Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 11, 2018, 10:19:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Barwa głowy u amadyn wspaniałych  (Przeczytany 2088 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
myszaq
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Poznań

« : Sierpień 12, 2014, 09:00:56 »

Bardzo ciekawy artykuł o kolorach głowy u amadyn wspaniałych - łącznie z bardzo dokładnie rozpisanym dziedziczeniem Uśmiech

http://www.gouldianfinches.eu/en/genetics/genetics-and-mutations-in-gouldian-finches/mutations-and-inheritance-of-head-coloring/

Now, bring me that horizon...
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #1 : Sierpień 12, 2014, 05:02:32 »

Dobry. Wymaga nieco znajomości zasad dziedziczenia.
(PS. kiedyś dostałem tu "minusa" za to, że umieściłem obcojęzyczny artykuł na "polskim forum" hihi)

myszaq
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Poznań

« Odpowiedz #2 : Sierpień 12, 2014, 06:49:08 »

O patrz, nie wiedziałam... Mrugnięcie Może powinnam w temacie zaznaczyć, że to po angielsku. Ale po polsku raczej marne są szanse na artykuł tak dokładnie opisujący tą kwestię. Poza tym jest chyba jednak nadzieja, że większość ludzi zna angielski w stopniu chociażby podstawowym. Mrugnięcie

I przyznam szczerze, że też maksymalnie się zdziwiłam, jak przeczytałam że żółta głowa jest wynikiem oddziaływania epistatycznego. Do tej pory myślałam, że to proste dziedziczenie mendlowskie, a tu taka niespodzianka... Mrugnięcie Cóż, człowiek uczy się przez całe życie.

Now, bring me that horizon...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!