Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 01:27:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj poznasz wszystko o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Walne Zebranie Delegatów (PFO) 2016  (Przeczytany 21549 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #15 : Marzec 03, 2016, 02:39:24 »

Dlaczego nie ma  w planie walnego dyskusji na temat darmowego dostępu do  standardów?
17:3 i nikt nie potrafi wyciągnąć z tego wniosków.
Proszę Cię... to tylko 20 głosów... i nawet nie masz pewności, że są zrzeszeni w PFO...
Chcesz, żeby była dyskusja, to zgłoś sprawę swojemu Delegatowi.
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #16 : Marzec 03, 2016, 02:45:50 »

proszę Cię   Chichot Będzie dyskusja ?Wierzysz w to?Nie wierzę,że jesteś aż tak naiwny  Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #17 : Marzec 04, 2016, 12:53:54 »

Jeśli Delegaci się nie sprawdzają, to trzeba ich zamienić na innych. Proste jak pół metra sznurka w kieszeni.
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #18 : Marzec 04, 2016, 12:56:47 »

Genialne  Duży uśmiech
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
papuga
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 409


« Odpowiedz #19 : Marzec 04, 2016, 10:58:14 »

Chciałbym zauważyć, że póki co to walne zebranie jest zebraniem zwyczajnym, więc według obecnego statutu PFO powinno się odbyć w pierwszym kwartale, a nie w kwietniu. Ponadto Prezydent nie ma prawa zwoływać zebrania, tylko Rada Federacji. Jeśli jest to zwyczajne zebranie delegatów, to czemu planowane są zmiany w Radzie Federacji? Takie zmiany dokonuje się na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym.
PFO za nic ma nie tylko zdanie hodowców, ale nawet własne postanowienia statutowe. Co jak co, ale własny statut wypadało by znać!!!
Jestem w kontakcie z prezesem jednego ze stowarzyszeń i nie został on powiadomiony pisemnie o terminie zebrania w ustalonym terminie. Informacja na stronie PFO nie ma mocy prawnej, gdyż statut PFO nie przewiduje takiej możliwości powiadamiania o walnym.
PFO ciągle stosuje dawne metody działania. Nic się od lat nie zmieniło ani w PFO, ani w Radzie Federacji.
Zapisane

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #20 : Marzec 05, 2016, 09:28:07 »

doczytaj statut...
twoja troska o losy PFO przypomina mi pewien sort Polaków, który to zawsze krytykuje nasz kraj, ale do wyborów się nie ruszy...
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 02:59:34 wysłane przez Lukas » Zapisane


papuga
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 409


« Odpowiedz #21 : Marzec 07, 2016, 01:33:13 »

Statut doczytany, ale nic nie znalazłem tam na obronę PFO.
Zapisane

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #22 : Marzec 07, 2016, 02:51:38 »

na pewno zwyczajne walne powinno odbywać się w pierwszym kwartale?
Zapisane


yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #23 : Marzec 07, 2016, 03:00:05 »

Prezydent ma prawo zabierać głos w imieniu Rady, tak mi się wydaje... A zmiany w Radzie? Przecież są nowe vacaty, więc chyba np. powołanie brakującego członka Rady to jakaś zmiana? tak mi się wydaje... Poza tym czy tylko na sprawozdawczo-wyborczym można zmieniać skład Rady? Przecież wiadomo, że są osoby, które chcą konkurować z obecnym Prezydentem o jego stanowisko - czy muszą czekać jeszcze 2 lata, żeby móc to zrobić? A co, jeśli Prezydent sam zrezygnuje - też czekamy 2 lata, żeby wybrać następcę?
Co do listów, to uważam, że czepiasz się. Zresztą w ogóle się czepiasz. Co z tego masz? Ktoś Ci za to płaci? Nie lubisz kogoś? Masz kompleksy? Jesteś tajnym agentem któregoś ze stowarzyszeń, mającego chrapkę na likwidację PFO? Brakuje Ci seksu? Słodyczy? Czy może soli i w ten sposób próbujesz podnieść sobie ciśnienie?
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #24 : Marzec 07, 2016, 03:12:36 »

Słusznie się czepia.
Zauważyłem,że czepiacie się papugi nie używając merytorycznych argumentów.
Yotan,nie przystoi takiej personie,w tak niewybredny sposób wyrażać opinii o koledze z forum.
W PFO,gdzie nie kopniesz-gnój.A wy wszyscy bronicie federacji mówiąc,że papuga jest gupi.Nie jest.To raczej Wy jesteście ślepi.
Ta federacja wymaga kapitalnego remontu.
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #25 : Marzec 07, 2016, 03:53:46 »

Nie wyrażam o nikim opinii, a już na pewno nie w niewybredny sposób. Zadaję pytania.
Walne już niedługo. Papudze łatwo przychodzi krytykowanie nie swego podwórka, ale więcej nie zdziała, w każdym razie nic dobrego. Za to Ty wloczykij masz możliwości, żeby RF "wyremontować". Weź się więc za robotę!
Zapisane


wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**
Offline Offline

Górny Śląsk
Wiadomości: 1 676


« Odpowiedz #26 : Marzec 07, 2016, 04:10:07 »

Nie wyrażam o nikim opinii, a już na pewno nie w niewybredny sposób. Zadaję pytania.
Walne już niedługo. Papudze łatwo przychodzi krytykowanie nie swego podwórka, ale więcej nie zdziała, w każdym razie nic dobrego. Za to Ty wloczykij masz możliwości, żeby RF "wyremontować". Weź się więc za robotę!
Co mi radzisz robić,konkretnie?Ty-prezes,mnie-krzykaczowi z forum.Co mam zrobić?
Zapisane


dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #27 : Marzec 07, 2016, 04:29:59 »

Prezes oddziału, więc nie przesadzaj z tymi tytułami. Pisałem Ci już wiele razy, ale powtórzę:
albo przekaż Delegatowi sposób na naprawę sytuacji, albo sam zgłoś się na Delegata i jedź na Walne PFO, wyremontuj chorą sytuację. Możesz nawet zgłosić się na Prezydenta, zakasuj rękawy i wprowadź dobre zmiany!
Zapisane


Lukas
Redaktor
Użytkownik
*
Offline Offline

Lasocice/Nysa
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 746


Z066


« Odpowiedz #28 : Marzec 07, 2016, 06:29:44 »

yotan nie znasz tego typu ludzi co "dużo mówi, a mało robi" ...
Zapisane

JK
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Czeczewo
Wiadomości: 164


« Odpowiedz #29 : Marzec 07, 2016, 06:48:26 »

Yotan nie warto kopać się z koniem, bo jakby nie było, to na słowa i tak przegrasz
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!