Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 09:15:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ptasia grypa  (Przeczytany 3289 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jasioj
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 265


« : Grudzień 31, 2008, 08:53:01 »

Przeglądając serwis Reuters-a natrafiłem na informacje, że w czasie świąt Bożego Narodzenia w krajach Dalekiego Wchodu (Kambodża, Wietnam, Tajlandia, Indonezja i Hongkong) służby sanitarne, a nawet wojsko likwidowały tysiące ptaków z ferm drobiu z powodu ptasiej grupy. Zmarło też kilka osób zakażonych wirusem H5N1. Co ciekawe obecność wirusa H5N1 notuje się w fermach o coraz wyższym standardzie weterynaryjnym.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #1 : Grudzień 31, 2008, 09:06:36 »

Ależ horrory opisujesz w ostatnim dniu roku!

Postanowiłem stworzyć dodatkowy dział dla Twoich newsów, bo wykraczają daleko poza problematykę kanarków, ale myślę, że przyda się nam wszystkim dodatkowa ptasia wiedza.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 08:41:27 wysłane przez Jacky » Zapisane

gosia121
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 01, 2009, 11:24:54 »

WITAM! TO NIE S? HORORY JACKY TYLKO RZECZYWISTOŚ?,KTÓR? I MY MOżEMY DOŚWIADCZY?.JEżELI NAUKOWCY ZAPOWIADAJ? PADEMI? WŚRÓD LUDZI,KTÓRA RÓWNIEż MA OBJ?? NASZ KRAJ,TO MOżLIWOŚCI PRZENIESIENIA PTASIEJ GRYPY TEż ISTNIEJ?,PRZY OBECNYCH SZLAKACH TURYSTYCZNYCH I KOMUNIKACYJNYCH.
Zapisane

malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik
****
Offline Offline

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017
Wiadomości: 452


lizard, czerwona i żółta mozaika


WWW
« Odpowiedz #3 : Maj 03, 2013, 01:23:03 »

H7N9 -Nowy szczep ptasiej grypy w Chinach. Co prawda do wystaw jeszcze daleko, ale ... (odpukać)

http://www.bbc.co.uk/news/health-22364628
Zapisane


Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!