Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 14, 2018, 08:48:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiany które pomogą w funkcjonowaniu PFO.  (Przeczytany 7113 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #15 : Październik 18, 2016, 12:21:19 »

"Do przystąpienia do C.O.M. uprawnione się jedynie organizacje ornitologiczne, które zorganizowały się wewnątrz własnych krajów w taki sposób, że tworzą wspólną, organizacyjnie spójną strukturę, pozwalającą występować im w roli kraju członkowskiego. Tworzą one wówczas narodowe C.O.M. lub „narodowe stowarzyszenie”. Jeśli w danym kraju współistnieją różne organizacje (patrz: stowarzyszenia), nie mogą się one osobno przyłączyć do C.O.M. Od roku1969 zasada ta jest ściśle przestrzegana, ponieważ liczba stowarzyszeń wyrażających wolę przyłączenia do C.O.M. zaczęła wzrastać. Odrzucono również wiele zamiarów ponownego przyjęcia w strukturę (patrz: C.O.M.) z uwagi na odchylenia od wcześniej ustalonych zasad. Na początku, w 1958 roku, C.O.M. liczyło 16 krajów członkowskich. Wraz z rosnącym powszechnym uznaniem i coraz większym prawem do istnienia, podkreślanym przez coroczne mistrzostwa świata do C.O.M. przystępowało coraz więcej krajów. Z drugiej strony zdarzały się kraje, które występowały z C.O.M., ponieważ nie chciały respektować obowiązków finansowych, ustaleń, statutów ani wytycznych. W roku 2001 C.O.M. liczyła 37 krajów członkowskich. "
źródło: http://www.comdeutschland.de
tłumaczenie: ja Chichot

Lukas
Redaktor
Użytkownik
*

Lasocice/Nysa
Netykieta: Kontroluję Redaktora

Z066

« Odpowiedz #16 : Październik 18, 2016, 05:36:51 »

Nie mieszkam w PL, i nie mam zamiaru wystawiać w PL
Więc nie rozumiem po co się wtrącasz.
Myślę że to wyjaśnia wszystko, nie ma Cię , nie masz zamiaru, czyli Cię to nie dotyczy!

pozostała by kwestia dołączenia do COM i OMJ, ale i w tej sprawie pisałem maila do COM jednak jednoznacznej odpowiedzi nie dostałem.
Ktoś Cię o to prosił? Takim pisaniem tylko wstyd nam w C.O.M przynosisz.

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #17 : Październik 18, 2016, 08:30:38 »

I po co się zapisałeś?

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #18 : Październik 19, 2016, 09:08:00 »

wloczykij Do COM może należeć tylko jedna organizacja z danego kraju.
Walne PFO jest zbyt obszerne i niepotrzebne.Tak naprawdę wystarczyło by spotkanie kilku chłopa,raz w roku.Ten cały spęd powoduje tylko bałagan.Myślę,że małe kluby powinny zrobić alternatywę dla PZHKIPE.Żeby było mniej więcej,jak równy z równym.

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!