Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 10:31:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mam Kanarka  (Przeczytany 6854 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
irenaanna
Kocham wszystko co fruwa
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 7


Moje Hobby to Ptaki i inne zwierzaki


« : Maj 29, 2009, 02:22:55 »

 ;Dostałam pięknego czerwonego śpiewającego Kanarka Duży uśmiech

Mam sporo tego co skrzeczy i rozrabia w klatkach ale mój ostatni zdobyczny kanarek jest naprawdę wspaniały .
A dlaczego zdobyczny .Znajomy chciał  kupić Parkę Zeberek ,ja mu na to ze nie sprzedaje bo w tym roku nie rozmnażał mam dorosłe parki .Ten uparcie chciał kupić  Zeberki .No to ja wpadłam na pomysł że nie sprzedaje a najwyżej mogę
się wymienić myślałam że znajomy zrezygnuje a wiedziałam ze ma ładne kanarki .Znajomy za proponował ze dobrze ze się wymieni da mi Kanarka za Parkę Zeberek .Początkowo myślałam ze żartuje ale nie ze przywiezie mnie kanarka za Parkę zeberek.Wkońcu się
zgodziłam .Mam jednego kanarka czemu nie mieć dwóch prawdziwych śpiewaków . :)I się wymieniłam dałam dorosła Parkę Zeberek
za Kanarka. :I wiecie co dostałam PI?KNEGO CZERWONE ŚPIEWAJ?CEGO KANARKA Szok Jeszcze nigdy nie słyszałam zeby tak kanarek długo śpiewał daje takie koncerty ze nawet moje faliste cichną gdy kanarek zaczyna swoje trele .Mój pierwszy kanarek śpiewa ale ten to przecudnie śpiewa .Jak mu zrobię zdjęcie to się nim pochwale
Zapisane


Jestem miłośniczka ptaków mam tego trochę co fruwa mam też trochę innych zwierzaków mam takie małe prywatne ZOO. moje GG 7029924
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #1 : Maj 29, 2009, 08:11:32 »

Gratuluję trafnej zamiany. Najważniejsze, że skorzystały na tym nie tylko ptaki, ale i ich właściciele (zakładam, że znajomy też jest zadowolony z tej "transakcji").
Zapisane

jot-ka11
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Częstochowa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 1 140



« Odpowiedz #2 : Maj 29, 2009, 12:14:00 »

Gratuluję zamiany,z Twojego postu można wnioskowac,że jasteś zadowolona.Dwa kanarki to już prawie hodowla-teraz kolej na samiczki.
Zapisane

irenaanna
Kocham wszystko co fruwa
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Wiadomości: 7


Moje Hobby to Ptaki i inne zwierzaki


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 01, 2009, 03:11:35 »

No na pewno jest zadowolony dałam mu ładna Parkę Zeberek ,Ja namazie nie zamierzam rozmnażać Kanarków to wciąga jak magnes zaczyna się niewinnie a potem tego jest sporo .Ale morze z czasem pomyśl na dziś starczy tego co mam w klatkach .Ale kanarek naprawdę pięknie śpiewa .Jak by ktoś chciał to mogę dać namiary na tego hodowce .Ma naprawdę ładne i zadbane ptaki .
Zapisane


Jestem miłośniczka ptaków mam tego trochę co fruwa mam też trochę innych zwierzaków mam takie małe prywatne ZOO. moje GG 7029924
Rafał 15
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 25, 2010, 12:36:29 »

ja terz mam
Zapisane

Madziox
Amator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : Marzec 08, 2016, 12:59:07 »

Witam mam kanarka od października i okazuje się teraz ze to chyba ona ponieważ zaczęła budować gniazdo w swoim pojemniczku na przekąski. Moje pytanie czy mam jej pozwalać na to czy tez nie ?
Zapisane

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #6 : Marzec 08, 2016, 09:17:29 »

Jak juz zaczela robic to i tak skonczy czy jej na to pozwolisz czy nie (no bo jak jej nie pozwolisz  Duży uśmiech). Szkoda tylko bo bez samczyka jajka do kosza .
Kup samca i dostaw do samiczki to w drugim legu moze cos wyciagniesz.
Samiczke zostaw teraz w spokoju niech buduje i niesie jaja i pozniej niech sie na nich wysiedzi .
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!