Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 10:07:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz zarząd sekcji sędziów?  (Głosowanie skończone: Marzec 22, 2016, 02:39:34 )
tragicznie - 3 (27.3%)
źle - 2 (18.2%)
neutralnie - 4 (36.4%)
dobrze - 2 (18.2%)
genialnie - 0 (0%)
Głosów w sumie: 10

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ocena zarządu sędziów  (Przeczytany 38755 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« : Marzec 03, 2016, 06:04:10 »

Krótko i na temat.Czy sekcja sędziów wywiązuje się ze swoich obowiązków,czy nie.Czy działa poprawnie?Jakie jest Wasze zdanie?
Proszę o głosowanie osoby zrzeszone w klubach należących do PFO.
Ankieta potrwa 2 tygodnie.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #1 : Marzec 05, 2016, 09:45:48 »

Zapraszam do głosowania.Potraktujcie to poważnie.klapuch,może i Ty zagłosujesz?Odpowiedzcie sobie na pytanie:Czy chcę coś zmienić,czy odpowiada mi obecny stan rzeczy?
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 05, 2016, 10:22:46 »

Najpierw trzeba by sobie zadać pytanie, czy wiem w ogóle, co to jest zarząd sekcji sędziów. To w ogóle jest pytanie do sędziów. Hodowcy nie są trafionymi odbiorcami tego pytania.
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #3 : Marzec 05, 2016, 10:23:53 »

Homo sapiens
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #4 : Marzec 07, 2016, 07:45:08 »

Na razie wyniki są jednoznaczne.Zapraszam do głosowania,bo poniedziałek,pada i w ogóle.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #5 : Marzec 09, 2016, 04:59:02 »

celem przypomnienia
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #6 : Marzec 15, 2016, 10:59:35 »

brawo 6 głosów na 1100 członków Uśmiech
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #7 : Marzec 16, 2016, 07:03:55 »

I coś ,czego nikt nigdy nie miał jaj zrobić Uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #8 : Marzec 16, 2016, 08:17:58 »

7(siedem),dzięki wszystkim za głosy.Ktoś jeszcze?
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #9 : Marzec 17, 2016, 10:17:07 »

wloczykij zadam Ci jedno podstawowe pytanie. Jak Ty i inni członkowie tego forum mogą oceniać sekcje sędziów skore w niej nie uczestniczą?

Mało tego część ludzi będących tutaj nawet nie wystawia ptaków, więc na jakiej podstawie oceniacie sędziów?
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #10 : Marzec 18, 2016, 07:56:46 »

Wiesz co,Laki,wybacz,ale kojarzysz mi się z lemingiem.Niby jesteś ogarnięty facet,ale jakby ślepy.
Powiedz mi lepiej,jakie są korzyści z utrzymywania sekcji sędziów?Skąd biorą pieniądze?
Ja to widzę tak.Ktoś bierze kasę na działalnośc statutową,jedzie na Ukrainę,do Czech,do Gdzieśtamjeszcze,tłumaczy standardy...Potrzebuje na bilety,hotele,papier,drukarkę,komputer itd tak?
Ukraincy byli?Ilu?Wyjazd się zbilansował?Czy może zapłaciliśmy za wycieczkę oficjalnego reprezentanta nie wiem po co?Standardy można kupić(tylko kupić)i to za niemałą kasę.
Ja tu widzę przerost formy nad treścią,kombinatorstwo i faceta,którym powinna się zająć prokuratura za podejrzenie kłusownictwa(łapanie,przetrzymywanie,rozmnażanie osobnika dziko żyjącego w Polsce).
Przeciętny hodowca utrzymuje coś,za co musi dodatkowo płacić,a ci,którzy ciągną od niego kasę,przyznają sobie ordery.Trzeba rozwalić ten układ.
Prościej.Ktoś robi coś za Twoją kasę i każe Ci płacić po raz drugi za efekt.I robi to społecznie.
Dla Ciebie to jest poukładane,dla mnie popier....e.
Taki to ze mnie skurczybyk,kiedy jestem na coś zły.Puszczają mi skrupuły wobec pseudoekspertów i tyłków zabetoowanych na stołkach.Zwłaszcza,kiedy myślą tylko o sobie,za nic mając prostych hodowców,jak ja.A ja im daję kasę.Ja im daję kasę.Ja im daję kasę.I Ty też.
Mamy wrzoda na tyłku,ale na szczęscie da się to wyleczyć.
Zarząd jest do wymiany.Jest nieefektywny,oderwany od ludu i drogi.
Poza tym bardziej podobają mi się koledzy p.Wilczewskiego.
Odpowiadając na Twoje pytanie jednym zdaniem:Mogę oceniać działanie sekcji sędziów,bo ją utrzymuję.

