Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 01:23:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiany które pomogą w funkcjonowaniu PFO.  (Przeczytany 13537 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« : Październik 31, 2015, 12:36:05 »

Nawiązując do wypowiedzi w wątku  http://kanarki.eu/index.php?topic=5517.0 postanowiłem założyć nowy temat aby w temacie wyjazdu do Włoch nie pisać o tym na co powinna być wydawana składka hodowców.

Jak już mówimy o tym jak wydawać składki które wpływają do kasy PFO to warto by się pochylić nad jeszcze jedną kwestią.
Mianowicie, strona PFO to powinien być serwis w którym każdy hodowca powinien mieć szanse rejestracji swojego konta. Po zalogowaniu, KAŻDY hodowca miałby dostęp do wszystkich standardów, do klas konkursowych i innych ważnych rzeczy które były by przydatne dla hodowców.

Taki serwis nie musiałby by być drogi bo to nie są rzeczy o których można sobie tylko pomarzyć.  Dodatkowo do tego wszystkiego można dopisać jeszcze wiele rzeczy ale to pozostawię do czasu gdy PFO zechciałoby się zainteresować tym tematem.

Myślę że wielu z Was ma ciekawe pomysły które znalazły by praktyczne zastosowanie w takim serwisie który zaoszczędziłby nerwów wynikających z złej komunikacji np. na lini PFO -> STOWARZYSZENIA.
Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #1 : Październik 31, 2015, 02:16:42 »

a dlaczego nie oczekujecie tego od stowarzyszeń??? tylko od PFO Co?
Zapisane

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« Odpowiedz #2 : Październik 31, 2015, 03:19:31 »

PFO jako centrala,  mogła by coś takiego mieć aby własnie wyeliminować wszelkiego rodzaju nieporozumienia etc.

Gdyby stowarzyszenia zrobiły coś takiego, to prędzej czy później mogło by się okazać że każdy ma info z innej ''parafii''   
Taki system nie jest niczym złym, i dałby wiele korzyści tym bardziej że nie raz bywa tak że w stowarzyszeniach, prezesi czy osoby odpowiedzialne za to nie czytają e-maili etc.
Jakby każde ze stowarzyszeń miały taki serwis zrobić to jest to po prostu nie opłacalne, a i nie ma to większego sensu bo i tak wszystkie informacje trzeba od kogoś mieć, a tak to wszystko wychodziło by od pfo.
Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #3 : Luty 03, 2016, 12:09:32 »

Nie chcialem zakladac nowego watku ale mysle ze w tym tez nie bedzie zle.
Kilka dni temu WIL.K napisal bardzo ciekawy post ktorego nie mozna juz przeczytac na forum. Gdzie on sie podzial?Co?? Niewazne. Pisal on tam o zmianach stanowiskowych w OMJ i COM i co najwazniejsze o swoich bliskich ,przyjacielskich znajomosciach z osobami wybranymi ktore moga byc przydatne w wspolpracy z organizacjami polskimi.

To super WIL.K mam nadzieje ze to nie puste slowa i efekty zobaczymy w PRAKTYCE.
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #4 : Październik 04, 2016, 09:21:49 »

Co by było,gdyby PZHKiPE wystąpił z PFO?Ja myślę,że to pomysł godzien rozważenia.Możliwych jest kilka scenariuszy.Całkowite rozpady,rewolucje i inne katastroficzne teorie odrzucam i spojrzę na to tak.PZHKiPE i PFO jako dwie odrębne,równoważne organizacje.Może się mylę,ale te wszystkie kluby "jednooddziałowe"(a przynajmniej wiekszość)były kiedys oddziałami PZHKiPE,tak?I z jakiś powodów postanowiły wybić sie na niezależność.Potem trzeba było coś wykombinować na szczeblu krajowym i stworzono PFO.Coś,co skupia kluby.Problem polega na tym,że w każdym z tych klubów funkcjonują uprzedzenia z zamierzchłych czasów w kierunku PZHKiPE.Dochodzi do sytuacji,w której małe kluby dalej są zależne od PZHKiPE(przez PFO) i to pieprzenie,że PZHKiPE to,czy tamto narasta,lub po prostu utrzymuje się na jakimś tam poziomie.PZHKiPE natomiast, to strasznie stary klub i w dodatku w niezłej kondycji.Największy w Polsce.Więc co mu mają jakieś tam pomniejsze pierdy podskakiwać.Jak odejdzie z federacji-ta upadnie.A ja myślę,że nie.PZHKiPE sobie poradzi.A PFO?Będzie federacją równych sobie klubów,konkurencją dla PZHKiPE.Będziemy mieli więcej podmiotów zrzeszonych w COM,tak?Sekcję sędziów niezależną od nikogo.Myślę,że zniknęło by wiele problemów,a na pewno niepotrzebnych nerwów.Gdy się tak zastanawiam,wychodzi mi,że to by nie było takie głupie.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #5 : Październik 05, 2016, 09:34:46 »

