Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 06:39:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Felix, nadpobudliwy kanarek :)  (Przeczytany 12082 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pokrzyva
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 04, 2014, 01:58:58 »

Wiem wiem, że sepia jest lepsza, ale mieszkam za miastem i muszę sie po nia wybrac dopiero Mrugnięcie To wapienko które ma też podskubuje.

Co do filmiku to u mnie chodzi na google chrome, a na explorerze nie, może to zalezy od przeglądarki?  Co?
Zapisane


Och morze, moje morze..
Pokrzyva
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 12, 2014, 02:58:49 »

Chyba czas najwyższy na zdjęciową aktualkę Mrugnięcie

pierwszy pokarm ''z ręki'' Mrugnięcie - tydzień pobytu u mnie


witam!:


pierwsze loty, zwiedzanie pokoju:




wieczorne przysypianie na drążku poza klatką, ale wracać jakoś nie miał ochoty Język




..i WRESZCIE po kąpieli, piórka znowu białe Uśmiech




jak mówiłam, nie znam się na kanarkach, ale mam nadzieję, że już mu troch ten ogonek urósł, co?
Pozdrawiam Uśmiech


A, no i taka ciekawostka, którą zauważyłam - mój Felek boi się czerwonego koloru o__O
Zapisane


Och morze, moje morze..
cieslm
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Dzierżoniów
Wiadomości: 185


CIH C033


« Odpowiedz #17 : Czerwiec 12, 2014, 03:23:11 »

Zdecydowanie urósł to widać po fotkach. Duży uśmiech widać ,że dbasz o niego .....powodzenia
Zapisane

Pokrzyva
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 12, 2014, 03:53:52 »

cieslm dziękuję, staram się jak tylko mogę Mrugnięcie

Tak mnie naszło, zastanawiam się czy lęk przed kolorem czerwonym może wynikac z faktu, że ptak był transportowany w pudełeczku z czerwoną klapką? Smutny
Zapisane


Och morze, moje morze..
CarIvan
Gość
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 13, 2014, 07:09:37 »

Tak mnie naszło, zastanawiam się czy lęk przed kolorem czerwonym może wynikac z faktu, że ptak był transportowany w pudełeczku z czerwoną klapką?
  Myślę że raczej nie, czerwony jest raczej kolorem dość ostrym wizualnie, rażącym i działa ostrzegawczo więc może po prostu z tego powodu ptak się go boi. Fajny sposób by nauczyć ptaka gdzie ma nie siadać. Kawałek materiału tam położony i twój kanarek nie siądzie w niebezpiecznym dla niego miejscu lub w takim na które ty mu nie chcesz pozwolić. Też miałem jednego takiego kanarka co bał się czerwonego (ale jego jak kupowałem łapała osoba w czerwonej bluzce i to dość nieudolnie, ptak się zestresował i myślę że tutaj mu utkwił kolor bluzki temu się bał czerwonego) a dla przykładu inne miały to gdzieś i nic sobie z tego koloru nie robiły. Mrugnięcie
Zapisane

Pokrzyva
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 13, 2014, 12:12:24 »

Szczerze mówiąc jak pierwszy raz łapalam Felka (musiałam go złapać, bo nie dało rady tak otworzyć pudełka, żeby sam przeszedł do klatki) to też robiłam to strasznie nieudolnie, z dobrą minutę ganiałam go ręką, wyślizgiwał mi się bo bałam się go mocniej złapac żeby go nie uszkodzić  Zawstydzony I drugi raz, jak wpadł za firankę i nie mógł wylecieć, ale wtedy juz lepiej mi poszło, bałam się trochę że ptak się do mnie zrazi po tym ale jakoś nic takiego się nie stało. Może dlatego, że taki młody  Duży uśmiech


nie wpadłam na to, żeby kłaść czerwone rzeczy w niebezpieczne miejsca, dzięki Uśmiech To całkiem dobry pomysł. Ta jego fobia jest o tyle uciazliwa, że nie zje jabłka z czerwoną skórką, nawet do niego nie podejdzie, a jak próbuje mu dać truskawkę to siedzi w drugim koncu klatki ( a klatkę ma wielką)... nie wiem, czy jest sens z tym walczyć, bo nie-czerwone jabłka wpyla Uśmiech
Zapisane


Och morze, moje morze..
CarIvan
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 13, 2014, 05:54:03 »

nie wiem, czy jest sens z tym walczyć, bo nie-czerwone jabłka wpyla
Po co chcesz z tym walczyć dawaj mu obrane jabłko, możesz to wykorzystać tak jak pisałem i wykorzystać to by ptak nie brudził ci tam gdzie sobie tego nie życzysz.  Mrugnięcie
Zapisane

Pokrzyva
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 14, 2014, 10:06:02 »

Pewnie masz rację, aczkolwiek sporo ciuchów mam czerwonych i Felek przylatuje na mnie dopiero, gdy zdejmę bluzkę Duży uśmiech :



Takie tam z bardzo wczesnego rana... Chyba jest nieźle jak na dwutygodniowy pobyt w nowym miejscu Chichot
Dziękuję Wam wszystkim za serdeczne rady, bo to głównie dzięki użytkownikom forum wszystko się dobrze układa, pomagaliście mi, proponowaliście, jak ułatwić karmienie, kiedy wypuszczać, że łapać po ciemku, jakie trawy zrywać.. Dziękuję Wam wszystkim Uśmiech
Zapisane


Och morze, moje morze..
klapuch
Mariusz Herich-H013
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Katowice
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 2 068


http://glostery.katowice.pl


WWW
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 14, 2014, 10:27:19 »

Cytuj
gdy zdejmę bluzkę Duży uśmiech :

Będzie rekord oglądalności wątku  Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech
Zapisane


Pokrzyva
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 14, 2014, 10:54:16 »

Cytuj
gdy zdejmę bluzkę Duży uśmiech :

Będzie rekord oglądalności wątku  Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech


Klapuch Świntuchu Duży uśmiech Ale może coś w tym jest, w końcu Felix też facet (chyba). Mrugnięcie
Zapisane


Och morze, moje morze..
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!