Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Październik 22, 2014, 02:31:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowla  (Przeczytany 939 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*

Reputacja 26

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem

« : Sierpień 27, 2010, 01:55:07 »

Jakie Waszym zdaniem działania należałoby podjąć, aby doprowadzić do rozwoju hodowli ptaków egzotycznych w naszym kraju?

LaKi
Uczeń2
Nowy użytkownik
**

Reputacja 11

« Odpowiedz #1 : Sierpień 27, 2010, 09:14:30 »

szerzenie wiedzy o ptakach których w polskich hodowlach nie ma albo są ale nie rozmnażane, jak zaczęliśmy pokazywać mutacje zeberek to wzrosło zainteresowanie i powstał swego rodzaju bum na zeberki Uśmiech coś fajnego

i tak można z każdym gatunkiem Uśmiech

Maniek
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

Józefów

« Odpowiedz #2 : Sierpień 28, 2010, 12:34:39 »

Ja osobiscie zgodze sie z Laki, najwazniejsze jest przekazywanie wiedzy, wiem to na swoim przykladzie, szersza hodowla kanarkow zajolem sie niedawo bo nieco ponad rok temu,  chociaz kanarki wystepowaly w moim zyciu od dziecinstwa, zapisalem sie do zwiazku nie dla obraczek ale dla poszerzenia wiedzy na temat ptakow, jednak ku mojemu zdziwieniu ciezko cokolwiek od kogokolwiek bylo wyciagnac, wiekszosc hodowcow trzyma swoje praktyki w tajemnicy bo po co robic sobie konkurencje, na szczescie mi z pomocą i szeroka wiedza wyszedl nasz forumowicz WIL.K co bardzo doceniam bo nie trzyma od tajnikow hodowli tylko dla Siebie a sie nimi dzieli. Sednem mojej wypowiedzi ma byc to iz nie ma nic co przyciągalo by mlodych ludzi do stowarzyszen hodowcow. Kolejny problem to to iz ludzie pozbywaja sie z domu obowiazkow a co za tym idzie i zbednych zwierzatek... ( np. ptactwa) wiec przydalo by sie ich jakos do tego namowic , wg mnie dobrym przykladem jest atrykul o kanarkach kolorowych i ich oddzialywaniu na psychike ludzka z nowej fauny & flory , takich informacji ludzie potrzebuja bo w nie wierzą Mrugnięcie takie jest moje zdanie , czekam na inne wypowiedzi

Pozdrawiam Maniek
rogal fm
Amator
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

Boguszów Gorce

« Odpowiedz #3 : Sierpień 31, 2010, 05:05:39 »

Witam!
Moim zdaniem jak w każdej innej dziedzinie potrzebna jest ''reklama''.
Przykład: Facebook - o kanarkach po polsku nie ma ani słowa, znalazłem tylko papużki faliste, a np. akwarystyka już się rozwija.
Może warto by było rozreklamować np. to forum przy użyciu nie tylko stron o ptakach ale także przykładowo własnie Facebooka.
Założenie tam strony z galeriami ptaków jak i hodowli mogło by pewnie przyciągnąć uwagę nie jednej osoby.

Granos
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 02, 2010, 02:24:10 »

Akurat wczoraj założyłem konto na facebook w celu promocji ptaków Chichot.Trafiliśmy na ten sam pomysł.

Granos
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 02, 2010, 03:47:59 »

Może w takim razie załóżmy stronę "Polskich Hodowców Kanarków" na facebook. Uśmiech

Granos
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 02, 2010, 04:16:53 »

Zapraszam wszystkich na logowanie się do grupy na facebook "Polscy Hodowcy Kanarków".

Promujmy nasze piękne hobby! Uśmiech

Grupa została właśnie otworzona.

rogal fm
Amator
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

Boguszów Gorce

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 02, 2010, 04:48:17 »

No to panowie do dzieła. Jestem już członkiem grupy. Uśmiech

rogal fm
Amator
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

Boguszów Gorce

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 02, 2010, 05:30:19 »

sorki !! i panie oczywiście  Chichot

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!