Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 16, 2018, 08:31:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stowarzyszenia  (Przeczytany 9739 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JAD
Uczeń2
Nowy użytkownik
**

Tytuły: Hodowca Roku 2013

« Odpowiedz #45 : Grudzień 23, 2014, 11:53:32 »

Mnie osobiście by to nie cieszyło. Przyjechać, wystawić np. kolekcję i dostać MP bo nikt więcej nie wystawił tego co ja.

Dlaczego byś się nie cieszył.
Wystawiłeś super ptaki i zwyciężyłeś.
Nikt w Polsce nie ma lepszych.

Sam Chciałbym pomóc ale na moją bezinteresowną ofertę nikt nawet nie odpisał, może obowiązuje jakaś rekrutacja?
To przykre, że nikt nie odpisał.

To co pisze to moje zdanie, nie zgadzam się z wieloma rzeczami dotyczącymi OMP i samym PFO. Tego się będę trzymał.
Darek, jeszcze jedno moje zdanie. Krok po kroczku Federacja się rozwija.
Ja na osoby będące w RF nie mogę narzekać.
Wiem ile to kosztuje wysiłku, a w koło słychać tylko narzekających. Po roku sam zrezygnowałem nie mogąc pogodzić obowiązków z życiem zawodowym i prywatnym.
Wydaje mi się, że poza RF też można wiele robić dla środowiska hodowców ptaków.
Szkoda, że dużo więcej jest szkodników niż pomocników.
Mistrzostwom natomiast brakuje jednego. Powiem to zainteresowanym osobom. Powiem to na spotkaniu w stowarzyszeniu do którego należę, a nie na tym forum.
To są sprawy wewnątrz organizacji.

alex24
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #46 : Grudzień 24, 2014, 05:52:26 »

Sorry, Yotan ale mnie mylisz, ostrosterki były od mojego syna który ma lat 18 i cieszy się jak nagi w pokrzywach że po pierwsze udało mu się coś wyhodować i jeszcze coś osiągnąć, przecież mu nie powiem że ma ptaki do luftu bo się chłopak zrazi, a o to nam chodzi żeby zarazić bakcylem hodowlanym młodych. Być może że w niemczech i belgii są ptaki cudnej urody, ale oni nie tkwili w maraźmie socjalizmu przez lat 50, a my teraz próbujemy te 50 lat nadrobić z różnym skutkiem. Sam uważam że moje marmurki są takie sobie i dobrze że hodowca ma do siebie dystans tak jak piszesz o swoich ptakach, bo to mobilizuje do dalszej pracy. Wiem że brałeś udział w ubiegłorocznych omp, trochę się tym interesuję.

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #47 : Grudzień 24, 2014, 06:57:49 »

Sorry, Yotan ale mnie mylisz,
Ano, połapałem się dopiero po tym, jak napisałem post... A chłopak niech się cieszy i uczy od Ciebie.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #48 : Grudzień 24, 2014, 11:27:38 »

Mnie osobiście by to nie cieszyło. Przyjechać, wystawić np. kolekcję i dostać MP bo nikt więcej nie wystawił tego co ja.

Dlaczego byś się nie cieszył.
Wystawiłeś super ptaki i zwyciężyłeś.
Nikt w Polsce nie ma lepszych.

Cieszyłbym się jakby była konkurencja,wtedy mógłbym powiedzieć że jestem najlepszy. A będąc jako jedyny bez konkurencji to co mam powiedzieć? Z kim mam rywalizować.? Jakby mi zależało na takim zdobywaniu MP to poprzywoziłbym sobie pełno rzadkich gatunków i pojechał na OMP i od razu bym wiedział że dostanę MP i to nie jednego.
Drugą kwestią są oceny, ktoś już kiedyś o tym pisał na wortalu, mistrza Polski dostałby nawet ptak który dostał 86 - 89 może 90 punktów, w rzeczywistości przy większej konkurencji ten ptak byłby daleko w tyle.