...na części obrączek widniałaby PFO,a na części PZHKiPE.Albo na wszystkich PL.Jak Polska Ludowa. Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« Odpowiedz #6 : Październik 06, 2016, 02:09:40 »

oczywiście że nie było by to głupie. taką opcję przedstawiłem osoba z którymi mam kontakt. pozostała by kwestia dołączenia do COM i OMJ, ale i w tej sprawie pisałem maila do COM jednak jednoznacznej odpowiedzi nie dostałem. nie mniej jednak gdyby opcja odłączenia się PZHKIPE od PFO powstała, to pewnie znowu kontaktowałbym się z  COM w kwestii wstąpienia do do tej organizacji.
Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
Lukas
Redaktor
Użytkownik
*
Offline Offline

Lasocice/Nysa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 746


Z066


« Odpowiedz #7 : Październik 06, 2016, 03:40:52 »

DarekF zajmij się hodowlą tym się pochwal chętnie coś poczytam, zobaczę. Co wyhodowałeś w tym roku ? Mam nadzieję że wystawisz coś w tym roku choćby na jakiejś oddziałowej wystawie w Polsce, powiedz gdzie będziesz napewno przyjadę oglądnąć.
Nie zajmuj się głupotami , Ty już tyle się narobiłeś gadaniem tylko że niestety nie wynika z tego nic namacalnego.
Nagadasz się , znikasz na pół roku , obudzisz się, zaś coś ponarzekasz i znikasz...ale cóż ludzie mają się potem na wystawach z czego pośmiać.
Zapisane

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« Odpowiedz #8 : Październik 12, 2016, 10:05:57 »

widać że jesteś zacofany. Nie mieszkam w PL, i nie mam zamiaru wystawiać w PL.

nie odbijaj tematu w kierunku mojej hodowli i mojego znikania na pól roku. nie zniknąłem sobie bo mi się pisać nie chciało tylko miałem swoje prywatne powody. Nie muszę się nikomu tłumaczyć, a listy obecności na forum nie ma.
Każdy na forum może sobie pisać co chce i przebywać kiedy chce.

To że efektów z mojego pisania nie widać to nic takiego, nie raz pisałem do zacnej RF PFO ale albo ktoś tam wali ściemę i odpisują tak że lepiej by było aby nie odpisywali albo innym razem ktoś chce się dowiedzieć kto to jest papuga. Czyżby papuga Wam przeszkadzał???
Ale może jakbym powiedział kto to jest papuga to mógłbym wtedy w czymś pomóc i coś zrobić dla PFO, ale sorry panowie zły adres:) Donosicieli poszukajcie sobie we własnym gronie.
Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
LaKi
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 541


« Odpowiedz #9 : Październik 14, 2016, 12:00:53 »

wloczykij Do COM może należeć tylko jedna organizacja z danego kraju.
Zapisane

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #10 : Październik 16, 2016, 11:19:00 »

wloczykij Do COM może należeć tylko jedna organizacja z danego kraju.

W wielu krajach do COM nalezy wiecej niz jedna federacja.
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #11 : Październik 16, 2016, 06:25:13 »

A jest gdzieś dostępny jakiś tekst źródłowy?Jakiś regulamin,czy coś,co to reguluje?
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #12 : Październik 16, 2016, 11:37:29 »

http://kanarki.eu/index.php?topic=5664.0
Zapisane

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #13 : Październik 16, 2016, 11:45:53 »

Albo tu http://www.foi.it/servizio-soci/gli-anellini-della-f.o.i.-onlus.html
PLIK O NAZWIE SIGLE ANNELI STRANIERI
Zapisane

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #14 : Październik 17, 2016, 04:04:10 »

No,fajnie.To ja bym miał pytanie takie.Czy jest dostępny statut COM w języku polskim?Nie pytam,czy jest po francusku,niemiecku,arabsku.Czy my,Polacy mamy dokument w języku polskim?Tekst źródłowy po naszemu.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!