Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 12:10:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 78 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski 2015 w Czeladzi  (Przeczytany 75742 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #180 : Grudzień 19, 2015, 05:44:17 »

Od podłogi ciągnie.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik
****
Offline Offline

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017
Wiadomości: 452


lizard, czerwona i żółta mozaika


WWW
« Odpowiedz #181 : Grudzień 19, 2015, 10:37:11 »

Od podłogi ciągnie.
pierwsze piętro, parkiet dębowy, ptaki w klatkach siedzące (czy stojące? Uśmiech )  na patykach i im ciągnie w stópki ? 
u mnie patki są jeszcze na wolierze to też im ciągnie od podłogi?
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #182 : Grudzień 19, 2015, 11:15:51 »

Ciągnie,ciągnie.
Wejścia były po przeciwnych stronach budynku,a jak Ci zimnego nawlata,zawsze dołem idzie.
Poza tym zawsze to ktoś może kopnąć.
Nie no,o czym my gadamy,nie powinny ptaki na ziemii stać.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #183 : Grudzień 19, 2015, 11:19:59 »

25 % nagrodzonych hodowców z tego 15% dostało jakieś kieliszki co do kieszeni mozna sobie wsadzić wielu hodowców się smiało ze kieliszki już mają tylko flaszkę kupić.Hodowcy wystawiający pojedynki to co jacyś gorsi czy co dyplomik,kieliszek i kawałek blaszki i to nie dla wszystkich na 5 tytułów 1 kieliszek,blaszka no i te dyplomiki bez podpisów organizatora.WSTYD


Kieliszki to i tak dodatkowa nagroda Język Może wyglądają skromnie ale jeśli hodowca odbierał naście takich to uważam że to dobre rozwiązanie, osobiście nie miałbym gdzie tego ustawić. A mieć tylko po to aby mieć w szafie mija się z celem.
Ponadto w niektórych krajach nie wydaje się tyle pucharów, tylko w Polce ludzie mają takie wielkie ciśnienie na puchary.

Lekarz zaleciłby pracę nad sobą, nad swoją osobowością ...... Uśmiech
                                                                                                                                                                                              Laki widocznie juz byłeś u lekarza że znasz historię swojej choroby więc innych nie próbuj leczyć.Co do tych nieszczęsnych pucharków-kieliszków w regulaminie było napisane że puchar należy się należy powyżej 360pkt a pojedynczych 90pkt więc dlaczego dawano te nieszczęsne pucharki-kieliszki zamiast pucharu który się należał zgodnie z regulaminem.A jak nie masz gdzie stawiać pucharów to proponuję dorobić sobie regał lub po prostu stawiaj na podłodze  Duży uśmiech ;Dto tak w ramach uczczypliwości Mrugnięcie Mrugnięcie

heehe Norwik zabolało? Każdy ma własną chorobę Język Dostałeś Puchar który nie był przewidziany w regulaminie i jeszcze Ci źle. To tylko świadczy o Twoim braku poczucia własnej wartości (duży puchar by Cię podbudował) i ogromnej chęci doszukania się dziury w całym. Puchar mały jest symbolem, którego Ty niestety nie rozumiesz i nie doceniasz. Nad czym ubolewam bo pewnie odnosi się to do wszystkiego w Twoim życiu nie tylko nie tylko do sfery hodowlanej. Pozdrawiam Cię serdecznie.

P.S. Ja nie potrzebuje pucharów i medali aby wiedzieć kim jestem Uśmiech
Zapisane

malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik
****
Offline Offline

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017
Wiadomości: 452


lizard, czerwona i żółta mozaika


WWW
« Odpowiedz #184 : Grudzień 19, 2015, 11:28:14 »

Zapytaj pani Justyny, czy faktycznie było zimno. Ona miała odpowiednie obuwie. A tam też ciągnie od podłogi?

Hiszpania

Hiszpania


Brazylia


Belgia - mistrzostwa świata
Zapisane


LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #185 : Grudzień 19, 2015, 11:31:39 »

Ciągnie,ciągnie.
Wejścia były po przeciwnych stronach budynku,a jak Ci zimnego nawlata,zawsze dołem idzie.
Poza tym zawsze to ktoś może kopnąć.
Nie no,o czym my gadamy,nie powinny ptaki na ziemii stać.

