Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 29, 2024, 10:22:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj pogłębisz swą wiedzę o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowca Roku 2012  (Przeczytany 15770 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« : Grudzień 24, 2012, 09:34:18 »

Kiedy zaczynaliśmy w 2007 r. naszą wspólna internetową przygodę ani Mark, ani ja nie przypuszczaliśmy, że nasze małe forum zagości na trwałe i w niedługim czasie ilość użytkowników będzie liczona w setkach. To już 5 lat! Czas szybko mija! Nawet się nie spostrzegliśmy a tu już mały jubileusz!

Pomimo tego, że istnieje kilka innych forów o ptakach egzotycznych, to jednak duża grupa hodowców czyta bardziej lub mniej regularnie nasz wortal. Spotykamy się z wyrazami sympatii przekazywanymi w różny sposób. To wszystko cieszy i daje motywację na przyszłość. Dzięki Wam mogliśmy rozwijać i pogłębiać swe pasje hodowlane.  Wspólnie z Wami przez cały czas uczymy się hodowli i ciągle jesteśmy zaskakiwani czymś nowym.

Z dumą śledzimy statystyki naszego wortalu. Ilość wyświetleń zbliża się już do 6 mln. To dużo, jak na taki niszowy serwis. Średnio każdego dnia nasz serwis przegląda 3115 osób. Nasze Centrum statystyki jest dostępne dla wszystkich. Jako jedyni z administratorów serwisów o ptakach udostępniamy takie informacje publicznie.

Na łamach wortalu jest już 23,7 tys. postów w 3600 wątkach. Mamy aż 365 działów. Ostatnio byliśmy zaskoczeni, gdy jeden z Użytkowników zwrócił nam uwagę, że wystarczy każdego dnia czytać jeden z naszych działów by miło spędzić cały rok.

Nasze dyskusje wkraczają na coraz wyższy poziom. W centrum Waszych zainteresowań jest genetyka, leczenie chorób oraz kwestie prawne związane z hodowlą. Dyskusje rzadko kiedy kończą się jednym postem. Zazwyczaj są rozwijane.

Kilkadziesiąt osób czyta wortal codziennie. Nietórzy z Was robią to zapewne zwyczajowo. Są też i tacy, który zaglądają tu po 5-6 razy dziennie. To już chyba nałóg! Na szczęście niegroŹny.

Czytamy wszystkie Wasze wypowiedzi. O ile to tylko możliwe to staramy się włączać do dyskusji.

Niezmiernie popularnym działem jest dział „Lęgi”. Jest tam prawie 1800 wiadomości. Patrząc na te wątki nie widać kryzysu w hodowli. Coraz więcej młodych hodowców próbuje wychować swoje własne ptaki na podstawie wiedzy zawartej w poprzednich wątkach. Niewątpliwie jest to pewien sukces naszego wortalu. Jesteśmy kuŹnią młodych hodowców, stawiających pierwsze kroki.

Miło było spotykać Was na różnych wystawach, podziwiać Wasze ptaki, zamienić z Wami kilka słów. Nasze wortalowe grono ciągle się rozrasta.

Nie udało się nam niestety w mijającym roku zrealizować wszystkich naszych planów i zamierzeń.

Niewątpliwie największą bolączką jest zaniedbanie w prezentacji kanarków śpiewających. Nie mamy czym się pochwalić w tej kwestii.

Podobnie ma się sprawa z relacjami Przedstawicieli Terenowych. Jesteśmy przekonani, że gdyby częściej pojawiały się relacje z pracy stowarzyszeń, to więcej osób byłoby zainteresowanych wstąpieniem w ich szeregi.

Wortal kilka razy był też atakowany przez spamerów, którzy umieszczali różne treści i reklamy do innych serwisów.

W mijającym roku straciliśmy też naszego wortalowego Redaktora jot-ka11. Niewątpliwie jest to niepowetowana strata! Jot-ka11 miał dobry kontakt z wieloma hodowcami, a szczególnie z młodzieżą. Pustka po stracie Redaktora była widoczna przez wiele dni.

Powołaliśmy nowe grono redaktorskie.  Szeregi redakcyjnej braci zasili: canarissimo, klapuch i Pandan0. Póki co wszyscy bardzo dobrze spełniają swe zadania.

Wreszcie pora podsumować nasze wortalowe dokonania Roku!

Drodzy hodowcy!
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam listę laureatów w konkursie „Hodowca Roku 2012”!

Tytuł Hodowcy Roku 2012 otrzymuje ... tymm!

