Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 19, 2024, 09:44:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co podawać podczas pierzenia...  (Przeczytany 3257 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
artur.93
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Wrzesień 18, 2008, 04:15:13 »

Siemka...

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc wybaczcie za jakieś błędy...

Mam Kanarka a dokładniej Bastarda xD

Jest to młody samczyk z tego roku(niestety nie wiem dokładnie z jakiego miesiąca =/ a nie wiem co oznaczają wszystkie rzeczy na obrączce.

Od niedawna przestał śpiewać i bardzo się zdziwiłem ale okazało się że to tylko pierzenie xD

I teraz mam pytanie....

Miałem już wiele przeżyć z kanarkami ( bo mój ojciec jest ich wielbicielem) ale to już było dawno... i zawsze gdy odbywało się pierzenie to podawaliśmy mu zielonego ogórka...

Nie wiem czy jest to dobre...

Powiedzcie mi czy mam go mu teraz podawać i czy coś jeszcze ??
Zapisane

neon
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 18, 2008, 07:15:20 »

Odsyłam Cię do działu pierzenie,a wątek prawidłowe pierzenie-przebieg tam wszystko znajdziesz o tym trudnym dla ptaków i odpowiedzialnym dla nas miłośników kanarków okresie.Miłej lektury.
Zapisane

norbi_m
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 20, 2008, 11:32:01 »

Troche z innej beczki ale tez odnosnie zywienia, mam kanarka (mozaike czerwona), podaje mu mieszanke Deli Nature, ale napewno diete trzeba zmieniac zaleznie od pory roku, czy moglby ktos doradzic jaka mieszanke stosowac w okresie jesienno-zimowym a jaka w okresie wiosenna-letnim, bylbym bardzo wdzieczny
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 25, 2008, 08:58:01 »

O pierzeniu czytajcie na stronie: http://kanarki.eu/index.php/topic,425.0.html.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!