Sam Chciałbym pomóc ale na moją bezinteresowną ofertę nikt nawet nie odpisał, może obowiązuje jakaś rekrutacja?
To przykre, że nikt nie odpisał.

Może faktycznie im nie zależy na pomocy, ale poczekam jeszcze spokojnie jakiś czas.

To co pisze to moje zdanie, nie zgadzam się z wieloma rzeczami dotyczącymi OMP i samym PFO. Tego się będę trzymał.
Darek, jeszcze jedno moje zdanie. Krok po kroczku Federacja się rozwija.
Ja na osoby będące w RF nie mogę narzekać.
Wiem ile to kosztuje wysiłku, a w koło słychać tylko narzekających. Po roku sam zrezygnowałem nie mogąc pogodzić obowiązków z życiem zawodowym i prywatnym.
Wydaje mi się, że poza RF też można wiele robić dla środowiska hodowców ptaków.
Szkoda, że dużo więcej jest szkodników niż pomocników.
Mistrzostwom natomiast brakuje jednego. Powiem to zainteresowanym osobom. Powiem to na spotkaniu w stowarzyszeniu do którego należę, a nie na tym forum.
To są sprawy wewnątrz organizacji.

Domyślam się że praca to ciężka, może kiedyś będę miał okazję się przekonać - czas pokaże
Jacku, narzekania będą do póki nie będzie rozwiązanych wielu problemów, na to jeszcze trzeba czasu jednak przy determinacji cześć spraw da się załatwić już w 2015, PFO musiałby by też zaproponować kilka trudnych decyzji, ale pewnie WZ to oddali ponieważ "stara gwardia" zagłosuje na nie, a obecna sytuacja im odpowiada. Mam tutaj na myśli osoby które nie chcą zmian.
RF możne i się stara , ale ucieka od odpowiedzi na ważne pytania, mogę zrozumieć że nie chcą pisać wszystkiego publicznie na forum, ale mogą zawsze napisać na PW do osoby zainteresowanej lub na maila.
Jakoś nie chce mi się wierzyć w to że osoby z PFO będące na wortalu, zajmą się w jakiś sposób problemami o których się tu piszę, ba wydaje mi się że nawet zapomną o tym co było napisane.

Wielu tych " szkodników" o których napisałeś chce też pomóc, ale jak już pisałem to PFO chyba sobie ludzi wybiera do pomocy.
W kwestii mistrzostw o których wspomniałeś to chętnie poczytam czego im brakuje, napisz proszę na priv.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2014, 11:35:04 wysłane przez Jacky » Zapisane

I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #49 : Grudzień 24, 2014, 02:27:44 »

przy determinacji cześć spraw da się załatwić już w 2015, PFO musiałby by też zaproponować kilka trudnych decyzji, ale pewnie WZ to oddali ponieważ "stara gwardia" zagłosuje na nie, a obecna sytuacja im odpowiada. Mam tutaj na myśli osoby które nie chcą zmian.
Walne tworzą Delegaci z poszczególnych stowarzyszeń. Tak więc żeby coś zmienić trzeba odpowiednich Delegatów wybrać na WZ.

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Katowice/Manchester.

« Odpowiedz #50 : Grudzień 24, 2014, 03:50:23 »

przy determinacji cześć spraw da się załatwić już w 2015, PFO musiałby by też zaproponować kilka trudnych decyzji, ale pewnie WZ to oddali ponieważ "stara gwardia" zagłosuje na nie, a obecna sytuacja im odpowiada. Mam tutaj na myśli osoby które nie chcą zmian.
Walne tworzą Delegaci z poszczególnych stowarzyszeń. Tak więc żeby coś zmienić trzeba odpowiednich Delegatów wybrać na WZ.
Zgoda, tylko że delegatów wybiera stowarzyszenie, i to w takim razie stowarzyszenia którym odpowiada to co jest będą głosować rękoma swoich delegatów przeciw zmianą tym większym i mniejszym.

Czas pokaże jak będzie w roku 2015.

I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!