Powiedziałbym Ci coś jeszcze,ale coś czuję w Tobie szpiega.Nie wybadasz mnie:)
A najbardziej mi się podoba,że prawda w oczy kole. Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #11 : Marzec 18, 2016, 10:33:54 »

Nie chce mi się grzebać w datach,ale nakreślę Ci jeszcze coś.Przyjechałem na OMP dwa razy.Pierwszy raz,jako zupełnie początkujący hodowca z jedną kolekcją.Gdy wróciłem po dwóch dniach,ptaki nie miały wody i ziarna.Drugim razem przyjechałem,zobaczyłem,zawróciłem.Był syf.Organizator nie zadbał o nic.Ale ukarano hodowców harcenów.A potem było już tylko gorzej.Lubisz ten odór wódy i papierosów na giełdzie?Na tym obiekcie nie wolno ani chlać,ani palić.Kiedy to się skończy?Bez żadnych skrupułów zawiesili eksperta od harcenów,potraktowano go bardzo nieładnie.Stare durnie wypisują na swoich stronach głupoty i wszędzie czytam tylko,jakie to środowisko harcenów jest winne zaniedbań.I jaki to ja jestem głupi krzykacz.A to jest tylko odwracanie uwagi.Bo poza tą zadymą nie dzieje się nic.NIC.No ok,wszystko idzie tempem ślimaczym.I kto może być temu winien?Jak drużyna zawodzi,wywala się trenera.Zwłaszcza,kiedy jest tylu ludzi,którym się chce,ale nie chcą w tej nadmuchanej,pełnej pychy farsie uczestniczyć.I nie są temu winni zarozumiali i głupi hodowcy harcenów.Gdyby nie to szukanie kozła ofiarnego,nie byłoby mnie na tym forum.A tak,muszę bronić braci klubowych.To z tych zaniedbań i krótkowzroczności(nie dalej,niż do nosa)niektórych działaczy zrodził się mój głos.Szefowie powinni mieć pomysł i być operatywni.Nie powinni być wybierani przez ogródki,bocznymi furtkami,powinni się cieszyć ogólnym szacunkiem...
Laki,Tobie się to podoba?Tu chodzi tylko o hobby,ale "Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności. Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."
Już mam w dupie tą dyskwalifikację,Teodora nie podaruję.
Dobre,nie? Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
papuga
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 409


« Odpowiedz #12 : Marzec 18, 2016, 10:41:53 »

Jak Ty i inni członkowie tego forum mogą oceniać sekcje sędziów skore w niej nie uczestniczą?

Mało tego część ludzi będących tutaj nawet nie wystawia ptaków, więc na jakiej podstawie oceniacie sędziów?
A dlaczego hodowcy nie mogą oceniać sędziów, ich ocen, sposobów ich pracy, efektów ich działań itp? Kto ma to oceniać? Co to sędziowie to kasta sama w sobie i sama dla siebie?
Ja wiem, że wszyscy działacze PFO chcą, by wszystko co związane z PFO zostawić w spokoju i nie ruszać, a już krytyka tego zakrawa na szarganie świętości, ale póki co praca sędziów w Polsce jest słaba, żeby nie użyć słowa beznadzieja! Dlatego też każda wystawa w Polsce, gdzie ocenia zagraniczny sędzia, ściąga wielu hodowców i nie budzi tylu kontrowersji, co choćby OMP. Wloczykij mówi otwarcie to, co czuje większość hodowców.
Zapisane

kanarek66
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 72


WWW
« Odpowiedz #13 : Marzec 18, 2016, 12:42:16 »

Witam. Jeśli obecny trend się utrzyma to za kilka lat nie będzie  sędziowania bo pomału się eksperci wykruszą.
Zapisane


PZHKiPE oddział Radom
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #14 : Marzec 18, 2016, 02:34:30 »

A ja im daję kasę.Ja im daję kasę.Ja im daję kasę.
Tak samo jak i ja. Ale nie musisz. Możesz nie dawać wcale. A możesz np. dać na lepszą salę - zafunduj lepszy lokal Język
kasa rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane


Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!