Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 12, 2019, 06:08:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odpadające palce u kanarka  (Przeczytany 2284 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
matisstiger
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« : Styczeń 29, 2015, 11:06:14 »

Witam wszystkich Uśmiech
Mojemu kanarkowi z jednej łapki odpadają palce poza tym obrączka którą ma na łapce się nie przesuwa Smutny Ptak jest z 2010 roku pozostały mu już tylko dwa palce Smutny po za tym zachowuje się normalnie nie jest osowiały śpiewa, po za tym że siedzi tylko na jednej zdrowej łapce Smutny Czy ktoś miał z was taki przypadek POMOCY nie wiem co robić Smutny

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2015, 11:17:04 »

ściągnij obrączkę.Przepiłuj jakoś.
Jak dla mnie,zrobiło się pod nią za ciasno,krew przestała dopływać i palce zaczęły umierać.
Jest ryzyko,że jeśli ściągniesz obrączkę(która może działać,jak opaska uciskowa)ptak się zatruje produktami rozpadu nogi i zdechnie.Ale może nie.
Druga opcja to odmrożenie,ale nie było jeszcze takich mrozów

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
sylabona
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 29, 2015, 04:18:04 »

Napisz, gdzie mieszkasz, może ktoś z forum jest z Twojej okolicy i ma doświadczenie w zdejmowaniu obrączek.

matisstiger
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 29, 2015, 07:53:32 »

Z tym zdjęciem  obrączki będzie ciężko,  bo ta noga poniżej obrączki jest spuchnięta i nie da się jej za bardzo zdjąć Smutny  moczyłem ją mu w Rivanolu ale to nic nie pomaga Smutny Mieszkam w Radzionkowie takie miasteczko koło Tarnowskich Gór Uśmiech

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #4 : Styczeń 29, 2015, 10:45:41 »

Nogi już raczej nie uratujesz, więc ja bym obrączki nie zdejmował, jeśli ptak nie ma objawów ogólnych. Noga sama odpadnie poniżej obrączki, wtedy ją zdejmiesz.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!