktoś ma wręcz przeciwne?
Zapisane


Są w życiu sprawy ważne i ważniejsze.
Zapraszam na www.schpolnoc.pl
Bogusław
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 273



« Odpowiedz #9 : Luty 20, 2012, 10:23:41 »

Nie do się ukryć że jak w każdym zgromadzeniu tak i tu są palacze którzy umilają nam życie i na dodatek są w większości, ale z tym też próbujemy coś zrobić.
Jeśli chodzi o konkursy to jeśli nie ma hodowców to nie ma i konkursów, co to za konkurs jak, jest 5 kolekcji każda w innej kategorii.
Starszym nie zależy , mają już jakąś pozycję , a młodych nie ma. Jak już wcześniej pisałem a więcej już nie będę najlepiej przyjść samemu , porozmawiać i przekonać się osobiście.Na spotkanie może przyjść każdy i nie od razu musi się zapisywać, a nawet wcale nie musi się zapisać a na spotkania może przychodzić,brać udział w dyskusjach i nikt go nie wyprosi.Z tego co się zorientowałem to każdy tym zainteresowany jest dorosły i najlepiej jak sam zdecyduje na co z tym fantem zrobić. Więcej szczegółów na pw. (agitacja zakończona) jeśli jet ktoś zainteresowany ul. Lipska 40 lokal 7, w każdy wtorek od 17.00 do 19 na pewno , a czasami dłużej bo do 20 jak są chętni do dyskusji.
Pozdrawiam.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #10 : Luty 20, 2012, 10:35:18 »

Czy jest to normalne żeby wpłata członkowska wynosiła najpierw 100zł (co było normalne), rok póŹniej wzrosła o 100 zł czyli wynosiła 200zł, a do tego jeszcze "ktoś" pyta się "może Panie Rafale dołożył by Pan może stówke"- czy to jest normalne 300zł płacić za to że nie ma wystaw ani konkursów oraz za niemiłe towarzystwo w związku i zadymione pomieszczenie.

Wprawdzie nie jestem członkiem PZO, ale aż korci mnie, żeby zapytać na co idą te pieniądze? Jaka jest roczna składka w tym stowarzyszeniu? Skoro nie ma wystaw i żadnych przejawów działalności to co się dzieje z tymi składkami?
Owszem niektóre stowarzyszenia pobierają jakieś opłaty wpisowe np. za odznakę, za legitymację itp, ale są to niewielkie kwoty, które pokrywają koszty legitymacji czy bibelotów. Dlaczego wpisowe do PZO jest takie zaporowe? Ciężko mi to zrozumieć. Może to pomyłka.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #11 : Luty 20, 2012, 12:11:54 »

Na spotkanie może przyjść każdy i nie od razu musi się zapisywać, a nawet wcale nie musi się zapisać a na spotkania może przychodzić,brać udział w dyskusjach i nikt go nie wyprosi.Z tego co się zorientowałem to każdy tym zainteresowany jest dorosły i najlepiej jak sam zdecyduje na co z tym fantem zrobić. Więcej szczegółów na pw. (agitacja zakończona) jeśli jet ktoś zainteresowany ul. Lipska 40 lokal 7, w każdy wtorek od 17.00 do 19 na pewno , a czasami dłużej bo do 20 jak są chętni do dyskusji.
Pozdrawiam.

Bogusław tak ładnie namawia, że z ciekawości bym poszedł się przekonać jak jest naprawdę. Może nie jest tak Źle.
Zapisane

rafcio181
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 20, 2012, 03:39:26 »

W PZO nie ma konkursów- Boguś napisał. Racja, bo nie ma osób które by miały wystawiać ptaki. Dlatego zrezygnowałem i przepisałem się do PZHKiPE od. Częstochowa. Jak już osoba płaci ciężkie pieniądze za członkostwo, przy czym równa się sygnium  na obrączkach na ptaku, których nie można wystawić w swoim regionie to po co należeć do oddziału jak obrączki bez zwiazkowe można zakupić na allegro??? Cena tańsza niż w PZO  Duży uśmiech
Zapisane

kanarki.com.pl
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 170



WWW
« Odpowiedz #13 : Marzec 01, 2012, 08:24:24 »

Witam.
W imieniu zarządu PZO oraz swym własnym zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkania hodowców.
Odbywają się one w każdy wtorek od 17 do 19 w siedzibie związku ul Lipska 40lok7
Związek przechodzi w chwili obecnej reaktywację.
Wszystkie pomysły,rady i poprawki mile widziane.
Hodowcy,pasjonaci,hobbyści,amatorzy,profesjonaliści w skrócie miłośnicy ptaków-ZAPRASZAMY.
Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer 515-828-336
Z A P R A S Z A M Y !!!

Z poważaniem.
Zarząd PZO Warszawa
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #14 : Marzec 01, 2012, 08:47:14 »

Zarządowi i wszystkim członkom PZO życzę wytrwałości i powodzenia w reaktywacji Waszej organizacji.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!