Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 08, 2019, 12:54:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mondial 2015 - Rosmalen  (Przeczytany 6463 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015

« Odpowiedz #15 : Styczeń 23, 2015, 09:40:57 »

Umieść cytat
sic! daleko...
Fakt daleko i kosztownie jesli mialbys jechac sam. Ja  na te mistrzostwa wysle ptaki 100% jeszcze nigdy nie bralem udzialu w mistrzostwach swiata. Pojada konwojem ktory jak co roku organizuje FOI.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #16 : Styczeń 23, 2015, 11:58:46 »

FOI organizuje konwój na MŚ, to dlaczego PFO nie jest w stanie zorganizować konwoju na MŚ jak FOI?
Widzisz yotan jednak organizuje się konwoje:)

I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #17 : Styczeń 24, 2015, 08:16:40 »

O tym mówię,że jak ktoś chce,to może.
I jeszcze pytanie do moderatora,który kasuje,jak mu pasuje.
Odezwij się do mnie na priv i powiedz,według jakiego klucza usuwasz wpisy.

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
papuga
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : Styczeń 24, 2015, 04:00:13 »

Może teraz któryś z wiceprezydentów przedstawi jak obecnie się sprawy mają w kwestii wysłania ptaków na OMŚ. Może jakiś email do COM by się przydał.
Jakich ptaków? Może Twoich?

Nie chodzi o moje ptaki. Z rozmów jakie przeprowadziłem na OMP z najlepszymi hodowcami różnych gatunków ptaków w Polsce wynika, że większość z nich jest zainteresowana wystawieniem swoich ptaków na Mistrzostwach Świata. Jeśli tylko byłaby jakaś możliwość wystawienia ptaków bez potrzeby jazdy, to ponad połowa z nich dała by swoje ptaki na Mistrzostwa. Cześć z nich oferowała nawet udział w kosztach zorganizowania konwoju polskich ptaków. Może sam zechciałbyś wysłać swoje ptaki za jakiś czas na takie Mistrzostwach? Wiem, że u ubiegłych latach np. DKB zabierało do swego konwoju polskie ptaki na OMŚ. Czy to tak trudno jest zorganizować wyjazd przy wsparciu COM, jeśli wszystkie zagraniczne federacje tak robią?
Warunki jakie daje COM na wsparcie konwoju są bardzo przystępne i warto z nich korzystać. Dodatkowo jeszcze można uzyskać zwolnienie z opłat kolekcyjnych u organizatora Mistrzostw.

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #19 : Styczeń 24, 2015, 06:43:27 »

Myślę o wystawieniu swoich ptaków na MŚ. Nie jestem jeszcze gotowy, ale kiedyś może będę i spróbuję swoich sił. Ale jeśli nie będzie zorganizowanego wyjazdu, to płakał ani poddawał się nie będę, tylko spakuję ptaki i pojadę sam. A Wam opowiem, jak było.

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015

« Odpowiedz #20 : Styczeń 24, 2015, 06:56:30 »

Myślę o wystawieniu swoich ptaków na MŚ. Nie jestem jeszcze gotowy, ale kiedyś może będę i spróbuję swoich sił. Ale jeśli nie będzie zorganizowanego wyjazdu, to płakał ani poddawał się nie będę, tylko spakuję ptaki i pojadę sam. A Wam opowiem, jak było.
No to razem pojedziemy a co !!!!!! Mrugnięcie Mrugnięcie

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #21 : Styczeń 24, 2015, 08:50:12 »

O tym mówię,że jak ktoś chce,to może.
I jeszcze pytanie do moderatora,który kasuje,jak mu pasuje.
Odezwij się do mnie na priv i powiedz,według jakiego klucza usuwasz wpisy.

No właśnie, ktoś skasował Twój wpis, ale przecież nic w nim takiego złego nie było, był to zwykły cytat tego co napisał yotan. Dlaczego nikt yotan-owi nie usunął posta  Chichot

I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**

« Odpowiedz #22 : Listopad 16, 2015, 11:51:33 »

FOI organizuje konwój na MŚ, to dlaczego PFO nie jest w stanie zorganizować konwoju na MŚ jak FOI?
Widzisz yotan jednak organizuje się konwoje:)
z tego co wiem w FOI jest ponad 20 tyś hodowców w PFO trochę ponad 1100 czyżby to był powód? Mniej ludzi mniejsze budżety.
A jak wszystko będzie szło w takim samym kierunku jak obecnie to ten 1000 umrze i nie będzie miał następców.

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #23 : Listopad 17, 2015, 07:58:36 »

Bo jak ten 1000 zamiast dbać o podstawowy element promocyjny(premiowania),zajmował się przyznawaniem medali,to teraz zbiera tego plony.
Obecny kierunek można zmienić podnosząc składkę i oferując za tą składkę określone korzyści.Konkursy,wystawy,wycieczki na lepsze konkursy i lepsze wystawy.
Ludziom się nie znudziły nagle ptaki.Ludzie mają obrzydzenie na myśl,że mają wchodzić w jakieś dziwne układy.
A my dalej utrzymujemy pseudoekspertów,którzy wypisują pierdoły w prasie,hodujemy sobie takie świnki orwellowskie.Zauważ taką zasadę,że Ci najbardziej obwieszeni tytułami,często nie mają żadnych sukcesów hodowlanych,poza splendorem z okazji bycia najmądrzejszym,czy tam kolegowania się z kimś.Pierdzą w stołek i są.
Są ludzie,którzy jeżdżą po świecie z ptakami.Dajmy im trochę kasy na podholowanie kogoś ze sobą.Może busik,może osobówka,2-3 stówy na benzynę,cokolwiek.

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #24 : Listopad 17, 2015, 04:14:13 »

ten 1000 umrze i nie będzie miał następców.
Nie bój żaby! 100 zostanie! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!