Z tego co wiem, wejście były tylko z jednej strony Uśmiech przeciągu tam nie było
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #186 : Grudzień 19, 2015, 11:44:47 »

Wasze ptaki mogą stać nawet w otwartym oknie,jeśli Wam to nie przeszkadza.Czy ktokolwiek może Wam tego zabronić?
Ja bym ptaków nie postawił na ziemi.Nie interesuje mnie,że gdzieś tam w Burkina Faso,czy Frankfurcie nad Menem sobie stawiali tak klatki.
Wejścia były z obu stron,jakby na to nie patrzeć.Widziałem,więc nie wciskajcie mi ciemnoty.
Pomijając już moje wcześniejsze argumenty,wydaje mi się,że nie jest to w dobrym tonie.Można by tu rozwinąć wątek wypracowywania złych nawyków( bonie można tego nijak podciągnąć pod pozytyw).
Nie przekonacie mnie chłopaki.Klatek nie powinno się stawiać na podłodze.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #187 : Grudzień 19, 2015, 11:46:09 »

Swoją drogą,obsługa w kamizelkach
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik
****
Offline Offline

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017
Wiadomości: 452


lizard, czerwona i żółta mozaika


WWW
« Odpowiedz #188 : Grudzień 20, 2015, 12:04:41 »

...Nie przekonacie mnie chłopaki.Klatek nie powinno się stawiać na podłodze.
jakbym słyszał Macierewicza Mrugnięcie
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #189 : Grudzień 20, 2015, 09:31:25 »

dobre  Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #190 : Grudzień 20, 2015, 09:41:53 »

.....
Wejścia były z obu stron,jakby na to nie patrzeć.Widziałem,więc nie wciskajcie mi ciemnoty.
Pomijając już moje wcześniejsze argumenty,wydaje mi się,że nie jest to w dobrym tonie.Można by tu rozwinąć wątek wypracowywania złych nawyków( bonie można tego nijak podciągnąć pod pozytyw).
Nie przekonacie mnie chłopaki.Klatek nie powinno się stawiać na podłodze.

Oczywiście wiesz lepiej, które drzwi były zamknięte a które były otwarte Język Ja wiem że przeciągu nie było !! Tak jak Pisał malypro Pani Justyna chodziła w takim obuwiu że na pewno nie potwierdzi Twojej teorii że ciągnęło od parkietu Język
Ptakom nic nie zagrażało! Na kolejne OMP zapraszam Ciebie to będziesz układał klatki tak aby nie stały na ziemi. Uważam że dalsza dyskusja na temat tego gdzie powinny stać klatki nie ma sensy! Wszyscy wiemy że miejsce klatek jest na REGALE, ale w trakcie przenoszenia/oceny ustawianie klatek nie możliwe i każdy rozsądny powinien to zrozumieć. Po prostu nie da się zrobić wszystkiego na raz.
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #191 : Grudzień 20, 2015, 09:54:43 »

A ja nie mówię,że ciągle wiało.Wyjścia były 3 (teraz sobie o jeszcze jednym przypomniałem).
Chłopaki,to nie jest moja kategoria,naprawdę.Ja tylko tak sobie myślę,że o cudze się powinno dbać lepiej,jak o swoje.
Hodowcy chętniej oddadzą ptaki do konkursu i na wystawę,gdy będą mieli pewność(nie przypuszczenie),że ich ptaki zostaną otoczone fachową opieką.Wolałbym żeby klatki z moimi ptakami stały na dwóch cegłach i desce,niż na podłodze,pewnie nie tylko ja.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #192 : Grudzień 20, 2015, 10:14:55 »

Tu się nie ma o co obrażać.Ktoś musi zwracać uwagę na takie detale i pierdoły.Dlaczego stały na podłodze?-to jest pytanie
Bo nie było ich na czym postawić.Nie było kawałka blatu,bo federacja nie ma kasy na ten kawałek blatu.A na pewno nie będzie mieć,kiedy zamiast kupić blat,pani Justynka pojedzie sobie na wycieczkę z panem Jankiem.Nie ma na podstawowe rzeczy,więc musi to wyglądać jak wygląda.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #193 : Grudzień 20, 2015, 11:17:33 »

wloczykij czy Ty rozumiesz jedną kwestię że jak ludzie donosili ptaki do oceny to nie mieli czasu ustawiać klatek na regałach?? Znam problem i mam propozycje rozwiązania tego. Ptakom na podłodze nić nie zagrażało pisałem już o tym! Przeciągów nie było bo były otwarte tylko jedne drzwi !! Mam nadzieje że wreszcie to do Ciebie dotrze.
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #194 : Grudzień 20, 2015, 12:07:17 »

Nie moje ptaki,nie moja sprawa.Z resztą,sam napisałeś,że masz propozycje rozwiązania tego problemu.Powodzenia! Mrugnięcie
Kolejny kroczek wprzód.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!