Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 06:22:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 5478 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Manitoba-Polska
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



WWW
« : Wrzesień 01, 2017, 10:20:44 »

Nazywam sie Adam Leksander. Swoją przygodę z ptakami zacząłem juz kilka lat temu aktualnie mam kilka wodnotoków, od jakiegoś czasu należę do PZHKIPE Kraków. Zarówno pasja egzotyką jak i uczestnictwo w PZHKIPE podsunęło mi pomysł na założenie sklepu z produktami Deli Nature. Chciałbym Państwa zaprosić do współpracy a zarówno do dobrej zabawy gdyż z czasem jeżeli sie nam razem uda to bedzie mozna stworzyc konkursy na których będzie można wygrać BON na zakupy w sklepie. Na początek sklep Animaland dla każdego nowego zamówienia daje dostawe do 30 kg gratis.

Oferta promocyjna sklepu Animaland
Promocja skierowana jest dla nowych klientów, (stali klienci objęci będą promocjami rabatowymi oraz każda co 10 paczka będzie objęta darmowa dostawą) Warunkiem otrzymania darmowej dostawy jest wpisanie nr. Identyfikacyjnego z kuponu promocyjnego w trakcie składania zamówienia. Oferta obejmuje tylko i wyłącznie standardowy przelew (przelewy Dotpay , Paypal oraz Pobranie nie będą brane pod uwagę). W momencie ukończenia składania zamówienia zostanie wygenerowany kod do przelewu, gdzie z automatu przyjdzie wiadomość o płatności. Jeżeli został wpisany nr. Identyfikacyjny prosimy pierwszą wiadomość zignorować i czekać na kolejna wiadomość od zespołu Animaland z tytułem „BONUS PORMOCYJNY AKTYWNY – KWOTA DO ZAPŁATY ….xxx…”. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie realizowane.
Pozdrawiamy zespół Animaland
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2017, 09:29:36 wysłane przez Jacky » Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 01, 2017, 09:48:47 »

Ooo! Bonusiki, rabaty, promocje! Zapowiada się ciekawie.

Od dawna masz ten sklep? Nie boisz konkurować ze znanymi, istniejącymi od wielu lat sklepami? Co właściwie sprawiło, że zdecydowałeś się prowadzić taką działalność?

Witamy na naszym wortalu. Fajnie, że pojawiają się takie oferty. Wprawdzie mamy sporo sklepów zoologicznych oferujących różne produkty dla hodowców, ale ciągle jest miejsce dla nowych podmiotów. Z obserwacji widzę, że coraz częściej za prowadzenie sklepów biorą się hodowcy zrzeszeni w stowarzyszeniach, ludzie którzy wiedzą co jest potrzebne w praktyce hodowlanej i my jako hodowcy możemy mieć z tego tylko korzyść.
Zapisane

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 02, 2017, 03:28:09 »

witaj na wortalu!

Super że powstał nowy sklep. mam nadzieję że tego typu promocja okaże się sukcesem. Jacky napisał o konkurencji. To fakt, jest sporo sklepów, i z zasady każdy konkuruje ceną. Z doświadczenia wiem że cena to nie wszystko. Jest ona ważna, ale klienci maja coraz większą świadomość i nie dają się zwabić tylko ceną.

Osobiście mam nadzieję że sklep będzie się rozkręcał czego serdecznie życzę.
Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
Manitoba-Polska
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



WWW
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 04, 2017, 05:40:53 »

Sklep jest nowy ma zaledwie pół roku, powstał z myślą hobbystyczną. Staramy się o ty by produkty były zawsze w dobrym stanie, jeżeli ktoś posiada mniejszą ilość ptaków i potrzebowałby po 0,5 kg kilku rodzajów mieszanek wystarczy napisać. Na stronie sklepu nie posiadamy takich ilości ale jeżeli ktoś z Państwa będzie miał taka prośbę chętnie zrealizujemy mniejsze ilości. Jesteśmy nowi na rynku więc każda wasza wskazówka będzie nam przydatna odnośnie asortymentu na sklepie.Z czasem może uda się stworzyć osobny wątek w którym będziecie mogli pisać co jest Wam potrzebne a my postaramy się realizować wasze zapotrzebowanie w dogodnych dla Was warunkach cenowych, prościej mówiąc dla użytkowników tego wortalu będziemy chcieli mieć ceny elastyczne. Zbliża się zbiór prosa niedługo wiec na pewno będzie asortyment poszerzany o różnego rodzaju produkty. Jeżeli chodzi o " konkurencję" to nie uważamy tego za konkurowanie z innymi użytkownikami każdy ma prawo do stworzenia sklepu i prowadzenia działalności. jak już wspominaliśmy wcześniej, sklep powstał z zamiłowania do egzotyki, gdzie razem z kolegami z koła PZHKIPE współpracujemy i chcieli byśmy zachęcić Was do współpracy z nami. Będziemy chcieli co jakiś czas przygotować Państwu jakieś promocje oraz rabaty a także stworzyć konkurs na którym można będzie wygrać ciekawe nagrody w postaci bonów na zakupy bądź przydatnych rzeczy hodowlanych lub pokarmów.
Zapisane

jacktheripper
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #4 : Listopad 06, 2017, 06:06:30 »

Dzięki za informacje na pewno skorzystam Uśmiech
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!