Nagroda przyznana za cierpliwość i upór w dążeniu do osiągnięcia sukcesów w hodowli, za otwartość wypowiedzi na wortalu oraz za porady z zakresu genetyki. Na uwagę zasługuje też fakt, że tymm aktywnie uczestniczy w pracach kilku stowarzyszeń hodowców na Wielkopolsce oraz pomaga innym hodowcom. Ciekawostką jest też fakt, że odnosi sukcesy zarówno w hodowli kanarków kolorowych, jak i kształtnych. Praktycznie wszystkie ptaki tymma wystawione na 75 Ornitologicznych Mistrzostwach Polski znalazły się w pierwszej trójce, a cynamonowa samiczka consort przyniosła Mu tytuł Mistrza Polski.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować zwycięzcy i życzyć wielu sukcesów hodowlanych w przyszłości. Niech hodowla ptaków przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości.

Przyznajemy również nagrody i wyróżnienia dla Użytkowników, którzy w 2012 roku wnieśli szczególny wkład w rozwój naszego serwisu. Sporo czasu zajęła nam nominacja do wyróżnień w poszczególnych kategoriach, ale mamy nadzieję, że udało nam się obiektywnie spojrzeć na Waszą pracę i wortalowy dorobek:
  • canarissimo – za europejskie spojrzenie na hodowlę ptaków, za opisy wystawowej rywalizacji, za stworzenie niezapomnianego wątku „Izabelki”, za oryginalne fotografie ptaków, za promocję kanarków kolorowych, za pomoc innym hodowcom, za propagowanie altruistycznego podejścia w hodowli ptaków, za wsparcie graficzne wortalu,
  • klapuch – za największe postępy na drodze do profesjonalnej hodowli, za dociekliwość w zgłębianiu tajników hodowli, za fotorelacje z wystaw, za nowatorskie zdjęcia ptaków, za rozwinięcie opisu standardu glostera, za zgłębianie zasad genetyki u glosterów,
  • Sarenzir – za fascynacje ptakami, za radosne opisy swych przeżyć, za studiowanie i rozwijanie starych wątków, za ciekawość, za pytania, na które niełatwo odpowiedzieć, za tworzenie klimatu każdej dyskusji,
  • yotan – za propagowanie hodowli drobnej egzotyki, za zwalczanie stereotypów  w hodowli, za opis działania glukozy na organizm ptaków, za porady o żywieniu piskląt, za szerokie spojrzenie na problemy hodowli ptaków.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Użytkownikom!

Wszyscy wyróżnieni Użytkownicy otrzymają okazałe puchary .

Wyróżnieni użytkownicy proszeni są o kontakt z Markiem i podanie swoich adresów w celu przesłania nagród.

Serdecznie dziękujemy też wszystkim pozostałym użytkownikom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i rozwoju naszego wortalu.

Za swej strony zapewniamy, że dołożymy starań, by nasz serwis w przyszłości był jeszcze lepszy i bardziej przyjazny dla Was niż dotychczas.








Zapisane

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 24, 2012, 09:50:11 »

Gratuluję tymm! Uważam, że to jak najbardziej trafiona nominacja!
Gratuluję również wszystkim wyróżnionym!
Dziękuję też Obsłudze za dobre słowo i za bagaż zaufania, jakim mnie - na wyrost chyba - obdarowaliście. Uważam, że nie do końca zasłużyłem na wyróżnienie. I to nie z powodu mojej wrodzonej skromności Duży uśmiech, ale dlatego, że sporo niektórym osobom nerwów napsułem. No i nie mogę obiecać poprawy Duży uśmiech
Jeszcze raz dziękuję za uznanie.

PS.: Czy puchary są już zakupione? Czy może można by przeznaczyć "mój puchar" na pomoc jakiemuś początkującemu hodowcy?
Zapisane


Damian908
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Olkusz - Niesułowice
Wiadomości: 481



WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 24, 2012, 09:55:19 »

Gratuluję wszystkim wyróżnionym ,a w szczególności użytkownikowi tymm ! Uśmiech
Zapisane


Sygnum - D027
Sarenzir
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Sosnowiec
Wiadomości: 258



WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 24, 2012, 12:00:50 »

aaaaa....Spadłam z  krzesła  Duży uśmiech

Gratuluję bardzo serdecznie Tymm- owi - wielkie wow!!
Gratuluję również wespół-wyróżnionym użytkownikom, których bardzo cenię i lubię - za porady i ciekawe tematy - Canarrissimo, Klapuch  i Yotan - zasłużyliście jak najbardziej!
Bardzo też dziękuję za przyznanie mi wyróżnienia. Doznałam lekkiego szoku , ale jest to wyjątkowo miłe uczucie  Duży uśmiech.
Zapisane

Pandan0
Redaktor
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Warszawa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #4 : Grudzień 24, 2012, 12:55:42 »

