Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 09:47:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NOWOSC U KANARKOW SPIEWAJACYCH MALINOIS  (Przeczytany 3106 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« : Listopad 10, 2016, 11:33:04 »

Od 2016 do oceny sedziowskiej malinois zostal dodany nowy nazwijmy go przyzad. Jest to box ktorego standard zatwierdzila narodowa komisja sedziow.Ze wzgledu na swoja budowe ma on ulatwic sedziowania ktore bedzie jednakowe dla wszystkich.
Wiemy jak wazne jest pomieszczenie gdzie znajduja sie kanarki spiewajace i jakie problemy stwarza jego przygotowanie,box moze to rozwiazac.
Zalety widza takze hodowcy ktorzy beda mogli przygotowywac ptaki urzywajac takiego boxu przyzwyczajajac je tym samym do rodzinnego otoczenia.
http://www.foi.it/news/comunicazioni-c.t.n./il-box-di-ascolto-quale-utile-strumento-di-ausilio-per-il-giudizio-dei-canarini-da-canto-malinois.html

Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #1 : Listopad 10, 2016, 08:06:30 »

Nie rozumiem,po co ta siatka z tyłu?Dla mnie ten box to rozbudowany ekran.Ptaki się nie płoszą,ok...Ale czemu siatka?Nie do końca to do mnie przemawia.Nie widzę w tym jakiejś zaskakująco przełomowej myśli.Pomysł jest ok,ja bym to przebudował trochę,z tyłu dał nieprześwitujące płótno,lub dechę.Na jednolitym tle lepiej widać ptaki,płótno umożliwia instalację mikrofonów,bo nie wygłuszy a zasłoni.Fajne,ale do pokombinowania.Polacy chyba lepiej myślą. Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #2 : Listopad 10, 2016, 09:41:22 »

Ja nie znam sie na kanarkach spiewajacych ale mysle ze przewodnia mysla konstruktorow tego boxu bylo stworzenia jednakowych warunkow dla wszystkich hodowcow i umozliwienia im  przyzwyczajenia pewnych odruchow.
Jesli chodzi o siatke to pewnie motywem byly wlasciwosci akustyczne.
W niedlugim czasie bede mial mozliwosc rozmowy z hodowca malinois i napisze aktualizacje watka.
Co sie tyczy polskich myslicieli to musze przyznac jest ich od groma i nawet  pomysly nie sa zle tylko jest jedna bardzo mala ich charakterystyka -robic sie nie chce nikomu.
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #3 : Listopad 10, 2016, 09:48:31 »

Dowiedz się, jak będziesz miał okazję.Siatka raczej rozbija fale,nie zasłania ptaków.Konstrukcja jest składana i mała - super. Cała reszta nie zgadza się z moim pojmowaniem świata. Nie kumam tego.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
Gregorov
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Ruda Śląska
Tytuły: Hodowca Roku 2016
Wiadomości: 346


Kanarki harceńskie


« Odpowiedz #4 : Listopad 10, 2016, 10:22:45 »

robic sie nie chce nikomu.
Polemizowałbym. Zbyt dalece idące uogólnienie.
Co się tyczy rzeczowej skrzynki mam podobne odczucia jak wloczykij. Brak tła jest minusem ale całkiem zamknięta pewnie zniekształci akustykę. Bardzo ciekawe rozwiązanie to lampka neonowa. Te same światło podczas szkolenia i na konkursie.
Nadmienię jeszcze że polscy hodowcy harcenów od OMP 2013 stosują czarne ekrany jako tło do oceny.
Zapisane


Sygnum (CIH) C-060
PZHKiPE oddział KNURÓW
PFO CSO klub Radzionków
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #5 : Listopad 11, 2016, 12:09:37 »

mala ich charakterystyka -robic sie nie chce nikomu.
Polemizowałbym. Zbyt dalece idące uogólnienie.
Jak dla mnie trafione w 99,9%!!!!!!!!!!!
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #6 : Listopad 11, 2016, 09:31:31 »

A jak dla mnie - uogólnione.Nie bierzesz pod uwagę zniechęcenia mas przez elyty.W cholerę ludzi nie angażuje się przez chore układy.Ryba psuje się od głowy.(czy tam wersji Petru - głowa psuje się od góry )
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!