Kochani! Gratuluję Wam wszystkim i dokładnie to samo myślałem, jeżeli chodzi o nominacje za ten rok! Duży uśmiech Ubogacajcie nas Swoimi Osobami i pasjami w następnym roku 2013! Pozdrawiam serdecznie  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 01:16:14 wysłane przez Pandan0 » Zapisane

klapuch
Mariusz Herich-H013
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Katowice
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 2 068


http://glostery.katowice.pl


WWW
« Odpowiedz #5 : Grudzień 24, 2012, 11:18:07 »

Serdecznie gratuluję Hodowcy Roku 2012 - przede wszystkim wiedzy i osiągniętych sukcesów.
Gorąco gratuluję wyróżnionym Hodowcom, uważam, że poświęcili dużo czasu i swojej pasji dla innych hodowców oraz mają znaczący wpływ w podnoszeniu poziomu naszego Wortalu.

i dziękuję bardzo za wyróżnienie Uśmiech
Zapisane


Marcin
Uczeń3
Nowy użytkownik
***
Offline Offline

Cyprzanów
Tytuły: Hodowca Roku 2010
Wiadomości: 351


Kanarki: żółte, białe recesywne


WWW
« Odpowiedz #6 : Grudzień 25, 2012, 12:43:11 »

Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym Uśmiech
Zapisane




CIH F-047
tymm
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2012
Wiadomości: 376



« Odpowiedz #7 : Grudzień 25, 2012, 01:31:20 »

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Jest to wyjątkowo miły prezent pod choinkę i duże pozytywne zaskoczenie Chichot Naprawdę się nie spodziewałem. Również gratuluję pozostałem wyróżnionym oraz życzę dalszych sukcesów Uśmiech
Zapisane

krzysiek opolskie
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Prudnik
Wiadomości: 21



« Odpowiedz #8 : Grudzień 25, 2012, 10:07:58 »

No Chłopaki zasłużyliście na wyróżnienia  moje gratulacje oby tak dalej pozdrawiam wszystkich miłośników ptaków
Zapisane

JK
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Czeczewo
Wiadomości: 164


« Odpowiedz #9 : Grudzień 25, 2012, 10:10:47 »

tymm tak trzymaj i powtórz to za rok - gratulacje
Zapisane

klapuch
Mariusz Herich-H013
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Katowice
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 2 068


http://glostery.katowice.pl


WWW
« Odpowiedz #10 : Grudzień 25, 2012, 11:06:40 »

Cytat: krzysiek opolskie
No Chłopaki zasłużyliście(...)

I tym sposobem podpadłeś dwóm Paniom na raz  Duży uśmiech
Zapisane


krzysiek opolskie
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Prudnik
Wiadomości: 21



« Odpowiedz #11 : Grudzień 26, 2012, 10:51:37 »

Ups klapuch masz racje mój błąd canarissimo Sarenzir  wybaczcie Panie gratulacje dla wszystkich  pozdrawiam:)
Zapisane

canarissimo
Redaktor
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Aachen
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 387


fan izabelek


« Odpowiedz #12 : Styczeń 02, 2013, 06:58:06 »

...o rety, czytam dzis prywatna wiadomosc i nie kumam... co za wyroznienie?  Ale sie naszukalam...  Chichot

Fajna niespodzianka.  Dziekuje za wyroznienie - oraz za swietne i szczegolowe opisy kazdej osoby.  Chlopaki-Admini nic nie robia po lebkach - elegancko prowadzicie to forum, wiec wcale nie dziwne, ze chetnie jest odwiedzane.  Brawo!!!

W grudniu zdecydowalam sie na odwiedziny i "zarezerwowanie" pieska, wiec cala moja glowa siedziala w tematyce kynologicznej, nie ornitologicznej.  To moj pierwszy piesek.  Ale niedawno, w sylwestra, sprzedalam 3 kanarki facetowi, co z zaparciem jechal 2h w jedna strone po nie.   Spoko  ...I od razu poczulam powiew kanarczany - zrobilam plany legowe 2013. 

Teraz liczba tematow i postow bedzie rooooslaaaaa, bo legi coraz blizej.  I emocje rosna.   Język

serdecznie
Agata
Zapisane


bogdan
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

UK
Wiadomości: 30



« Odpowiedz #13 : Styczeń 02, 2013, 07:57:48 »

Gratulacje dla Wszystkich docenionych , i dziękuję z fachowe i ciekawe informacje

Pozdrawiam
Bogdan
Zapisane

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #14 : Styczeń 11, 2013, 06:04:41 »

Dziś przyszła do mnie przesyłka. Nic nie oczekiwałem, więc trochę mnie zdziwiła. A najbardziej zawartość - dostałem pucharek. Mój pierwszy w życiu Duży uśmiech Dzięki!
Zapisane


Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!